Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Turbo

Chciałbym, aby Turbo zagrało na przystanku woodstock
TAK
84%
 84%  [ 39 ]
NIE
15%
 15%  [ 7 ]
Głosowań: 46
Wszystkich Głosów: 46

Autor Wiadomość
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 02 Maj, 2012   

FeSTeR napisał/a:
Dla mnie to raczej jest krok w tył a nie w przód. Słuchanie we wszystkim sponsora, jest po prostu uginaniem karku i rzuceniem na kolana. Za daleko na kolanach nie dojdziesz. Po kiego grzyba robić tez z Wooda imprezę dla wszystkich? Takich to jest w chuj w tym kraju. Wg. mnie to co Wood prezentował 6,7 lat temu stało na o wiele większym poziomie niż to co jest obecnie. Albo grały zasłużone polskie kapele, takie np. Turbo albo jakieś mało znane, ale z jajem. Wszystko się kręciło w klimacie metalowo-punkowo-regowym i było git. Człowiek szedł przez pole i z każdym mógł zagadać. Z każdym się napić. Teraz chodząc po polu czuje się trochę wyobcowany. Do Żar nie jeździłem. Nie jestem Starą Gwardią, ale to co zobaczyłem w 2005 czy 2006 w Kostrzyniu było zajebiste. Sponsorowi zachciało się festynu i mamy kurwa festyn. Pierdolony misz maż wszystkich gatunków (tych syfiastych też), jakieś zawody calsberga i inne niepotrzebne rzeczy. Po kiego grzyba robić wielkie zawody sportowe? Kiedyś były też. Skala taka sama, organizacja taka sama, zabawa o wiele lepsza. Bo sponsor musi się pokazać i zareklamować. Chuj z taki sponsorem. Wolał bym mniejszego, który da mniej kasy na "mniejsze gwiazdy", ale wszystko wróci do normy.

No i ja się z tym wszystkim zgadzam w 100%.
Po cholerę ten cały Carlsberg ?
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 02 Maj, 2012   

FeSTeR napisał/a:
Chuj z taki sponsorem. Wolał bym mniejszego, który da mniej kasy na "mniejsze gwiazdy", ale wszystko wróci do normy.

To teraz napisz maila do Fundacji i zapytaj się dlaczego Woodstock 2007 o mało nie był ostatnim...
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 02 Maj, 2012   

Bo co? Bo zabrakło sponsora? Kiedyś nie było wcale i było git. Kapele naprawdę dostawały stówe za dojazd i grały.
Kwestie prawne swoją drogą, że Wood nie może być z kasy WOŚP. Ok.. Sponsor musiał się znaleźć. Ale nie wierze w to, że trzeba było od razu rzucać się na Calsberga, który wiadomo, że jako bezspośredni konkurent Heinekena będzie chciał zrobić festiwal po swojemu.
Ba! Użyję nawet sformułowania, ze w tym roku nazwa Wooda spokojnie może brzmieć Calsberg Festiwal :-(
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 02 Maj, 2012   

A no może i może... ale reszta takich dywagacji pod tym adresem proszę
http://uctok.com/topics77...-vt3155,150.htm
To jest temat o Turbo jakby nie patrzeć.
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 03 Maj, 2012   

A mi wcale nie jest przykro, że nie będą grali. ;-) )Fanem nie byłem, nie jestem, nie będę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group