Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Rage Against The Machine

Czy chcesz żeby RATM wystąpili na XVIII Przystanku Woodstock?
tak
75%
 75%  [ 41 ]
nie
16%
 16%  [ 9 ]
nie mam zdania
7%
 7%  [ 4 ]
Głosowań: 54
Wszystkich Głosów: 54

Autor Wiadomość
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012   

Jaaasiek napisał/a:

A byłeś na koncertach tych kapel? Krzyczeli ze sceny jakieś "lewackie" (ależ mnie bawi to określenie które dużo durniów rzuca na prawo i lewo jak słyszy inne poglądy) teksty?

Przecież obydwie kapele o których mowa są czynnie zaangażowane w politykę lewicową , także o czym ty piszesz ?

I nie brońcie festiwalu - bo ten na pewno nie jest apolityczny.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012   

Ja mówię o występach na scenie a nie tym co te kapele promują w mediach czy swoimi postawami. Na scenie kapela występuje. Każdy zespół ma jakieś poglądy polityczne ale niekoniecznie wpaja je na siłę swoim słuchaczom. Niejeden członek niejednego zespołu ma na sobie koszulki z Che, którego ja osobiście uważam za mordercę. Ale jakoś to nie przeszkadza mi w słuchaniu tego co wykonują. Ja osobiście mam w dupie poglądy kapeli, póki nie są one skrajnie rasistowskie, nacjonalistyczne, faszystowskie, komunistyczne czy nawołują do przemocy i nietolerancji.

Festiwal właśnie jest apolityczny dzięki ludziom, którzy przyjeżdżają pobawić się, napić się piwa i posłuchać dobrej muzyki. Jest oderwaniem i odskocznią od tego pieprzenia na okrągło w mediach jak to źle się dzieje wokół nas, pozwala o tym nie myśleć.

Nie doszukujcie się otoczki w tym, jaką kapelę się zaprasza, bo dojdzie do tego, że żadna kapela nie spełni kryteriów dotyczących występu. Muzyka jest też formą zabawy, nie zawsze i nie dla każdego ma podłoże ideologiczne.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012   

Jurek w jakimś wywiadzie mówił już, że próbowali RATM zaprosić na Woodstock (nie pamiętam czy mówił o który rok chodziło) to dostali odpowiedź od ich managera, że owszem, zagrają, ale kontrakt będzie opiewał na okrągły milion dolarów. Dla Fundacji jest to obecnie suma nieosiągalna. I nic tu nie zmieniała argumentacja, że Fundacja działa charytatywnie pomagając dzieciom.
 
 
 
zgadnij080  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 22 Lip 2011
Posty: 38
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2012   

aqu32 napisał/a:
Jurek w jakimś wywiadzie mówił już, że próbowali RATM zaprosić na Woodstock (nie pamiętam czy mówił o który rok chodziło) to dostali odpowiedź od ich managera, że owszem, zagrają, ale kontrakt będzie opiewał na okrągły milion dolarów. Dla Fundacji jest to obecnie suma nieosiągalna. I nic tu nie zmieniała argumentacja, że Fundacja działa charytatywnie pomagając dzieciom.

Jeśli to prawda, to rzeczywiście bardzo lewacki zespół <hahaha>
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2012   

zgadnij080 napisał/a:
Jeśli to prawda, to rzeczywiście bardzo lewacki zespół


Oczywiście, że tak - przecież to lewica kradnie najwięcej więc i za koncert sobie liczą. Co do kapeli to mają parę fajnych kawałków, ale ta czerwień mnie razi dość poważnie.
 
 
goodvibestyla
[Usunięty]

Wysłany: Śro 18 Kwi, 2012   

Zawsze na tak dla RATM !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime