Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Turbo

Chciałbym, aby Turbo zagrało na przystanku woodstock
TAK
84%
 84%  [ 39 ]
NIE
15%
 15%  [ 7 ]
Głosowań: 46
Wszystkich Głosów: 46

Autor Wiadomość
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   Turbo

Zespół Turbo od wielu lat stara sie zagrać na PW regularnie startują do eliminacji mimo wielkiego wkładu w rodzimy metal. Nie trzeba być ich fanem, aby dostrzec ich wielkość.
Patrząc na to jakie zespoły aktualnie są dodawane do pewniaków myślę,że wiele osób ucieszyłby polski klasyczny heavy metal.

Co sądzicie o tym, aby zamiast elektro i pop gwiazdek na wood ściągać legendy polskiego rocka/metalu takie jak Turbo, Kat, TSA, Wilczy Pająk czy Alastor ?
Jestem pewien, że o wiele bardziej pasowaliby do klimatu jaki dotychczas panował na festiwalu.

http://www.myspace.com/turboheavymetalband

[video]http://www.youtube.com/watch?v=SHX7ATeeu3k[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=87QwCpVXX8I[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=C5PTJbltNUk&feature=related[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=9xQfxM1SiFc[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=aiJyVaYw8Qk[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=zm3MPfInh04[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Llxr6KHIFco[/video]
 
 
kratowa  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Jestem za tym żeby nie tylko TURBO zagrało ale też TSA,Wilczy Pająk czy KAT. Miałabym tę wielką radość, że są spełnione są nie tylko moje oczekiwania klimatu jaki panuje,ale też muzyki.;)
 
 
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Byłam, jestem i będę ZA! Trochę uczciwego, choć może nie każdemu znanego głębiej rockowego grania przyda się na PW pomiędzy mnożącymi się zastraszająco elektronikami...
 
 
piotom7  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: WPR
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Jak nie zagra Turbo to nie ma sensu w ogóle jechać na Woodstock, bo jak na razie to się zapowiada kijowo tegoroczny Woodstock.
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

po ostatnich nowinkach przydałby się taki zespół na Woodstocku ;p.
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Chętnych do wsparcia akcji zapraszam na pw
 
 
kaizoczek  
Forumowy prawiczek
ciekawski

Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 2
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

O tak, zdecydowanie po tych latach zasługują na szansę. Mimo stażu i zmian w składzie wciąż trzymają poziom i robią cholernie dobrą muzykę.

KATa nie jestem w stanie sobie wyobrazić, Alastora już prędzej, za to Turbo zdecydowanie TAK!
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Ja wiem, że nadzieja umiera ostatnia, ale naprawdę liczycie na zaproszenie Turbo po ostatnich wypowiedziach Jurka i ogłoszonych przez niego zespołach?
 
 
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Posłałam już maila z fb - oby poszli po rozum do głowy ;)
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Badhorse napisał/a:
Ja wiem, że nadzieja umiera ostatnia, ale naprawdę liczycie na zaproszenie Turbo po ostatnich wypowiedziach Jurka i ogłoszonych przez niego zespołach?



Jeśli się nie uda nic nie stracimy,lecz dopóki istnieje cień szansy warto chociażby spróbować o ten występ powalczyć
 
 
mala_zlosnica  
Forumowy prawiczek
" Sometimes I wish I were an Angel... "


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Mar 2012
Posty: 2
Skąd: Miechcin
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Jestem jak najbardziej za tym żeby TURBO zagrało na PW.
Czekam równiez z niecierpliwością na zespół KAT.
 
 
Hippies  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 4
Skąd: Krasnystaw
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

Jestem ZA ! Już od dawna czekam kiedy Turbo zagra na PW.
 
 
 
KubaKuba  
Coś już napisał
ZDR

Wiek: 27
Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 86
Skąd: Drawsko Pomorskie
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2012   

Hippies napisał/a:
Jestem ZA ! Już od dawna czekam kiedy Turbo zagra na PW.

nie tylko ty czekasz na TURBO :D
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2012   

Kolejne zespoły są podawane, a Turbo nadal brak. Czy wg. Was zespół, który ratuje w ostatniej chwili WOŚP w Poznaniu i jest ikoną rodzimego metalu nie zasługuje na ten występ?
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   

Też czekam na Turbo na Woodstocku, bo to grupa z klimatem i jajami, a nie tam jakieś elektro pitu-pitu. <rotfl3>
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   

19kojot91 napisał/a:
Kolejne zespoły są podawane, a Turbo nadal brak. Czy wg. Was zespół, który ratuje w ostatniej chwili WOŚP w Poznaniu i jest ikoną rodzimego metalu nie zasługuje na ten występ?

Nie. Na występ zasługuje ten zespół, który się podoba organizatorowi, który PŁACI za wszystko. My sobie możemy marzyć i narzekać lub nie.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   

Jaaasiek napisał/a:
19kojot91 napisał/a:
Kolejne zespoły są podawane, a Turbo nadal brak. Czy wg. Was zespół, który ratuje w ostatniej chwili WOŚP w Poznaniu i jest ikoną rodzimego metalu nie zasługuje na ten występ?

Nie. Na występ zasługuje ten zespół, który się podoba organizatorowi, który PŁACI za wszystko. My sobie możemy marzyć i narzekać lub nie.


Niestety nie masz racji. Turbo od lat stara się o występ na woodstocku, jednak jest jak do tej pory pomijane. Startują w eliminacjach jak wiele innych zespołów, a pomimo to nie było im jeszcze dane zagrać, mimo że są zespołem kultowym a ponadto od lat grają dla orkiestry. Zresztą - zespoły takie jak Raggafaya czy Enej, które nie prezentują tak dobrego poziomu muzycznego miały szansę zagrać - więc czemu nie Turbo? Podejrzewam że wiele osób dużo chętniej poszłoby na Turbo niż na Happysad czy nawet Damiana Marleya :)
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   

KazikHansen napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
19kojot91 napisał/a:
Kolejne zespoły są podawane, a Turbo nadal brak. Czy wg. Was zespół, który ratuje w ostatniej chwili WOŚP w Poznaniu i jest ikoną rodzimego metalu nie zasługuje na ten występ?

Nie. Na występ zasługuje ten zespół, który się podoba organizatorowi, który PŁACI za wszystko. My sobie możemy marzyć i narzekać lub nie.

Niestety nie masz racji. Turbo od lat stara się o występ na woodstocku, jednak jest jak do tej pory pomijane. Startują w eliminacjach jak wiele innych zespołów, a pomimo to nie było im jeszcze dane zagrać, mimo że są zespołem kultowym a ponadto od lat grają dla orkiestry. Zresztą - zespoły takie jak Raggafaya czy Enej, które nie prezentują tak dobrego poziomu muzycznego miały szansę zagrać - więc czemu nie Turbo? Podejrzewam że wiele osób dużo chętniej poszłoby na Turbo niż na Happysad czy nawet Damiana Marleya :)

To kto na co pójdzie to zależy już od gustu. Ja żałuję ostatnich koncertów Turbo na których byłem, bo mogłem sobie spokojnie wtedy iść na peta czy browar a nie irytowałbym się mizernym poziomem ich występów. Raggafaya i Enej to znowu kwestia gustu czy mają lepszy czy słabszy poziom. IMHO taka RF nie ma się co równać z Turbo ze starych lat, ale mając do wyboru iść na koncert Turbo w obecnej formie czy Raggafayi to bez wątpienia wybiorę ten drugi.

Patrząc podobnie - Włochaty też masę razy grał dla WOŚP a na Woodstocku jeszcze nie wystąpił.

Jeśli organizatorzy stwierdzą, że Turbo prezentuje poziom do grania na Woodstocku to raczej nie będzie problemu IMHO
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   

Jaaasiek napisał/a:
To kto na co pójdzie to zależy już od gustu. Ja żałuję ostatnich koncertów Turbo na których byłem, bo mogłem sobie spokojnie wtedy iść na peta czy browar a nie irytowałbym się mizernym poziomem ich występów. Raggafaya i Enej to znowu kwestia gustu czy mają lepszy czy słabszy poziom. IMHO taka RF nie ma się co równać z Turbo ze starych lat, ale mając do wyboru iść na koncert Turbo w obecnej formie czy Raggafayi to bez wątpienia wybiorę ten drugi.

Patrząc podobnie - Włochaty też masę razy grał dla WOŚP a na Woodstocku jeszcze nie wystąpił.

Jeśli organizatorzy stwierdzą, że Turbo prezentuje poziom do grania na Woodstocku to raczej nie będzie problemu IMHO



[video]http://www.youtube.com/watch?v=iKtI1h2ZOow[/video]

Sam jestem fanem Grzegorza Kupczyka, ale nie ma ludzi niezastąpionych, a Tomek Struszczuk sobie świetnie w tej roli radzi. Za samo zestawienie Turbo z fają powinni strzelać w tył głowy już nie mówię o stwierdzeniu,że fajka daje lepsze koncerty.
Turbo jest obecnie w świetnej formie, pracuje nad nową płyta, ale co z tego skoro w polszy są mało popularni, a woodstokowa publika woli radosne reggaowe pitu pitu lub ogniskowe bzdęgolenie hepisywów
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   

Już brałem kiedyś udział w dyskusji w podobnym tonie. Po koncercie Kreatora w Krakowie. Kiedy ktoś OŚMIELIŁ się stwierdzić, że coś tego dnia zagrało LEPIEJ wg. kogoś niż Kreator sypały się lincze. Właśnie tak wygląda z Tobą dyskusja kojot jeśli chodzi o Turbo. Turbo jest zajebiste, zawsze było i zawsze będzie. Amen. Nic nie jest lepsze niż Turbo. Dotrze kiedyś do Ciebie, że oni tez mogą dawać słabsze koncerty? I akurat na takowych byłem? Że mogę słuchać innej muzyki? Że nie zamykam się na coś innego jak niektórzy?
Cytat:
Za samo zestawienie Turbo z fają powinni strzelać w tył głowy już nie mówię o stwierdzeniu,że fajka daje lepsze koncerty.

Za taki tekst to Ci tatuś powinien dobrze sprać dupę bo jak widać albo za mało bił za młodu albo celował w głowę. Z takimi tekstami na forum? Chłopie, ustaw się w kolejce po rozum a nie rób z siebie idiotę jak Kukiz. MOIM zdaniem Raggafaya daje lepsze, no ale skąd możesz wiedzieć skoro na nie nie chodzisz "bo są chujowe".
Cytat:
a woodstokowa publika woli radosne reggaowe pitu pitu lub ogniskowe bzdęgolenie hepisywów

Haters gonna hate.

I święte prawo Woodstockowej publiki, widać potem jak się dobrze bawią choćby po tych DVD które wydały Enej i Raggafaya. I wątpię, że chociaż jednej osobie pod tą sceną przemyka myśl "co by było gdyby grało Turbo".

Jeśli chcesz nawiązywać jakiekolwiek merytoryczne dyskusje to ściągnij sobie najpierw z oczu klapki z napisem "Turbo". Pozdrawiam.
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   

Blablabla...
Wiadomo,że każdy może dać gorszy bądź lepszy koncert. Osobiście słaby koncert Turbo trafił mi się,aż raz i była to wina nagłośnienia,akustyka czy czegokolwiek innego w tym klimacie i nie dało się tego słuchać:)
Raggafaye miałem (nie)przyjemność słyszeć kilka razy np. na woodstocku czy jakichś juwenaliach.
I jak dla mnie jest zespolik,który stał się popularny z powodu śpiewania o zielsku, a to takie na czasie :) znani z jednego utworu i telewizji,ot takie pseudo reggae małpki skaczące po scenie :). Stawiam ich w jednym rzędzie z hepisedami i harcerskim ogniskowym graniem.
Jak już pisałem w innym temacie kwestia Turbo nie wpływa w żadnym stopniu na moją ocenę innych zespołów.

Ja rozumiem,ze niektórzy tu muszą zachwalać wszystko w myśl zasady żryjmy gówno, miliony much nie może się mylić" :) Ale zapraszać hepisyfy w czasie gdy Turbo zgłasza się do eliminacji jak młodziak to gruba przesada. Amen

Równie co na Woodstocku ucieszyłby mnie Alastor, Wilczy pająk czy nawet Monstrum.
dyskutować mi się z Tobą nie chcę,ponieważ nie widzę w tym większego sensu, tak więc jest to ostatni raz gdy Ci odpisałem, a teraz żegnam.


Paweł Kukiz rox !!! :)
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime