Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
Ras Luta

I co wy na to?
Tak
62%
 62%  [ 39 ]
Nie
24%
 24%  [ 15 ]
Obojętnie
12%
 12%  [ 8 ]
Głosowań: 62
Wszystkich Głosów: 62

Autor Wiadomość
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 25 Lis, 2011   

Mieszane uczucia mam. Kiedyś to ja go lubiłam bardziej niż teraz. Kawałki ma nawet spoko i ma to jakiś przekaz ale wydaje mi się ze to taka trochę muza dla 14, może to przez ten boom na Bednarka? Wszyscy nagle byli RASTA (yoł, yoł, yoł, Jah bless! One love!) i zaraz po nim sięgali właśnie po Lute i kilku innych, którzy również przez to trochę stracili w moich oczach.
 
 
skory17  
Forumowy prawiczek
Jaraczem trawy jestem :]

Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Brzeg
Wysłany: Nie 27 Lis, 2011   

jasne Luta nie jest osoba komercyjna.
jak dla mnie LUTA NA WOODSTOCK XVIII!!!!!!!!!!!! :] :mrgreen: :mrgreen:
 
 
 
hps89  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 3
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 01 Gru, 2011   najn

NIE!bo..1. to żadna czołówka 2.z tego gatunku w kraju mamy conajmniej 20 lepszych artystów od Luty i szkoda marnować troche miejsca (3.dziwne niektórzy maja marzenia..bo na festivalach,festynkach,koncertach itd Reggae zawsze sporo Luty lub EWR Czasami sie zastanawiam czy oni sie przypadkiem nie założyli z NDK kto wiecej zaliczy imprez:P Jeszcze teraz dołaczył sie SGM do nich:P
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 06 Gru, 2011   

Badhorse napisał/a:

Na pewno myślisz o tym samym Ras Lucie? O gościu który na scenie reggae pojawił się w 2004 roku, a w 2006 wydał pierwszą płytę z EWR? Król? Korzenie?
Gruuba przesada.

Osobiście mam szacunek dla Luty za jego twórczość w East West Rockers, bo 2 pierwsze płyty były świetne i właśnie po koncercie EWR 3 lata temu w ogóle zainteresowałem się muzyką reggae.
Ale nie rozumiem Twoich zachwytów nad jego osobą. Jego solowa płyta to nic specjalnego. Najnowsza płyta EWR mnie zawiodła i moim zdaniem idą w złą stronę. Jego występ na żywo widziałem 2 razy, podobnie jak całej formacji EWR i nie było rewelacji.
Nie pojmuję też, jak możesz możesz określać Raggafayę kapelą nowej generacji, która śpiewa o tym jakie to jointy są fajne, skoro po pierwsze grają od 2005r czyli podobnie do wielbionego przez Ciebie Ras Luty, a po drugie jeśli chodzi o teksty na temat marihuany to chyba zapomniałeś o utworach takich jak: Babilon szuka ganji, Tempe Jany i W mojej głowie w wykonaniu EWR i Ras Luty.

Podsumowując jeśli już Luta miałby przyjechać na PW to tylko z resztą formacji East West Rockers, bo nieszczególnie mam ochotę słuchać solowych kawałków o tym, że Luta znowu nie ma hajsu (!), a ze względu na to, że pewnie będą promowali najnowszą płytę to też niespecjalnie mi zależy. Bardziej wolałbym usłyszeć kilku innych wykonawców reggae/ragga.


Z korzeniami przegiąłem to prawda ale miałem na myśli jego teksty i przesłanie... Brakuje mi w Polskim reggae kawałków o miłości, jedności, szacunku... Nie ma drugiego takiego artysty który poświęca temu tyle czasu co Luta i do tego robi to na genialnym poziomie.
Solowa płyta to nic specjalnego? Utwory takie jak "dar", "jedność", "jeśli słyszysz", "miłość w każdym domu", "życie bez Kobiety", "rób co musisz" i kurwa praktycznie cała płyta to doskonałość i przesłanie po prostu epickie... Gdyby świat był taki jak w kawałkach luty to "niebo" mielibyśmy na ziemi... Jak możesz nie rozumieć mojego zachwytu nad osobą która potrafi tak cudownie i mądrze prawić? Do tego genialny utwór o marihuanie "w mojej głowie" także w takiej samej formie miłości i szacunku do bliźniego.
Nie, nie zapomniałem o kawałkach które podałeś lecz u EWR i Luty to nigdy nei było 3/4 twórczości... To iż zrobi się jeden czy nawet 10 kawałków bardziej luźnych nie znaczy iż opiera się na nich swoją twórczość jak w niektórych kapelach "nowych"
No i oczywiście wybrałeś kawałek o braku hajsu by podsumować jego solową pracę... Stary to tak jakbyś miał pudełko ze złotem i kawałkiem gówna a jedyne co byś widział to właśnie ten kawałek... (Nie twierdzę iż akurat omawiamy utwór Luty jest gównem a nawet odwrotnie ale po prostu porównanie wydaje mi się trafne)

destruction5 napisał/a:
Mieszane uczucia mam. Kiedyś to ja go lubiłam bardziej niż teraz. Kawałki ma nawet spoko i ma to jakiś przekaz ale wydaje mi się ze to taka trochę muza dla 14, może to przez ten boom na Bednarka? Wszyscy nagle byli RASTA (yoł, yoł, yoł, Jah bless! One love!) i zaraz po nim sięgali właśnie po Lute i kilku innych, którzy również przez to trochę stracili w moich oczach.


MUZA DLA CZTERNASTEK ?!?!?! Ty chyba naprawdę nie znasz twórczości Luty... Zapoznaj się z każdym jego słowem a później mi praw iż to jest muza dla czternastek oO
No chyba iż według Ciebie miłość, jedność i szacunek do bliźniego to jest materiał dla 13-14letniej dziewczynki więc wtedy nie mamy o czym rozmawiać ;|
A tym co piszesz później przekonujesz mnie tymbardziej iż nie mamy o czym dyskutować... Oceniać artystę po tym kto go zaczął słuchać gdy gatunek wszedł na falę jest chore... Wyobraź sobie że metal staje się teraz sławny dzięki jakiejś kapeli z mam talent i wszystkie 14nastki słuchają black sabathu... Jeżeli Twój szacunek do tej kapeli by się zmiejszył chociaż odrobinę to nigdy bym z Tobą nie porozmawiał na żaden poważny temat bo szkoda mojego czasu x]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=0XtPCet1q4I&feature=related[/video] szczerze to by było miło gdyby 14nastki takiej muzyki słuchały... Może potem by takiego syfu tu nie było x]

skory17 napisał/a:
jasne Luta nie jest osoba komercyjna.
jak dla mnie LUTA NA WOODSTOCK XVIII!!!!!!!!!!!! :] :mrgreen: :mrgreen:


Jasne jak słońce, ktokolwiek mawia iż Książę Luta jest komercyjną postacią to współczuje mu pojmowania tego słowa. Bless

hps89 napisał/a:
NIE!bo..1. to żadna czołówka 2.z tego gatunku w kraju mamy conajmniej 20 lepszych artystów od Luty i szkoda marnować troche miejsca (3.dziwne niektórzy maja marzenia..bo na festivalach,festynkach,koncertach itd Reggae zawsze sporo Luty lub EWR Czasami sie zastanawiam czy oni sie przypadkiem nie założyli z NDK kto wiecej zaliczy imprez:P Jeszcze teraz dołaczył sie SGM do nich:P


1.Nie? A co jest czołówką? No możemy mieć inne zdanie pod tym względem lecz dla mnie to jest czołówka chodźby z powodu przesłania... Ras Luta (lub z całym EWR) i NDK to zawsze była dla mnie czołówka. Wymieniaj teraz lepszych artystów i argumentuj... Chyba że masz na myśli ogół muzyki a nie samo Polskie Reggae to owszem, znalazłoby się wielu lepszych w mniemaniu wielu osób (bo nie moim). Hmm, może i jest tam sporo luty i EWR ale może mnie po prostu nie stać żeby jeździć na każdy festiwal jaki jest a może po prostu nie mam czasu? Reggae było zawsze na Woodstocku i nie prawię tu żadnej herezji więc nie rozumiem problemu. A co do ilości granych koncertów... Stary, jeżeli po tym oceniasz kapele to ja współczuje. Ja myślałem że muzyki się słucha a nie patrzy kto ile zarabia i ile gra... Ech, babilon x]


a teraz tak na zakończenie...
[video]http://www.youtube.com/watch?v=BYZTYYmn1qs[/video]
Bless ya, do zobaczenia na woodstocku x]
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 06 Gru, 2011   

Cytat:
szczerze to by było miło gdyby 14nastki takiej muzyki słuchały... Może potem by takiego syfu tu nie było x]
To niech ci będzie bo słuchają, tylko ze niestety nie widzą o czym słuchają. Nie powiedziałam, że go nie szanuje ani nie lubię. Co do tekstów i przesłania się zgodzę, bo nie śpiewa o dupie marynie ale jako artyście mu nie do końca ufam, mam nadzieje to tylko moje mylne odczucie :)

come down, trochę się chyba zdenerwowałeś a nie powodu :)

Cytat:
nigdy bym z Tobą nie porozmawiał na żaden poważny temat bo szkoda mojego czasu x]

Nie mów hop, bo ja z chęcią bym z tobą porozmawiała, między innymi żeby poznać twoje poglądy. To ze ktoś ma inne zdanie na jakiś temat, to nie jest wada.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 06 Gru, 2011   

destruction5 napisał/a:

Cytat:
nigdy bym z Tobą nie porozmawiał na żaden poważny temat bo szkoda mojego czasu x]

Nie mów hop, bo ja z chęcią bym z tobą porozmawiała, między innymi żeby poznać twoje poglądy. To ze ktoś ma inne zdanie na jakiś temat, to nie jest wada.


Przeczytaj początek zdania a nie wyrywaj z kontekstu Kochana Moja bo powstała zupełnie coś innego niż miało ;P

destruction5 napisał/a:
To niech ci będzie bo słuchają, tylko ze niestety nie widzą o czym słuchają. Nie powiedziałam, że go nie szanuje ani nie lubię. Co do tekstów i przesłania się zgodzę, bo nie śpiewa o dupie marynie ale jako artyście mu nie do końca ufam, mam nadzieje to tylko moje mylne odczucie :)

come down, trochę się chyba zdenerwowałeś a nie powodu :)


1. Calm down jak już :P
2. Masz bardzo mylne odczucie a ja osobiście się nie spotkałem z 14nastkami słuchającymi luty :P
 
 
 
wloczykijek  
Coś już napisał
brujo/shaman/poganin


Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 65
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 09 Gru, 2011   

Luta świetnie gra, ostatnio zacząłem jeździć na jego koncerty i gorąco polecam. Potrafi rozruszac ludzi.
Teksty genialne a nutka przyjemna dla ucha!
 
 
moj_trans  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 28
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

Żadnej komerchy na woodzie. Ras Luta to chamski i zadufany w sobie człowiek, a jego publiką są nastki, fanki Bednarka. Oczywiście są wyjątki. Byłam raz na koncercie Luty i raz na koncercie EWR. Obydwa przedstawienia nie wywarły na mnie dużego wrażenia. Wręcz przeciwnie. Luta to człowiek chamski, bezczelny i pogardliwy. Możecie się z moim zdaniem nie zgadzać ale taka jest moja opinia. Ten czlowiek i Wood nawet w najmniejszym stopniu do siebie nie pasują. Pomimo że za chwilę pewnie zostanę zjechana, postanowilam napisać moją opinię na jego temat, bo uważam że jest jak najbardziej słuszna.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 13 Gru, 2011   

moj_trans napisał/a:
Żadnej komerchy na woodzie.


Komercha-nawet rozumiana tylko i wylącznie-jako zbiór artystów i zespolów popularnych i mainstreamowych na Woodzie byla,jest i budzie.Nie ma innej opcji.Chcialabyś zejścia do muzycznego podziemia?Ejże...?

Co do zaś rzekomego charakteru Ras Luty,to dla mnie osobiście rzecz jest bez znaczenia.Chamski i zadufany w sobie?Jego prawo.To nie wybory Mistera i Miss Publiczności,ale impreza gdzie jak najbardziej jest pożądane walenie prosto z mostu.Niech się -ewentualnie zaproszony- Ras Luta-broni muzyką,a nie tym czy jest grzecznym panem czy chamem ze sztachetą.
 
 
moj_trans  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 28
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Wto 13 Gru, 2011   

milan napisał/a:
moj_trans napisał/a:
Żadnej komerchy na woodzie.


To nie wybory Mistera i Miss Publiczności,ale impreza gdzie jak najbardziej jest pożądane walenie prosto z mostu.Niech się -ewentualnie zaproszony- Ras Luta-broni muzyką,a nie tym czy jest grzecznym panem czy chamem ze sztachetą.



Co do jego muzyki, to jest o wiele więcej lepszych zespołów grających reggae, które z pewnością chciałyby grać na woodstocku.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 13 Gru, 2011   

moj_trans napisał/a:


Co do jego muzyki, to jest o wiele więcej lepszych zespołów grających reggae, które z pewnością chciałyby grać na woodstocku.


O widzisz,i to jest inna plaszczyzna do wymiany opinii.Nie wątpię że jest wiele czujniejszych wykonawców reggae niż rzeczony Ras Luta,ale niech to ich poziom wykonawczy budzie wytyczną,a nie to jakie wrażenie sprawiają na scenie i poza nią.
 
 
moj_trans  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 28
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Śro 14 Gru, 2011   

milan napisał/a:
moj_trans napisał/a:


Co do jego muzyki, to jest o wiele więcej lepszych zespołów grających reggae, które z pewnością chciałyby grać na woodstocku.


O widzisz,i to jest inna plaszczyzna do wymiany opinii.Nie wątpię że jest wiele czujniejszych wykonawców reggae niż rzeczony Ras Luta,ale niech to ich poziom wykonawczy budzie wytyczną,a nie to jakie wrażenie sprawiają na scenie i poza nią.





Ale jego nastawienie w dużej mierze przekłada się na muzykę.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 15 Gru, 2011   

Skoro nastawienie luty przekłada się na muzykę to nigdy bym nie nazwał go chamskim, zadufanym w sobie i tak dalej. Wystarczy posłuchać jego utworów by zobaczyć jakim człowiekiem jest. Luta pisze z serca i nie widzę tu komercji bo jakoś takie teksty się nie sprzedają w ekstra nakładach więc nawet nie mają szans być komercyjne chodźby chciały.
No chyba, że mi wmówisz iż dzisiaj sprzedaje się miłość, szacunek i pomoc ? O k..a żyje w Edenie !
Jeśli publicznością Luty są 14nastki no to cóż... Mają prawo być i to nie jego wina, że sława Bednarka przyniosła mu takich a nie innych fanów. Chociaż czy to do końca złe? Luta na pewno jest zadowolony iż taka 14 nastka już od małego słucha jaka ma w życiu być i kształtuje się tą muzą... Reggae uczy :)
Czy są lepsi artyści? Nie mi to oceniać bo nie znam wielu a poza tym gusta są różne. Moim zdaniem nikt w Polsce prócz NDK nie ma szans konkurować z Lutą a sam i tak osobiście preferuje Lutę, Ndków muzyka mówi często ważne rzeczy ale ma sporo dancehallowych takich kawałków i bardziej imprezowych. Dlatego preferuję raczej sobie Luty słuchać częściej. No Chyba iż sam Mesajah, on bardzo podobnie do Luty pisze i też ma cudne nagrywki.
Tak wracając... Mogę ja grzecznie spytać skąd wiesz iż Luta jest chamski i zadufany w sobie ? Chciałbym konkretne przykłady, argumenty itd bo chętnie z Tobą o tym podyskutuje a wątpię iż mówisz to mając jakiekolwiek dowody czy poszlaki.
No i co do Milanowego mówienia o tym iż liczy się muzyka a nie charakter to też jest prawda. Na Woodstocku nie będziemy z Lutą pić herbaty i jeść kolacji ani obiadu, będziemy słuchać jego muzyki chodźby był i seryjnych mordercą.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=OYJw_vdd9Tg[/video]
A o to proszę Ciebie tekst tak bardzo pałający pogardą, zadufaniem w sobie i ogólnie złem, że dosłownie nie chcę nigdy na typa patrzeć.

Bless koleżanko ! :)
 
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Czw 15 Gru, 2011   

moj_trans napisał/a:
Ras Luta to chamski i zadufany w sobie człowiek

Zgadzam się z tym!
(ty bekier natomiast mylisz się)
Grał niedawno koncert w moim mieście. Poza sceną dał się poznać jako nieuprzejmy, zadufany człowiek, mający się za wielką gwiazdę
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 15 Gru, 2011   

Thunderpussy napisał/a:
moj_trans napisał/a:
Ras Luta to chamski i zadufany w sobie człowiek

Zgadzam się z tym!
(ty bekier natomiast mylisz się)
Grał niedawno koncert w moim mieście. Poza sceną dał się poznać jako nieuprzejmy, zadufany człowiek, mający się za wielką gwiazdę


Mianowicie? Argument jakiś czy coś? Nie wiem, powiedz mi po prostu co takiego niby robił bo ciężko uwierzyć.
 
 
 
hps89  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 3
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 15 Gru, 2011   Polskie reggae dla Bekiera:P

Wydaje mi sie ze odkrylem twoje zamiary i mysle ze to jest prowokacja z tym ras luta:P Muzyka to nie tylko przeslanie ale ok nawet pod wzgledem przeslania ras luta w TYLKO polskim reggae znajduje sie bardzo nisko ...(no wg mnie oczywiscie choc uwazam ze nie tylko,jezeli chcesz sie przekonac mozemy nie wiem np zrobic ankiete na stronie np rrr ktora bardzo ci polecam no ale pewnie ja znasz;p)a wiec wymieniam te TYLKO Polskie reggae zespoly ktore maja lepszy przekaz niz ras luta :Bakshish,Daab,Dubska,Maleo,Izrael,Vavamuffin,Swiadomosc,Paraliz Band, Tabu,Habakuk,Akurat,CGB,Masala,Lion Vibration,... no i moze gdzies dopiero po nich albo dalej znalazby sie pan luta A!! i nie wiem o co chodzilo ci z tym babilonem ze zazdroszcze im ze tyle graja czy co?
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 15 Gru, 2011   Re: Polskie reggae dla Bekiera:P

hps89 napisał/a:
Wydaje mi sie ze odkrylem twoje zamiary i mysle ze to jest prowokacja z tym ras luta:P Muzyka to nie tylko przeslanie ale ok nawet pod wzgledem przeslania ras luta w TYLKO polskim reggae znajduje sie bardzo nisko ...(no wg mnie oczywiscie choc uwazam ze nie tylko,jezeli chcesz sie przekonac mozemy nie wiem np zrobic ankiete na stronie np rrr ktora bardzo ci polecam no ale pewnie ja znasz;p)a wiec wymieniam te TYLKO Polskie reggae zespoly ktore maja lepszy przekaz niz ras luta :Bakshish,Daab,Dubska,Maleo,Izrael,Vavamuffin,Swiadomosc,Paraliz Band, Tabu,Habakuk,Akurat,CGB,Masala,Lion Vibration,... no i moze gdzies dopiero po nich albo dalej znalazby sie pan luta A!! i nie wiem o co chodzilo ci z tym babilonem ze zazdroszcze im ze tyle graja czy co?


Nie obchodzi mnie ile grają a chodziło mi o to iż piszesz jak to wiele grają jakby naprawdę zależało im tylko na sprzedaży co jest bzdurą bo teraz narzucasz zasadę "jeżeli chcesz mieć dobry band i nie być komercyjny to nie graj dużo albo komercha !". Prowokacja? Hahaha, spoko stary ^ ^
No cóż, a wiesz co Ja Ci powiem ? Na moje te kapele się nie umywają pod względem przekazu. Podałeś nawet Akurat widzę, może podasz jeszcze Black Sabath? Muzyka zupełnie inna stary x]
Nie zgadzam się co do tego iż te kapele mają przekaz lepszy, mają inny i większość się moim skromnym zdaniem nie umywa do Luty. Ale skoro uważasz inaczej jest to tylko Twoje zdanie, ja jestem za nim i zawsze będę. Książę Luta u mnie numer jeden w Polskim Reggae czy będziecie wszyscy zdziwieni czy nie x]
A Ankieta? Ankiet żadnych robić nie będę bo żadne słupki nie zmienią moich racji i nie przekonają mnie do niczego. Dziwne masz podejście. Strony nie znam x]
Bless
btw: Habakuk? K..a Habakuk to syf w 3/4 a covery Kaczmarskiego to jest profanacja całkowicie wyprana z uczuć którymi każde słowo promieniowało w oryginale (zresztą strachy to samo zrobiły), Jacek się w grobie przekręca. Myślę stary, że palnąłeś większość kapel na ślepo żeby cholera wie co udowodnić ;)
 
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 15 Gru, 2011   

Habakuk to syf i 3/4 ich twórczości to kowery Jacka Kaczmarskiego? W tej chwili pokazałes jakim jestes ignorantem i jaką masz wiedzę w temacie. Chciałem Cię uświadomić, że Habakuk nagrał tylko jedną płytę z piosenkami Kaczmarskiego i zrobił to 4 lata temu, podczas gdy istnieją właściwie od 20 lat podczas których nagrali całkiem sporo swojego materiału.
Nie będę odnosił się do reszty Twoich wypowiedzi bo na większośc szkoda czasu, ale zapytam tylko:

byłeś w ogóle kiedykolwiek na koncercie Ras Luty? Czy Twoje uwielbienie dla niego kończy się nad gloryfikacją jego tekstów i ich przekazu?
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 15 Gru, 2011   

Bekier napisał/a:
Habakuk? K..a Habakuk to syf w 3/4 a covery Kaczmarskiego to jest profanacja całkowicie wyprana z uczuć którymi każde słowo promieniowało w oryginale (zresztą strachy to samo zrobiły), Jacek się w grobie przekręca. Myślę stary, że palnąłeś większość kapel na ślepo żeby cholera wie co udowodnić ;)



Proszę Cię, zamknij się już.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 15 Gru, 2011   

Badhorse napisał/a:
Habakuk to syf i 3/4 ich twórczości to kowery Jacka Kaczmarskiego? W tej chwili pokazałes jakim jestes ignorantem i jaką masz wiedzę w temacie.
||
byłeś w ogóle kiedykolwiek na koncercie Ras Luty? Czy Twoje uwielbienie dla niego kończy się nad gloryfikacją jego tekstów i ich przekazu?


Tam nie było "i", napisałem że 3/4 Habakuka a potem napisałem "a" a nie "i" ;| Cztytaj z otwartymi oczami a potem głos zabieraj.
Na koncercie byłem, i cóż z tego? Mogłem nawet nie być wyszłoby na to samo. Pytanie nie ma sensu jak na moje. O zachowanie chodzi? Zachowanie zwyczajne jak każdego, robi swoje i ch..j. Nie rozumiem ;|

Dahomej napisał/a:


Proszę Cię, zamknij się już.


no to się zamykam więc na wieki ;| Forum ja p..e jego mać gdzie moderator mi każe jape trzymać bo piszę oO Dziękuję, więcej się nie wdaje z nikim w dyskusje. Prawo większości pfff
 
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 15 Gru, 2011   

Bekier napisał/a:

Tam nie było "i", napisałem że 3/4 Habakuka a potem napisałem "a" a nie "i" ;| Cztytaj z otwartymi oczami a potem głos zabieraj.
Na koncercie byłem, i cóż z tego? Mogłem nawet nie być wyszłoby na to samo. Pytanie nie ma sensu jak na moje. O zachowanie chodzi? Zachowanie zwyczajne jak każdego, robi swoje i ch..j. Nie rozumiem ;|


W takim razie w tym przypadku zwracam honor. Odpisywałem naprędce i widać założyłem, że napisałeś w ten sposób, skoro nie podałeś ani jednego sensownego argumentu na to, że większość twórczości Habakuka to syf i odniosłeś się tylko do jednej płyty (która zresztą moim zdaniem jest niezła).

Pytanie czy byłeś na koncercie wykonawcy którego uwielbiasz jest dla Ciebie bez sensu? Sam miałem okazję być na jego 2 solowych występach (bez EWR) i były mocno średnie, chodzi mi o show i aspekt czysto muzyczny, a nie zachowanie poza sceną.
No, ale skoro dla Ciebie jest bez różnicy czy słuchasz jakiegoś zespołu na żywo czy w formacie mp3 to nie mam więcej pytań...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group