Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
Włochaty !!

Włochaty na woodstock'u
Tak
69%
 69%  [ 29 ]
Nie
21%
 21%  [ 9 ]
Obojętnie
9%
 9%  [ 4 ]
Głosowań: 42
Wszystkich Głosów: 42

Autor Wiadomość
moj_trans  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 28
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   Włochaty !!

Zespół Włochaty został założony w 1987r. Dla ludzi znających korzenie polskiego punka jest legendą. Ich muzyka rozwija się na pograniczu anarchopunk'a, punk-rocka, ska z domieszkami reggae w niektórych utworach, co stanowi na prawdę ciekawą mieszankę.
Jestem pewna że zespół rozruszał by publikę swoim pier*dol*nięciem :)


Więcej punka na woodzie!

A tutaj macie kilka ich najciekawszych kawałków:

http://givemenovacaine.wr...lochaty_-_credo

http://www.youtube.com/watch?v=vNnUa6mgbFA

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=hr-nO5N1KZw
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

Oczywiście ze tak, nie znam innej odpowiedzi! :)
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

Zgłosili się do eliminacji Fabryki Zespołów, więc jest szansa, że zagrają.

To tak informacyjnie, bo jeśli o mnie chodzi to Włochatego nie lubię i nie zależy mi na występie tego zespołu.

EDIT: zaznaczyłem wyraźnie tą informację, ponieważ niektórzy nie tylko jej nie zauważyli, ale wątpią w ogóle w to, że zespół istnieje i koncertuje...
  
 
 
pankowa  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 223
Skąd: z nikąd
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

Jestem za tym aby było więcej punka na woodzie, ale nie jestem za tym aby to był akurat Włochaty. A po za tym oni jeszcze istnieją?
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

istnieją, istnieją... z tego co mi wiadomo przynajmniej
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

Właśnie mi też wydawało się, że zespół się rozpadł..
Kiedyś obiło mi się o uszy, że wokalista nie żyje.. to wszystko jest prawdą? ;x
No ale gdyby grali jeszcze, to czemu nie? :) Dlatego dałam "Tak", ale szczerze mówiąc wątpię w ich występ ;)
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

Co im strzeliło do głowy, żeby sie zgłaszać? Hmm...Może już zapomnieli jak jechali po Jurku i po Woodzie. Ośmieszają sie w tym momencie jeszcze bardziej.
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 12 Gru, 2011   

nie tylko włochaty krytykował owsiaka, Grabowski z dezertera też się czepiał organizacji pierwszych wospów, jak to napisał
"tylko muzycy robili za darmoche, a wszyscy inni kasowali pieniądze"
czy coś w tym stylu.
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Pon 12 Gru, 2011   

Włochaty ciągle gra i istnieje, ich były wokalista "Paulus" został dyrektorem muzeum polskiego czy jakoś tak, co do zobaczenia ich na woodstocku to jak dla mnie nie na dużą, ale na krysznie czemu by nie...
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 12 Gru, 2011   

kijana napisał/a:
Co im strzeliło do głowy, żeby sie zgłaszać? Hmm...Może już zapomnieli jak jechali po Jurku i po Woodzie. Ośmieszają sie w tym momencie jeszcze bardziej.

Nie tylko za ten wyczyn wygrywa nagrodę Festiwalu Hipokrytycznych Zespołów : Nagroda Publiczności! Gratulujemy również kreatywności w tworzeniu tekstów!Od słuchaczy nagroda specjalna: Gimbus dekady.
 
 
plaski94NS  
Forumowy prawiczek
chyba człowiek :]

Wiek: 30
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 14
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Pon 12 Gru, 2011   

Lubię Włochatego chociaż bez Paulussa to już nie to samo, ale ciekawie byłoby ich zobaczyć na Woodku, mimo, że tak go krytykowali :]
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 13 Gru, 2011   

Niez napisał/a:
kijana napisał/a:
Co im strzeliło do głowy, żeby sie zgłaszać? Hmm...Może już zapomnieli jak jechali po Jurku i po Woodzie. Ośmieszają sie w tym momencie jeszcze bardziej.

Nie tylko za ten wyczyn wygrywa nagrodę Festiwalu Hipokrytycznych Zespołów : Nagroda Publiczności! Gratulujemy również kreatywności w tworzeniu tekstów!Od słuchaczy nagroda specjalna: Gimbus dekady.


A może to jest jakiś zlowieszczy i przewrotny plan czlonków zespolu?Przedostać się przez sito eliminacji,dostać na dużą scenę i stamtąd wygarnąć wszystko raz a dobrze Owsiakowi i spólce i zamknąć sobie tym samym już drogę jakiekolwiek powrotu na PW.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 13 Gru, 2011   

milan napisał/a:
zlowieszczy
- jakies aluzje??
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 15 Gru, 2011   

Jestem ZA, mało kawałków włochatego znam i lubię ale kilka jest naprawdę godnych. Chociażby dla tego kawałka jestem ZA, za dużo homofobów spotykałem w tym roku i chętnie bym zobaczył reakcje gdyby zagrali
[video]http://www.youtube.com/watch?v=TdIEyrwu2X8[/video]
 
 
 
SomalijskiPirat  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: KnO
Wysłany: Pon 19 Gru, 2011   

Co do ich koncertu na PW jestem względnie na tak (przekaz niektórych utworów bardzo mi się podoba i pasuje on do idei Woodstocku) jednak gdyby do takowego doszło byłaby to moim zdaniem parodia. O ile dobrze pamiętam w jakimś coverze, bodajże The Clash, śpiewali coś takiego: "Owsiak jak szympans szmal od nas wyciąga". Jakby o mnie tak śpiewali to raczej bym ich nie zapraszał ; )
 
 
indiano  
Coś już napisał
I'm a Mountain


Wiek: 30
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 79
Skąd: Venice
Wysłany: Pon 19 Gru, 2011   

Chciałam właśnie w tym roku zobaczyć jak grają ale w końcu byłam tylko pod duźą sceną.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 20 Gru, 2011   

SomalijskiPirat napisał/a:
Co do ich koncertu na PW jestem względnie na tak (przekaz niektórych utworów bardzo mi się podoba i pasuje on do idei Woodstocku) jednak gdyby do takowego doszło byłaby to moim zdaniem parodia. O ile dobrze pamiętam w jakimś coverze, bodajże The Clash, śpiewali coś takiego: "Owsiak jak szympans szmal od nas wyciąga". Jakby o mnie tak śpiewali to raczej bym ich nie zapraszał ; )


A to są bardziej poku*wieni niż myślałem, nie słyszałem o tym... Ja p... jak się Jurka czepiać można? Nie wiem ile on bierze do kieszeni swojej i gówno mnie to obchodzi, człowiek jest genialny i ogromnie wiele dla ludzi robi, to i dobrze, że nie za darmo x]
 
 
 
SomalijskiPirat  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: KnO
Wysłany: Wto 20 Gru, 2011   

Znalazłem to i jak widać niewiele się pomyliłem

[video]http://www.youtube.com/watch?v=_WXfv7NMqUY[/video]

Ogólnie jest to nie tylko pocisk na pana Owsiaka ale też na cały PW :\ Niezbyt rozumiem ich postawę bo z jednej strony są zatwardziałymi pancurami a z drugiej krytykują Woodstock, który jednak mimo wszystko przenika się z ideami punka. To taka moja mała dygresja odnośnie ich ewentualnego występu na festiwalu.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 20 Gru, 2011   

SomalijskiPirat napisał/a:
Znalazłem to i jak widać niewiele się pomyliłem

[video]http://www.youtube.com/watch?v=_WXfv7NMqUY[/video]

Ogólnie jest to nie tylko pocisk na pana Owsiaka ale też na cały PW :\ Niezbyt rozumiem ich postawę bo z jednej strony są zatwardziałymi pancurami a z drugiej krytykują Woodstock, który jednak mimo wszystko przenika się z ideami punka. To taka moja mała dygresja odnośnie ich ewentualnego występu na festiwalu.


Z forsy na dzieciaki bla bla bla, no k... jak mnie wk... takie pieprzenie. Poza tym punkowe kapele zapraszane były oO. Nie wiem, popierzeni są Ci z Włochacza ale często mówią dobrze i za to ich lubię
 
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 20 Gru, 2011   

Jeżeli ktoś nie rozumie wcześniejszej piosenki... to niech posłucha tego - 2:00 - 2:35

[video]http://www.youtube.com/watch?v=5u5N42z34o8[/video]

I przestańcie pieprzyć farmazony... Woodstock nie jest najpiękniejszym festiwalem na świecie a sam WOŚP także nie jest święty pomimo tego że uważam że woodstock jest najlepszą imprezą na świecie i zbieram kasę dla fundacji - ten kto nie zrozumie mojego postu lepiej niech się nie odzywa.

Jak dla mnie idealnie pasują do wioski krysznowców... a nie na główną :)
  
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 20 Gru, 2011   

Nikt nie powiedział iż nie rozumie, chodzi tylko o fragment na temat pw i owsiaka
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group