Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Trivium

Chciałbyś Trivium na PW 2012 ?
Tak
55%
 55%  [ 5 ]
Nie
11%
 11%  [ 1 ]
Obojętne mi to...
33%
 33%  [ 3 ]
Głosowań: 9
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomość
IlikeTrains  
Forumowy prawiczek
cycki :)

Dołączył: 24 Mar 2012
Posty: 17
Skąd: kraków
Wysłany: Pon 07 Maj, 2012   Trivium

Trivium - amerykańska grupa muzyczna wykonująca thrash metal, powstała w 2000 roku w Orlando na Florydzie. Zespół należy do nurtu New Wave of American Heavy Metal.

Formacja wydała pięć albumów studyjnych, m.in. Ascendancy (5/5 wg magazynu Kerrang!). Zespół wzoruje się na wykonawcach takich jak Testament, Death, Iron Maiden czy Metallica, a z kolei Kirk Hammett przyznał się do tego, że muzyka Trivium go inspiruje. Grupa słynie również z dużej ilości koncertów, Metal Hammer uznał zespół za najlepiej koncertujący w 2006 roku. Wytwórnią Trivium jest Roadrunner Records.

Muzykę zespołu cechują liczne partie solowe (pojawiają się w każdym utworze). Wokal występuje w postaci czystego śpiewu oraz screamu. Na Ascendancy dużo częściej mamy do czynienia z tym drugim. Odwrotnie jest zaś na The Crusade, gdzie Heafy rezygnuje w sporej mierze ze screamu na rzecz śpiewu. Wokal na tym albumie często bywa porównywany do głosu wokalisty Metalliki, Jamesa Hetfielda

Info z Wikipedii

Nie jest to zły pomysł moim zdaniem, jeśli Heaven Shall Burn dało radę i co najważniejsze - podobało się, to myślę, że oni też by dali spokojnie radę :)

Myspace
Oficjalna strona zespołu
Facebook

jeden z większych hitów w ich repertuarze :
[video]http://www.youtube.com/watch?v=3P7CQ9uYSy0[/video]

z fenomenalnego albumu Shogun z 2008 roku:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=EApnhO2OIrw&feature=relmfu[/video]

i coś w miarę świeżego In Waves z albumu pod tym samym tytułem :
[video]http://www.youtube.com/watch?v=0Xfvk028Kv0&ob=av2n[/video]
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 07 Maj, 2012   

Jakoś tak nigdy za nimi nie przepadałem.... Wg. mnie nie grają w ogóle ciekawie. Nawet wręcz powiedział bym, ze nudnie. A ten "słodki głosik" wokalisty niemal wkurwia, a już na pewno irytuje mnie mocno.

IlikeTrains napisał/a:
Trivium - amerykańska grupa muzyczna wykonująca thrash metal
niee . W żadnym wypadku, w żadnym miejscu i o żadnej porze dnia i nocy nie nazwie ich kapelą thrashową. Po prostu nie mogę tego przedłożyć na nich... Nazywając ich thrashową kapelą wbija się gwoździa w czaszkę Sodom, Overkill, Exodus czy innym kapelą (o Slayerze już nie wspominam bo to nie ma sensu).

Tak więc NIE :))
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Wto 08 Maj, 2012   

Też mi nie po drodze z tą kapelą.
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 09 Maj, 2012   

a ja osobiście uwielbiam tą kapele często i gęsto ich słucham. Grali już w warszawie teraz zagrają w Poznianiu więc kto wie możę znów wrócą do polski
co do tego że grają thrash to też sądzę że to zagalopowanie choć na pewno czerpią dużo z tej muzyki to najbardziej pasuje mi do nich New Wave of American Heavy Metal lub jak niektórzy mówią Modern metal. Podobnie jak lamb of god czy killwich engage ciężko sklasyfikować ten zespół.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania