Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
Słoń D666A
Autor Wiadomość
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

Nie napisałem że k44 jest współczesny. I mowa tu o fanach. ehh, wy nie czytacie w ogóle. Czytaj ze zrozumieniem i nie musisz na siłę wywracać czyichś wypowiedzi do góry nogami. Ossie nie udawaj inteligentnej bo Ci nie wychodzi. Co do obsrańców zdania nie zmienię "jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie". Nie muszę ich znać aby wiedzieć czym się kierują. ;f Ossie - ogarnij pani pseudointeligenta :mrgreen: I pomyśl zanim coś napiszesz, bo widzę że wyłapałaś pojedyncze zdania i je komentujesz ;s
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

Jak czytam Twoje posty Lake Bodom, to normalnie nóż się w kieszeni otwiera..

Lake Bodom napisał/a:
"jak kuba bogu tak bóg kubie".


Nie sądzisz, że to trochę idiotyczne podejście co do tej akurat 'sytuacji'?

Lake Bodom napisał/a:
Nie muszę ich znać aby wiedzieć czym się kierują.


A skąd wiesz czym się kierują osoby których nie znasz? :shock:
 
 
 
01Bob  
Forumowy prawiczek
.

Wiek: 39
Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 42
Skąd: Wr
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

vin napisał/a:
A skąd wiesz czym się kierują osoby których nie znasz?

Jest przecież wróżbita Maciej :mrgreen: (żarcik taki :-P )
 
 
SmartCheetah  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 16
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

kaaarolina napisał/a:
Pomijając już całą dyskusję o "obsrańcach i brudasach" myśle,że taki rodzaj muzy na Woodstock zwyczajnie nie pasuje.

Agreed. Czasami sam posłucham Słonia a jeśli chodzi o moje gusta muzyczne to w ich skład wchodzi i rap, i metal, i rock, i electro/dubstep/rave i szanty i...tak dalej - to jednak śmiem twierdzić że dość makabryczne teksty jakie serwuje nieszczególnie pasują do Woodstockowych klimatów. Nawet angielskie kapele jakie niejednokrotnie na Woodstocku grają nie poruszają tak drażliwych tematów jak Słoń. Wiadomo że trzeba do tego zachować trochę dystansu, ale niestety - z doświadczenia wiem że WIELE osób dystansu zachować nie będzie potrafiło.
Przykład?
[video]http://www.youtube.com/watch?v=lJVU7t1ELqE[/video]
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

Lake Bodom napisał/a:
Uważam że współczesny rap jest głupi. I raczej nic tego nie zmieni. pfk, k44, słoń są jedyni których muzyka jest sztuką.



Potem piszesz o Paktofonice i Kalibrze, które ze współczesnością nie mają dużo wspólnego w sąsiedztwie Słonia, który aktualnie jest "na topie". Ja tylko zwracam uwagę na to, co wypisujesz.


I mogę być pseudointeligentna. Mogę, byleby nie być aż tak inteligentną personą ja Ty, bo mogłabym mieć za duże ego na moje buty.


Gratuluję dzielnej generalizacji społeczeństwa, brawo, brawo!

Ciekawa jestem, czym ja się kieruję. Jeśli nie musisz mnie znać, aby to stwierdzić, poproszę próbkę profilu psychologicznego.

Dwa "wyłapane" zdania zawierały błędy ortograficzne, dlatego je zacytowałam. Do tego nie potrzebne było żadne zrozumienie i żaden kontekst.

Co do cytatu z K44 - wybacz, że przeoczyłam Patofonikę, zaś zawierający inwektywę - wybacz, ale nie wyrwałam go ot tak sobie, bez sensu :)
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

vin napisał/a:
Rzadko się zgadzam z Bekierem ale tym razem i ja mu przyznam racje..nie sądzę żeby niewiadomo ile ludzi się zjechało na Słonia.

To samo pomyślałem, pierwszy raz widzę u niego przejawy zdrowo-rozsądkowego myślenia :mrgreen: Bez urazy.
Tak na serio, widzę w takim przekrzykiwaniu się "mój gatunek muzyki jest najlepszy!" tyle sensu co w rozmowach między ateistą a katolikiem.
"Bóg jest"
"Boga nie ma"
"nieprawda bo jest!"
"nie ma!"

Łapiecie ?
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

Łapiemy, tylko ja nie bronię swojego gatunku muzycznego - wręcz przeciwnie :P Mnie osobiście chodzi o sam fakt generalizacji i oceny czegoś przez pryzmat najbardziej wyróżniających się jednostek/grup.
 
 
 
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011   

Ossie chyba mnie nie zrozumiałaś. Chodziło mi o to że w hh gównie warto zwrócić uwagę jedynie na pfk.kk.słoń. Kminisz?
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011   

Lake Bodom, ciekawi mnie jedna rzecz.. krytykujesz ludzi słuchających rapu, bo uważasz ich za kretynów, a sam zachowujesz się czy wypowiadasz jak za przeproszeniem "wiejski cham". Jak Twoim zdaniem ktokolwiek ma to wziąć pod uwagę, skoro sam prezentujesz poziom równie niski jaki negujesz?
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011   

Lake Bodom napisał/a:
Ossie chyba mnie nie zrozumiałaś. Chodziło mi o to że w hh gównie warto zwrócić uwagę jedynie na pfk.kk.słoń. Kminisz?


A ja się nie zgodzę - wszędzie można znaleźć perełki. Np. WWO - Każdy ponad każdym. Dla mnie jeden z lepszych kawałków.


Ja Kminię, skarbie, aczkolwiek lubię się czepiać ludzi :) I wybacz, ale nie przypadłaś mi do gustu, więc padło na Ciebie.
 
 
 
Honint  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 14
Skąd: Śrem
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011   

ja rozumiem, że muzyka na PW powinna być różnorodna, ale niech jednak lepiej pozostanie przy szeroko pojętej muzyce rockowej
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011   

Honint, Teraz swoim postem wywołasz następne kontrowersje. Ktoś zapewne (tak przynajmniej myślę, mogę się mylić :) ) przywali się, że "szeroko pojęta muzyka rockowa" to pojęcie za bardzo ogólne...
Myślę, że na Woodzie prym wiedzie muzyka rozrywkowa, czyli taka przy której można sobie poskakać, pobawić się. A twórczość tegoż rapera to takowych nie należy.
Robi się w tym temacie coraz bardziej agresywnie...
 
 
SmartCheetah  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 16
Skąd: Kielce
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011   

Ossie napisał/a:
Lake Bodom napisał/a:
Ossie chyba mnie nie zrozumiałaś. Chodziło mi o to że w hh gównie warto zwrócić uwagę jedynie na pfk.kk.słoń. Kminisz?


A ja się nie zgodzę - wszędzie można znaleźć perełki. Np. WWO - Każdy ponad każdym. Dla mnie jeden z lepszych kawałków.


Ja Kminię, skarbie, aczkolwiek lubię się czepiać ludzi :) I wybacz, ale nie przypadłaś mi do gustu, więc padło na Ciebie.


Dajcie sobie teraz buzi i przytulaska na zgodę, skarby :3
Gepard zarządza koniec hejtu!
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011   

Osobiscie dla mnie najwazniejsze jest to co muzyka ze soba niesie... i czy to jest gangsta rap czy punk rock czy Marek Grechuta czy Mieczyslaw Fogg dla mnie w pewnym sensie nie ma roznicy bo muzyce najwazniejsze sa slowa a jezeli chce sie rozkoszowac samymi dzwiekami to "wkluczam dziewiata Ludwiga Van "(mala aluzja). Jezeli czlowiek jest na tyle dojrzaly aby wylapac sens i przeslanie zawarte w tekscie jest "ponad " tymi podzialami ktore tutaj zaserwowaliscie. np. Behemot - nie lubie tego zespolu jak wczesniej napisalem sa dla mie niedzielnymi satanistami a dlaczego?? poniewaz robia te swoje detmetalowe hopsasasa tylko wtedy jak jest na to potrzeba :/ nie odnajduje sie w tym.... A teraz spojrzmy na nagrania analgosow - no piekna sprawa taka muzyka mnie porywa!! to jest cos w czym sie odnajduje i widze w tym prawde a nie chec zarobku! I wiem ze to wielu sie nie spodoba ,ale nie boje sie zaliczyc do tej samej grupy Analogsow,hemp gru i firmy. A przynajmiej ich stare nagrywki. ta cala nagonka ehhhh....lepiej nie poruszac tego tematu na forum....A wracajac to po nastojaszczy Slon nie pasuje na PW
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011   

zlowieszczy4, zdziwiłbyś się, jak wiele racji masz z niektórymi słowami i zestawieniami zespołów. Powiem Ci tylko tyle, że punk to istota przesłania, a jeśli chodzi o niektóre grupy hh, prawdę mówiąc nawijają na podobne tematy, poruszają często ważne kwestie, ale nie każdy to rozumie.
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011   

zlowieszczy4 napisał/a:
Behemot - nie lubie tego zespolu jak wczesniej napisalem sa dla mie niedzielnymi satanistami a dlaczego?? poniewaz robia te swoje detmetalowe hopsasasa tylko wtedy jak jest na to potrzeba :/

Czyli byliby prawdziwi tylko wtedy, gdyby nosili corpsepaint 24h na dobę, palili kościoły i smarowali kanapki tłuszczem z nieochrzczonych niemowlaków?

Co do Słonia to ofkors jestem na nie. Nie podoba mi się jego pretensjonalność ani gatunek, w jakim się porusza
 
 
Honint  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 14
Skąd: Śrem
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011   

tak czy inaczej wydaje mi się, że występ Słonia na PW jest bardzo mało prawdopodobny, a jeżeli już się tam pojawi to najpewniej potraktuje jego koncert jako przerwę na piwo ;P
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011   

Thunderpussy napisał/a:
Czyli byliby prawdziwi tylko wtedy, gdyby nosili corpsepaint 24h na dobę, palili kościoły i smarowali kanapki tłuszczem z nieochrzczonych niemowlaków?
- dokladnie!!!!!! pfff.... dla mnie muzyka ktora jest robiona tylko i wylacznie dla pieniedzy nie niesie ze soba zadnych wartosci... - to mialem na mysli elektroniczny mordulcu :)
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011   

zlowieszczy4 napisał/a:
dla mnie muzyka ktora jest robiona tylko i wylacznie dla pieniedzy nie niesie ze soba zadnych wartosci

To chyba mówimy o 2 różnych behemotach
 
 
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011   

A ja uważam że to jednak nie dla pieniędzy. Przecież zespoły przekroju Behemotha bardzo ciężko mają się wybić. I ludzie wybierający grę takiej muzyki raczej liczą się tym. Ja tam wole gdy muzyka niesie ze sobą emocje które ciężej stworzyć niż hejtowanie rządu, polityki i wspominanie swoich błędów życiowych co czyni muzykę wartościową(?)
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Sob 05 Lis, 2011   

Lake Bodom napisał/a:
hejtowanie rządu, polityki i wspominanie swoich błędów życiowych co czyni muzykę wartościową(?)
- czegos takiego nie powiedzialem.... a przeciez rap czy punk rock nie mowi tylko o tym co napisales/as a jezeli tak sadzisz to czasz poszerzyc swoje horyzonty myslowe :) a co do wartosci ktore szerzy muza ktorej slucham to na ten temat nie mam zamiaru sie rozpisywac bo na ta chwile poprostu mi sie nie chce... za duzo by tego bylo.
Jest duzy popyt na rzeczy ktore robi behemot.... pojechali po kontrowersyjnosci potem nergal zablysnal w mediach i kurwa sukces murowany.....

macie tutaj harkorowa kapele!

[video]http://www.youtube.com/watch?v=O1KxTq8m8P0&feature=related[/video]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group