Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dahomej
Pon 02 Kwi, 2012
Kuba Wojewódzki
Autor Wiadomość
Szczurek  
Coś już napisał

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 04 Lip, 2012   

Ja osobiście uważam go za modelowego idiotę po pewnej wypowiedzi w jego programie. Było coś o politykach, śpiewano "nie wierzę politykom" a on zapraszając gościa (Donalda Tuska) powiedział, że jemu konkretnie wierzy. Jak dla mnie to to pokaz modelowego debilizmu.
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012   

Cytat:
Było coś o politykach, śpiewano "nie wierzę politykom" a on zapraszając gościa (Donalda Tuska) powiedział, że jemu konkretnie wierzy. Jak dla mnie to to pokaz modelowego debilizmu.

To nie debilizm tylko hipokryzja, rzecz zdecydowanie bardziej naganna (z drugiej strony każdemu się zdarza ;p).

Mimo wszystko gościa cenię. Ze względu na Jarocin i, bądź co bądź, inteligencję chciałbym go zobaczyć. Ale jeśli już to za rok, podejrzewam. A szkoda, bo można by pogadać o tej całej aferze z Ukrainkami...
 
 
 
konradex  
Forumowy prawiczek
Supernaut


Wiek: 32
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 14
Skąd: Wawa
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012   

Ten pajac, idol "młodych wykształconych z wielkich ośrodków" jest ostatnią osobą jaką chciałbym zobaczyć na ASP. Popularność jaką cieszy się ten oszołom wywołuje u mnie niekontrolowane napady mizantropii...
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012   

konradex napisał/a:
Ten pajac, idol "młodych wykształconych z wielkich ośrodków" jest ostatnią osobą jaką chciałbym zobaczyć na ASP. Popularność jaką cieszy się ten oszołom wywołuje u mnie niekontrolowane napady mizantropii...


Dokładnie!
A po tych niesamowicie śmiesznych dowcipasach z gwałceniem Ukrainek to w ogóle tej gęby nie mam zamiaru oglądać. Buractwo i prostactwo okraszone niby inteligencką posypką, którą rozumieją tylko "nieliczni" (czyt. tacy jak "pan mądry").
To festiwal przyjaźni, a on ze swoim "wyszukanym" poczuciem humoru i jadem według mnie absolutnie mnie tam nie pasuje.
Dziękuję bardzo.


 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 08 Lip, 2012   

Nie wiem o co chodzi z tymi Ukrainkami, bo ten gość to dla mnie pieprzony mizantrop i nie śledzę jego sensacyjnych wypowiedzi.
 
 
Pablo  
Forumowy prawiczek
Tu jestem!


Wiek: 30
Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 21
Skąd: PL
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012   

@UP mam identyczne zdanie na jego temat. Nie ma co dodawać.
 
 
bbfan  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 49
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012   

A wystarczy zobaczyć jego wypowiedzi z lat 93,94, chudziutki,skromny,wystraszony w tych okularkach gadał nawet sensownie o muzyce rockowej,a teraz w machinie srołbiznesu zaprasza do programu jakieś Grycanki czy jakies inne Krupy i gada z nimi o jakichs bzdetach...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group