Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Błotko pod grzybkiem
Autor Wiadomość
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

Joannnnna napisał/a:
... nikt nie chciał do niego dołączyć, więc uznał, że musi kogoś zaciągnąć siłą, akurat padło na mnie ... Pech chciał, że była moja kolej noszenia torebki z telefonami, portfelami etc. i wszystko zalane, telefony nie działają do tej pory :)

Co jak co, ale to już gruba przesada. Tak dla zabawy, nie dla prostactwa i zwykłego chamstwa. U nas w pobliżu namiotów była podobna akcja, ale zauważyło to dwóch policjantów, wyciągnęli delikwenta z wody (który chwilę wcześniej wrzucił tam dziewczynę z torebką) i z wykrzywionymi rękoma gdzieś zabrali.
 
 
 
Joannnnna  
Forumowy prawiczek
no regrets


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 15
Skąd: Wałcz
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

No nie powiem, lekka przesada, fakt, ale przynajmniej już nie musiałam nosić torebki, bo nie miałam nic ważnego, żeby do niej schować :D
 
 
Anarchia  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Lip 2012
Posty: 73
Skąd: Z Katowic :D
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

Joannnnna napisał/a:
No nie powiem, lekka przesada, fakt, ale przynajmniej już nie musiałam nosić torebki, bo nie miałam nic ważnego, żeby do niej schować :D


Grunt to myśleć pozytywnie ^^
 
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   Re: Błotko pod grzybkiem

marcinin napisał/a:


Zgłoś się do mnie to Cię wrzucę!

Błotko super sprawa:D


namówiłeś mnie :D
 
 
 
Alias83  
Coś już napisał
Rasta-punko-oj


Wiek: 40
Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 53
Skąd: WrocLove
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

Ja w zeszłym roku poszedłem w myśl zasady, że żeby powiedzieć że coś mi się nie podoba, muszę najpierw spróbować, rok wcześniej w myśl tej samej zasady, byłem pierwszy raz na Woodzie. W obu przypadkach zajebista sprawa.
W tym roku się nie potaplałem bo miałem łapę w gipsie <beksa>
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

Kefir napisał/a:
Ogólnie by mi się nie chciało łazić brudnym ani tracić czasu na łażenie się umyć. Miałem jeden błotny koncert w 2008 i wiem, że to zajmuje czas który można przeznaczyć na co innego. Ale oczywiście nie neguję tej formy rozrywki :)


Dokładnie z tego samego powodu nie byłam w błocie ani w tym roku ani w tamtym. Może i fajna zabawa ale, domyć się później w zimnej wodzie ciężko i niezbyt przyjemnie. Poza tym średnio lubię błoto w oczach :P Może kiedyś się jeszcze wybiorę, ale jak na razie byłam raz i mi wystarczy :)
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

A ja w błocie znalazłam się przez przypadek.
Jakiś chłopak przy grzybku przedstawił się wyciągnął rękę, ja nie myśląc też podałam łapę, po chwili lądując na plecach kolegi i w końcu w błocie. Ale nie żałuję, gorzej z domyciem się ;)
 
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Nie 12 Sie, 2012   

W tym roku nie myłam się bezpośrednio po grzybku, też mi się nie chciało - wysuszyło się i wykruszyło :D I jest kompromis.
 
 
terrorystka87  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 88
Skąd: okolice Poznania :)
Wysłany: Pon 13 Sie, 2012   

Byłam drugi raz na Woodzie, i pierwszy raz w błotku. To był taki w sumie spontan. Koleżanka chciała zrobić błotną bitwę, i wskoczyła do błotka, obrzucając mnie nim, to nie pozostałam dłużna, wskoczyłam do błotka i tak wyszło, godzina kąpieli, a na porządnie, to się w domu pod ciepłym prysznicem domyłam, bo mimo chodzenia pod krany i naprawdę dokładnego mycia, zawsze coś gdzieś zostawało XD

Jedyny minus, że mądra kobieta w mojej własnej, skromnej osobie, nie pomyślałą o zdjęciu trampek przed wejściem w błoto. Efekt? Trampki mi nie wyschły, i lekko podgniły, musiałam je wyrzucić :( Ale błotka nie żałuję, było świetnie. Za rok też idę! :D
 
 
Sliper  
Coś już napisał

Wiek: 31
Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 76
Skąd: Żnin
Wysłany: Pon 13 Sie, 2012   

No to się tam spotkamy. <haha>
 
 
terrorystka87  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 88
Skąd: okolice Poznania :)
Wysłany: Pon 13 Sie, 2012   

O, jak miło <rotfl3> Będę czekać z garścią błotka w rękach <haha>
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Nigdy nie daję się jakoś przekonać, co roku odpuszczam sobie. I potem dziwię się, czemu wszędzie jak mówią o woodstocku, albo piszę, to od razu dają błoto jako temat przewodni ;d I potem wszystkim woodstock kojarzy się z błotem. Po prostu nigdy nie zabieram kąpielówek, i wstydzę się potem myć pod kranami, a nie chce mi się stać w kolejce do prysznica w dzień, gdy są długie :D
 
 
Preedator  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Ja byłam w błocie i mam mnóstwo ciekawych zdjęć :D
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Jak są na nich zapasy błotne kobiet, to nam je pokaż :D
 
 
Ildar  
Coś już napisał
Tomek


Wiek: 31
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 88
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Było błoto było, i grzybek i te co sie po deszczu zrobiło, poszliśmy na Elektrycznych gitarach do dupnej kałuży, zaczęliśmy w czwórkę, skończyliśmy było ze 20-30 osób szkoda tylko że puszek nie było widać, jednak zabawa przednia!
 
 
stiffi11  
Forumowy prawiczek
stiffi11

Wiek: 35
Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 35
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

po raz pierwszy na woodstocku postanowiłem skorzystać z błotka i na każdym moim następnym woodzie wizyta w błocie będzie obowiązkiem,świetna zabawa,nie mam pojęcia czemu wcześniej omijałem błoto szerokim łukiem,bawiłem się tam prawie równie zajebiscie co na koncertach pod sceną..to że miałem poharatane stopy,nie mówiąc o tym że po woodstocku szorowałem je jeszcze z tydzień,nie ma znaczenia,bo warto <haha>
 
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Być nie byłem, bo niespecjalnie mogłem, ale za rok już na pewno sobie nie odpuszczę ;D. Teraz wystarczyła mi chwilowa zabawa w błocie pod sceną na jednym z koncertów. Chyba The Darkness, ale mogę się mylić ;)


A nie widział ktoś w błocie pod grzybkiem dwóch panów w garniturach? Ode mnie z wioski się tak przebrali i poszli ;)
 
 
terrorystka87  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 88
Skąd: okolice Poznania :)
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Glober napisał/a:

A nie widział ktoś w błocie pod grzybkiem dwóch panów w garniturach? Ode mnie z wioski się tak przebrali i poszli ;)


A w jakim stanie były te garnitury po kąpieli błotnej? :D
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Pewnie przejęli się zapisem w zasadach woodstocku, że 'garnitur z błota też jest strojem wyjściowym', czy jakoś tak :D
 
 
terrorystka87  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 88
Skąd: okolice Poznania :)
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Jakaś fotka by się przydałą, chętnie zobaczę :D
 
 
Joannnnna  
Forumowy prawiczek
no regrets


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 15
Skąd: Wałcz
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

stiffi11 napisał/a:
to że miałem poharatane stopy,nie mówiąc o tym że po woodstocku szorowałem je jeszcze z tydzień,nie ma znaczenia,bo warto <haha>


ja moich jeszcze nie domyłam :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group