Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kefir
Nie 22 Lip, 2012
Joachim Gauk i Bronisław Komorowski
Autor Wiadomość
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 20 Maj, 2012   

kizia napisał/a:
No, szum w mediach, super. Niech dalej ludzie uważają nas za oszołomów, którzy nie potrafią okazać nie tylko swojemu prezydentowi, ale też przedstawicielom innych państw szacunku. Gratuluję! Cieszę się że ten pomysł nie wypali.


no bądź ostrożna w wyrażaniu swojego zdania, bo ci wodstock zamkną
ten typek przyjechał by tu w celach politycznych, by pokazać jak to on blisko ludzi jest, sram na takie coś, nie po to jeżdżę na przystanek, by bić brawo po jego gatce, wod to nie polityka, jak by przyjechał to bym mu dobitnie pokazał że jego miejsce jest w pałacyku a nie pośród nas..

jak ktoś go chce słuchać to sobie go może do asp zaprosic ale nie na otwarcie...

[ Dodano: Czw 14 Cze, 2012 ]
przenieście do pewniaków
http://owsiaknet.pl/video/43982582

czyli co robimy akcje plecy ? :D
 
 
wiśniowy  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 37
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

Prezydenci spotkają się z Woodstockowiczami na ASP
http://www.tvn24.pl/prezy...k,266059,s.html
 
 
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

Potwierdzone na blogu, więc można przenieść do pewniaków. No ciekawie będzie, ciekawie...
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

Ja nie zdążę, bo akurat będę się rozbijał, a ciekawe co patroni obu narodów mają do przekazania.
 
 
goodvibestyla
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

To są jakieś jaja,na woodstock wpuszczają ludzi którzy chcą zmieniać kraj(i co najgorsze nim rządzą) a sami siebie nie potrafią ogarnąć -,-
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

Se będzie na Woodzie buła z wąsem kampanię prowadziła!
Jak mi się to nie podobało tak dalej nie podoba, a od kiedy stało się oficjalnym info niechęć wręcz narasta!
A to i tak w miarę ładnie powiedziane, bo bym musiał sam sobie warana dać gdybym napisał to co myślę!
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

aż się chyba przejdę zobaczyć co Gajowy ma do powiedzenia.. ;/
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

Ja tam pierdole, nigdzie nie idę.
 
 
 
Maraska  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 09 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: Żary
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

Viking napisał/a:

Cieszę się że są ludzie, którzy mają swoje zdanie, niezależnie od okoliczności w tej sztucznej demokracji.


Również się cieszę. Taki akt odwrócenia się plecami byłby najlepszym wyjściem z morza możliwości chęci pokazania sprzeciwu, gdyż w tym prostym geście nie ma agresji, wulgaryzmów, niedojrzałości ani prostactwa. To tylko cichy, a zarazem bardzo głośny gest, który być może wielu dałby coś do zrozumienia... Chociaż martwiłoby mnie to, że media odwróciłyby to w ten sposób, że negatywne myśli skupiły się - zamiast na prezydencie, polityce itd - na samych Woodstockowiczach i Woodstocku w ogóle.
 
 
xxszogunxx  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 68
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Zastanawia mnie to, dlaczego co roku zapraszane są te propeowskie świnie.
A co do Bronka, to nie chcę go na oczy widzieć. Mam odruvh wymiotny.
 
 
wiśniowy  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 37
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

xxszogunxx napisał/a:
Zastanawia mnie to, dlaczego co roku zapraszane są te propeowskie świnie.
A co do Bronka, to nie chcę go na oczy widzieć. Mam odruvh wymiotny.


Też mi się cofa na tą myśl, a wystarczyły by życzenia jak zeszłym roku...

Panie prezydencie nieładnie tak na krzywy ryj się wpraszać!
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Ja akurat, o ile NIE jestem za obecnością jakichkolwiek aktywnych polityków na PW i chcę aby ta impreza była jak najdalej od jakiejkolwiek polityki, ale jednak panowie prezydenci odważyli się przyjechać i podjęli taką, a nie inną decyzję. Ja pójdę pewnie posłuchać co mają do powiedzenia, bo nie jest powiedziane że mają mówić o polityce (o ile sami woodstockowicze zaraz nie zejdę na tematy polityczne, co może się zdarzyć).

Jak komuś się nie podoba ich obecność i nie może jej zdzierżyć, proszę niech nie rzuca w nich błotem i glanami, tylko wyrazi sprzeciw milczeniem, protestujmy ciszą i ignorowaniem głów państw.

Rzucanie w ich stronę różnymi epitetami nic nie poprawi, a da potrawkę mediom i ojcu dyrektorowi żeby dudnić jaki to woodstock jest zły i nie ma szacunku dla głów państw, takie coś zostawmy panu prezesowi, a sami zachowajmy się jak ludzie i miejmy wyjebane:D

Pomysł ciekawy też jest żeby do namiotu ASP na spotkanie z nimi w ramach protestu przyjść bez koszulek, na gołe klaty (panie mogą na gołe staniki), ale może to już być uznane jako obraza głowy państwa, nie jest prawnikiem, pewności nie mam.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

...i tu się mylicie- Owsiak zawsze mówił,że to Festiwal dla Wszystkich...szkoda, że prezydenci nie będą w ASP tylko na otwarciu-ale to już inna sprawa...pamiętam jak rok/dwa temu występował jakiś zespół i były gwizdy...Jurek przerwał koncert -"odważnym w tłumie" powiedział,że jak się nie podoba to nie muszą przyjeżdżać...a co do Takiego rozpoczęcia- będzie ciężko, aż szkoda... <zniesmaczony>
 
 
 
wiśniowy  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 37
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

boksu napisał/a:
Ja akurat, o ile NIE jestem za obecnością jakichkolwiek aktywnych polityków na PW i chcę aby ta impreza była jak najdalej od jakiejkolwiek polityki, ale jednak panowie prezydenci odważyli się przyjechać i podjęli taką, a nie inną decyzję. Ja pójdę pewnie posłuchać co mają do powiedzenia, bo nie jest powiedziane że mają mówić o polityce (o ile sami woodstockowicze zaraz nie zejdę na tematy polityczne, co może się zdarzyć).

Jak komuś się nie podoba ich obecność i nie może jej zdzierżyć, proszę niech nie rzuca w nich błotem i glanami, tylko wyrazi sprzeciw milczeniem, protestujmy ciszą i ignorowaniem głów państw.

Rzucanie w ich stronę różnymi epitetami nic nie poprawi, a da potrawkę mediom i ojcu dyrektorowi żeby dudnić jaki to woodstock jest zły i nie ma szacunku dla głów państw, takie coś zostawmy panu prezesowi, a sami zachowajmy się jak ludzie i miejmy wyjebane:D

Pomysł ciekawy też jest żeby do namiotu ASP na spotkanie z nimi w ramach protestu przyjść bez koszulek, na gołe klaty (panie mogą na gołe staniki), ale może to już być uznane jako obraza głowy państwa, nie jest prawnikiem, pewności nie mam.


Też jestem tego zdania co ty, nie podoba mi się ich obecność. ale nie będę rzucał epitetami, błotem czy tym podobnym. Nie róbmy wiochy.

[ Dodano: Pon 23 Lip, 2012 ]
Udun napisał/a:
...i tu się mylicie- Owsiak zawsze mówił,że to Festiwal dla Wszystkich...szkoda, że prezydenci nie będą w ASP tylko na otwarciu-ale to już inna sprawa...pamiętam jak rok/dwa temu występował jakiś zespół i były gwizdy...Jurek przerwał koncert -"odważnym w tłumie" powiedział,że jak się nie podoba to nie muszą przyjeżdżać...a co do Takiego rozpoczęcia- będzie ciężko, aż szkoda... <zniesmaczony>


Prezydenci będą na otwarciu i również w ASP.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

..a powinni być tylko na ASP...ale nic już się na da zrobić...można nie bić brawa, można odwrócić się tyłem do nich i zachować całkowitą ciszę...szkoda psuć sobie i innym festiwal...
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Niech Bronek lepiej wskoczy w glany i pod grzybka, wtedy poczuje co to wolność. <z jezorem>
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Ponoć woodstock jest dla wszystkich, więc czemu prezydent jest przez was nie mile widziany? Mam powody twierdzić, że jest świetnym człowiekiem - już omijając funkcję jaką pełni. Może i on będzie się chciał napić piwa, być na jakimś koncercie itp. Ja chętnie się z nim spotkam na ASP, posłucham co ma do powiedzenia, swoje zdanie wyrobię i pójdę w siną dal bawić się dalej.
 
 
Szczurek  
Coś już napisał

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Pan Komorowski jest urzędującym obecnie prezydentem, a to przeczy idei nie zapraszania CZYNNYCH polityków. Byłych może ok, ale obecnych? Rządzących? Ale chętnie mu zadam kilka pytań, tylko obawiam się, że mnie ABW wyprowadzi.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Prezydent nie powinien bać się żadnych pytań, zresztą myślę że będzie na luzie. ;))
 
 
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Myślę, że jest na tyle ogarnięty, by zdawać sobie sprawę, w co się pakuje i z jakim typem rozmówców może mieć do czynienia. Bezpośrednie, ciężkie pytania raczej nie powinny go zaskoczyć.
Ale Bronek swoją drogą, a równie ciekawe rzeczy może nam powiedzieć i drugi prezydent.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Ja chętnie się go spytam, czemu pozwolił na zmianę ustawy o organizacji imprez masowych tak, że w tym roku będą barierki na PW.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group