Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
Ras Luta

I co wy na to?
Tak
62%
 62%  [ 39 ]
Nie
24%
 24%  [ 15 ]
Obojętnie
12%
 12%  [ 8 ]
Głosowań: 62
Wszystkich Głosów: 62

Autor Wiadomość
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 15 Gru, 2011   

Badhorse napisał/a:


W takim razie w tym przypadku zwracam honor. Odpisywałem naprędce i widać założyłem, że napisałeś w ten sposób, skoro nie podałeś ani jednego sensownego argumentu na to, że większość twórczości Habakuka to syf i odniosłeś się tylko do jednej płyty (która zresztą moim zdaniem jest niezła).

Pytanie czy byłeś na koncercie wykonawcy którego uwielbiasz jest dla Ciebie bez sensu? Sam miałem okazję być na jego 2 solowych występach (bez EWR) i były mocno średnie, chodzi mi o show i aspekt czysto muzyczny, a nie zachowanie poza sceną.
No, ale skoro dla Ciebie jest bez różnicy czy słuchasz jakiegoś zespołu na żywo czy w formacie mp3 to nie mam więcej pytań...


Przepraszam, faktycznie powinienem podać argumenty co do Habakuka ale po prostu jakoś ich chyba po namyśle nie mam zbyt wiele... Nie piszą nic co mnie chwyta za serce czy karze krzyczeć "K..a polać im!", mocno przeciętna twórczość która mnie nie rusza, po prostu... Przesadziłem z syfem, wybacz, kwestia nerwów. A płyta z coverami Jacka może być niezła jeżeli ktoś nie zna b.dobrze oryginałów. Interpretacja głosowa jest zrypana jak cholera i słowa które np powinny być śpiewany z wielkim poirytowanym podkreśleniem czy smutkiem przelatują sobie tak po prostu jakby 10 latek czytał tekst z kartki.
Antylitanie na czasy przejściowe weźmy pod włos np :
Początek :
"To antylitania chwili !! <bit wesoły whooy aż się chce potańczyć i poskakać>
Z tej mąki nie będzie chleba z tych prac nie będzie korzyści ! LA LA LA :) <uśmiech> weselmy się!
Tak jakby k..a wieczny odpoczynek nagrać w rytmie Samby czy Polki. No ale nie o tym temat więc koniec offtopu

Widzisz, dla mnie nie liczy się show bo i czemu miałby? A muzyka jest w sumie riddimem więc nie ma wielkiej różnicy czy to mp3 czy real. Jedyna różnica jest taka iż widzę Artystę, jego ruchy, słyszę na żywo jego głos, wiem że gra dla mnie i ludzi pod sceną. A to mimo banalnego brzmienia jest bardzo wiele jednak nie na tyle by fakt czy byłem na jego koncercie czy nie miał znaczenia w pytaniu "Lubisz Lutę?!"
 
 
 
hps89  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 3
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 16 Gru, 2011   ksiaze luta

Bekier akurat Akurat ma w sobie wiecej reggae niz Luta czy ewr:)slyszales nowa plyte ewr?podoba ci sie to naprawde?Ok:)ale to wg mnie nie muzyka na PW a na jakies dni zadupia.. Kiedys ich lubialem nawet nawet(1plyta)zapowiadali sie ciekawie ale na tym sie skonczylo 2 album to juz sie zaczyna kaszanka poza tym zaprosili na nia goscia ktory swoja nawijka zjadl caly material (PROMOE)harakiri?:)co do samego luty to co on ma do przekazania poza kilkoma kawalkami jak np''walcz..'',''podzielony narod'',''jesli slyszysz'' to ze babilon szuka jego ganiii a on zakopuje ja pod scena?:P wiekszosc tematow jego utworow byla juz walkowana 100 razy.. I nie palnelem tych kapel dla jaj tylko calkiem serio i mysle ze zafcynowanie luta i np ndk z twojej strony to zasluga mediow no chyba ze masz taki dziwny gust to juz nic nie poradzimy i jak ci z tym dobrze to BLESS:P ps habakuk nagral album z coverami JK przede wszystkim zeby oddac hold artyscie Co do interpretacji nie kazda sie udala jak zauwazyles np "Antylitalia.."ale np "Krzyk"jest swietny zeby nie powiedziec ze lepszy niz orginal no bo jakby to moznaby bylo lepszy cover zrobic niz orgnal jeszcze pana Jacka co nie Bekier?:P Bleesss
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pią 16 Gru, 2011   Re: ksiaze luta

hps89 napisał/a:
Bekier akurat Akurat ma w sobie wiecej reggae niz Luta czy ewr:)slyszales nowa plyte ewr?podoba ci sie to naprawde?Ok:)ale to wg mnie nie muzyka na PW a na jakies dni zadupia.. Kiedys ich lubialem nawet nawet(1plyta)zapowiadali sie ciekawie ale na tym sie skonczylo 2 album to juz sie zaczyna kaszanka poza tym zaprosili na nia goscia ktory swoja nawijka zjadl caly material (PROMOE)harakiri?:)co do samego luty to co on ma do przekazania poza kilkoma kawalkami jak np''walcz..'',''podzielony narod'',''jesli slyszysz'' to ze babilon szuka jego ganiii a on zakopuje ja pod scena?:P wiekszosc tematow jego utworow byla juz walkowana 100 razy.. I nie palnelem tych kapel dla jaj tylko calkiem serio i mysle ze zafcynowanie luta i np ndk z twojej strony to zasluga mediow no chyba ze masz taki dziwny gust to juz nic nie poradzimy i jak ci z tym dobrze to BLESS:P ps habakuk nagral album z coverami JK przede wszystkim zeby oddac hold artyscie Co do interpretacji nie kazda sie udala jak zauwazyles np "Antylitalia.."ale np "Krzyk"jest swietny zeby nie powiedziec ze lepszy niz orginal no bo jakby to moznaby bylo lepszy cover zrobic niz orgnal jeszcze pana Jacka co nie Bekier?:P Bleesss


No skoro rzuciłeś te kapele normalnie bez jaj... Na moje Akurat nie ma z reggae nic ale spoko oO
Podałeś poza tym trzy dobre kawałki ale to nie są wszystkie, mogę Ci wymienić resztę z takim samym zajebistym przekazem.
Hmm zasługa mediów? A wiesz jak ja poznałem NKD i Lutę? Tak jak większość muzyki jaką znam, słuchając czegoś na YT i patrząc na podobne. Spodobali mi się w ciul samą swoją muzyką zanim w ogóle wiedziałem jak z mordy wyglądają. Wcześniej też nie wiedziałem nawet że istnieją takie kapele ;) No cóż, widocznie mam dziwny gust, Mój Drogi Typie. Ale tak już jest i Luty bronie. Chyba to koniec tematu tematu, prawda? Peace ! :P

Btw : Krzyk jest fajnie zrobiony ale brakuje energii Jacka... On to nagrał tak by cały czas było czuć napięcie, taki prawdziwy krzyk... Nie można winić Habakuka za brak takiej nagrywki bo to jest reggae w końcu, więc stary zgadzam się z Tobą akurat tutaj, dobrze nagrane nie mogę się doje...ć ;) Tylko bez "lepiej" i "gorzej" po prostu całkowicie inaczej, dla mnie raczej jako kawałek ciekawostka czy właśnie trybut (no wybacz ale takiego tekstu się pod reggae nie podkłada bo staje się to w ogóle dziwne na moje i WTF?)
Btw 2: Co do mojego dziwnego gustu to możesz mieć i rację bo nie znam drugiej osoby która słucha KAŻDEGO gatunki muzyki i potrafi się jarać Zenkiem z Akcentu czy Elektroniką z qlimaxa gdzie chciałbym w ciul pojechać :P
Btw 3: Gdyby to był Woodstock to należałoby wypić z pół litra chociaż tak na uczczenie dyskusji skończonej no ale nie jest więc... :P


edit 6 marca 2012 - [video]http://www.youtube.com/watch?v=wiFqNwBx-K0[/video] ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group