Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
Słoń D666A
Autor Wiadomość
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011   

nie sądzę tak. Ale uważam że słowa to nie wszystko. A słowa bez porządnego "podkładu" są dla mnie niczym. (no może trochę przesadziłem ;p) Ale dla mnie to w ogóle nie jest hardcorowe.
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011   

Słoń jako horrorrap jest OK , ale nie jest tak dobry jak np. A.J.K.S.
 
 
Myersowa  
Forumowy prawiczek
"Go ahead and disagree!"


Wiek: 98
Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: z Ciemnej Dupy
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011   

Słoń na Woodzie? Ciekawe. W sumie czemu nie? Ale wątpię, że ten plan się powiedzie.
 
 
qwe999  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: Police
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011   

Zmartwiony z S napisał/a:
zlowieszczy4, zdziwiłbyś się, jak wiele racji masz z niektórymi słowami i zestawieniami zespołów. Powiem Ci tylko tyle, że punk to istota przesłania, a jeśli chodzi o niektóre grupy hh, prawdę mówiąc nawijają na podobne tematy, poruszają często ważne kwestie, ale nie każdy to rozumie.


[video]http://www.youtube.com/watch?v=e8Dwa6EgajE[/video]
Paweł mówi, że rap jest niejako młodszym bratem punku.
@top
Osobiście już powiedziałem, że Słoń srednio pasuje na PW, z polskich raperów chętnie bym zobaczył za to LUCa albo Łone. Wiem, że zostane shejtowany, ale przecież nie muszą grac na Dużej scenie. Może jakiś koncert na żywo w wiosce piwnej?
 
 
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Czw 10 Lis, 2011   

oo co jak co ale do wioski piwnej to mógłbym go posłuchać, bardzo go lubię. ale nie na scenach, znów by było to co z prodigy że dresy, chamstwo itp . ze słoniem może być tak samo, więc zastanówmy się czy aby na pewno tego chcem,y żeby po ich koncercie też były takie opinie..
 
 
 
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Pią 11 Lis, 2011   

zero HH na wood. Bo dobrze wiecie co się zrobi.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 11 Lis, 2011   

hip hop kemp jest od tego
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

Lake Bodom napisał/a:
zero HH na wood. Bo dobrze wiecie co się zrobi.


zlowieszczy4 napisał/a:
hip hop kemp jest od tego


No to zobaczymy,panowie,komu 1wszemu się znudzi.
No co się zrobi,co,hm? Ten i ów horyzont muzyczny się poszerzy? Najwyższy czas.Bo wrzucanie całego hip-hopu do jednego wielkiego wora,nie najlepiej świadczy o ogarnięciu się w świecie dźwięków.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=c6JBTCkOYD0[/video]
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

milan, nie każdy jest w stanie zdjąć klapki dlatego nie wymagaj tego na tak szeroką skalę bo się zwyczajnie możesz zawieść.
 
 
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

haha, czyli jak ktoś nie lubi hh to jest ograniczony? weź Ty się milan ogarnij. Ciebie bym chętnie wrzucił do wora... Wiesz co się zrobi. Wood to nie miejsce na HH. Z resztą co ty wrzucasz. Nie no, Milan weźmy na wood peje, ostrego, popka czy innych. I zobaczysz jak sie poszerzą horyzonty naszych woodstockowiczów. Skończy się na szpitalu woodstockowym.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

Lake Bodom napisał/a:
haha, czyli jak ktoś nie lubi hh to jest ograniczony? weź Ty się milan ogarnij. Ciebie bym chętnie wrzucił do wora... Wiesz co się zrobi. Wood to nie miejsce na HH. Z resztą co ty wrzucasz. Nie no, Milan weźmy na wood peje, ostrego, popka czy innych. I zobaczysz jak sie poszerzą horyzonty naszych woodstockowiczów. Skończy się na szpitalu woodstockowym.
- hehehehe no dokladnie(trafnie z tym workiem)..... swiat nie jest wcale taki piekny jak ci swydaje milan..... a co do samego hh to wiem co nie co bo pamietam jeszcze jak sie jaralem flanelowymi koszulami i scyzorykiem jako maloletni kurdupel i slucham rapu do dzis z tym ze juz nie jestem kurduplem.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

Lake Bodom napisał/a:
Wiesz co się zrobi. Wood to nie miejsce na HH. Z resztą co ty wrzucasz. Nie no, Milan weźmy na wood peje, ostrego, popka czy innych. I zobaczysz jak sie poszerzą horyzonty naszych woodstockowiczów. Skończy się na szpitalu woodstockowym.


No cóż,mój szanowny Jezioraku,hip-hop nie kończy się na wymienionych przez ciebie wykonawcach.Jeśli znasz tylko tych 3,to zaprawde powiadam ci,gniew Boga Muzyki może dosięgnąć cię w jakimś najmniej spodziewanym momencie.
Wood to 3 sceny i choćbyś stanal na glowie,nie jesteś w stanie "zaliczyć" wszystkich koncertów,więc być może danych występów w gatunku,o którym mowa,po prostu byś nie zarejestrowal.
Szpital,powiadasz?Dobrze podejrzewam,ze po występie Dub Fxa w 2009r. woodstockowe szpitale pelne byly zakrwawionych ludzi z otwartymi ranami,hm? A pamiętasz jak się wtedy pod sceną prali dresiarze z punkowcami?Przecież byles wtedy.Może opowiesz...
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

na przyszlosc precyzuj prosze o jaki rodzaj hip hopu ci chodzi
 
 
aaa2828  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 11
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Również sądzę, że Słoń na Woodstocku to zły pomysł. Nie tyle ze względu na publiczność, która by przybyła (bo jestem pewien, że "dresiarze" dla jednego występu nie pokonywaliby wzdłuż i wszerz Polski, żeby być na występie artysty, który grywa praktycznie we wszystkich większych miastach, zważając na to, że byłby to pewnie jedyny występ z gatunku pokrewnego hiphopowi).
Wydaje mi się po prostu, że Słoń jakoś nie pasuje na PW. Już widać na tym forum, że część jest za, część jest przeciw. Rozumiem, że antyfani w czasie jego występu mogą sobie zrobić przerwę, ale jest dużo więcej cennych zespołów, z których byliby uradowani wszyscy i uważam, że takimi lepiej wypełnić repertuar Przystanku.

Z hh od czasu do czasu słucham Słonia, Kanału audytywnego/LUCa i z chęcią posłuchałbym ich na koncercie, ale niekoniecznie na festiwalu formatu Woodstocku, który jest utrzymany w zupełnie innej barwie nutowej, niż prezentują ci artyści.
 
 
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Milan, nie pisz nic już więcej. Na siłę próbujesz udowodnić że masz racje. Ale wyciągasz jakieś fakty i historyjki które nie mają żadnego znaczenia. Miałem wymienić wszystkich raperów których znam? I rozmawiamy tutaj o polskim HH i Polskich fanach, a nie o zagranicznej muzyce. I nie mam zamiaru się więcej wypowiadać na ten temat dla dobra ogółu.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Lake Bodom napisał/a:
I nie mam zamiaru się więcej wypowiadać na ten temat dla dobra ogółu.


Trzymam za slowo.

P.s.Pozwólmy umrzeć tematowi Slonia na PW śmiercią naturalną i skupmy się na propozycjach mających choć śladowe szanse pojawienia się na Woodstocku.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

aaa2828 napisał/a:
wszyscy i uważam, że takimi lepiej wypełnić repertuar Przystanku.


Wszystkich nigdy nie zadowolisz.

aaa2828 napisał/a:
w zupełnie innej barwie nutowej, niż prezentują ci artyści.


Tak samo Arka Noego :) A ja się przy niej bawiłam świetnie.

Lake Bodom napisał/a:
Miałem wymienić wszystkich raperów których znam? I
rozmawiamy tutaj o polskim HH i Polskich fanach


To zabrzmiało jakby w PL serio było tylko 3 raperów :D
 
 
 
GoSiA xD  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 23 Lip 2011
Posty: 9
Skąd: Wlkp
Wysłany: Wto 13 Gru, 2011   

Lubię Słonia ( w sumie to jeden z nielicznych zespołów hh które słucham), ale nie jestem przekonana co do ich występu na PW....
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Śro 28 Gru, 2011   

GoSiA xD napisał/a:
Lubię Słonia ( w sumie to jeden z nielicznych zespołów hh które słucham), ale nie jestem przekonana co do ich występu na PW....

Zgadzam sie w 100%......
 
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Śro 28 Gru, 2011   

Lake Bodom napisał/a:
Milan, nie pisz nic już więcej. Na siłę próbujesz udowodnić że masz racje. Ale wyciągasz jakieś fakty i historyjki które nie mają żadnego znaczenia. Miałem wymienić wszystkich raperów których znam? I rozmawiamy tutaj o polskim HH i Polskich fanach, a nie o zagranicznej muzyce. I nie mam zamiaru się więcej wypowiadać na ten temat dla dobra ogółu.


Nikt Ci nie karze wymieniać wszystkich raperów których znasz, ale grupa wymieniona przez Ciebie nie była nawet reprezentatywna. A Milan MA rację.
Ktoś tam, widziałem, zadał retoryczne pytanie czy jak ktoś nie lubi HH to jest ograniczony. Nie jak nie lubi, tylko jak odrzuca cały gatunek i subkulturę jako "zło" ze względu na garstkę "prawilnych" populistów. To takie "natankowe" podejście.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group