Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
Korn?

Korn??
Tak
66%
 66%  [ 66 ]
Nie
27%
 27%  [ 27 ]
Obojętne mi to
7%
 7%  [ 7 ]
Głosowań: 100
Wszystkich Głosów: 100

Autor Wiadomość
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011   

hańba? Chłopaki robią to co chcą. Myślicie że dupstepowicze będą ich słuchać? bo mi się wydaję że nie bardzo. Robią to co chcą i CHWAŁA im za to. Bo nie patrzą na takich ograniczonych fanów jak wy.
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Pon 07 Lis, 2011   

Lake Bodom, o tak, dokładnie. jednemu się podoba, drugiemu nie. nikt nigdy nie przypasuje wszystkim do gustu, a że chłopaki się zmieniają, to może nawet lepiej dla ich zespołu ;D
 
 
rapeme  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 19 Paź 2011
Posty: 13
Skąd: Białogard
Wysłany: Pon 07 Lis, 2011   

Mnie np. pasują oni bardzo. Za!
 
 
 
grab  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 08 Lis, 2011   

Raczej nie...nie przepadam za nimi...z mocnego brzemienia wolałbym inne kapele
 
 
henQ2307  
Forumowy prawiczek
*********


Wiek: 32
Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 38
Skąd: Dębno
Wysłany: Wto 08 Lis, 2011   

Nieee... Tym bardziej z tym ich nowym brzmieniem...
Ja tam nie chciałbym ich :]
 
 
 
wargog  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 6
Skąd: Kępno
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012   

Hmmm, moze i jestem ograniczonym fanem, ale szanuje kazda muzyke, z wyjatkiem dubstepu, techno i disco polo(z czego 2 pierwsze nawet muzyka nie sa[dla mnie, ktos sie zgodzi?], a ostatnie ma jakis tekst chociaz), a chlopaki nie robia tego co chca, to czysta komercja, ostatnie plyty sie nie sprzedaly, dubstep jest modny, co robimy? Wydajemy plyte z dubstepem, proste! Kariera kapeli po 2005 jest dla mnie juz zalosna, ale lepiej zostawie glos w rekach znawcow historii kapeli, znajacych 3 piosenki i 1 album fanow, ktorzy swoje informacje o zespole zaciagaja z wikipedii, Kazdy ma prawo sluchac tego, czego chce. Ma tez prawo miec wlasna opinie o zespole, ale moim zdaniem powinna byc wyrobiona na podstawie wiedzy, znajomosci tworczosci, a nie 3 piosenek przeslanych przypadkiem z telefonu kolegi. Kolejne pytanie, skad sie wzial najazd na greendaya? Chlopaki chociaz nie kryja sie ze swoja komercja, od poczatku do konca to byl lekki pop-punk, ktorego kazdy mozgl posluchac, nie zmieniaja sie w poszukiwaniu fanow, sa dla mnie w wielu aspektach lepsi od J.D i reszty poparancow
 
 
 
indiano  
Coś już napisał
I'm a Mountain


Wiek: 30
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 79
Skąd: Venice
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012   

To nie jest tak że jak ktoś nie lubi nowego Korn'a to odrazu nie zna się na muzyce. Nie dla każdego dubstep jest przyjemny do słuchania.

Ale jeśliby przyjechali to wątpię żeby zagrali tylko co teraz nagrywają ale i stare numery. I dla tych starych kawałków warto ich zobaczyć.
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012   

powiem szczerze że nie przepadam za większością kapel nu-metalowych ale korn mnie po prostu irytuje od lat już nie nagrali nic ciekawego. A już nagranie dubstepowej płyty to szczyt sprzedania się. Ok wiadomo każdy chce zarobić no ale jak dubstep stał się popularny to co robi Davis i ekipa nagrywają płytę dubstepową ok trochę to ich stylu to pasuję ale fakt jest taki że robią to tylko i wyłącznie dla kasy.
Zresztą taki człowiek jak Jonathan Davis nie powinien mieć wstępu na wood dlaczego? bo jeśli "Head" (były gitarzysta obecnie nawrócony chrześcijanin) pytany czy wróci do kapeli odpowiada że gdyby Jonathan i koledzi chcieli to bardzo chętnie na co Davis odpowiada że jeśli zostawi tą idiotyczną wiarę to może się zastanowią. Ja przepraszam ale takiego idoty jak davisa niechciałbym zobaczyć na żywo. Zresztą czytałem z nim kiedyś wywiad i zachowuje się jakby to nie był korn tylko Jonathan Davis i towarzyszący muzycy.
Zresztą komentarz mojego kumpla na korna jest bezcenny: "typowa gimnazjalna kapela, najpierw ją kochasz a później stwierdzasz że musiałeś być idotą żeby myśleć że to jest metal i to dobry metal".
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012   

kecaj1603 napisał/a:
powiem szczerze że nie przepadam za większością kapel nu-metalowych ale korn mnie po prostu irytuje od lat już nie nagrali nic ciekawego

zgadzam się
kecaj1603 napisał/a:
Davis i ekipa nagrywają płytę dubstepową ok trochę to ich stylu to pasuję ale fakt jest taki że robią to tylko i wyłącznie dla kasy

Tu się akurat mylisz. Davis od dawna zafascynowany był muzyką elektroniczną, niejednokrotnie występował jako DJ, podobno nawet robi jakieś postępy w karierze DJskiej, tworzy jakieś sety itp. Więc to raczej wynika z inspiracji i zamiłowania, nie kasiory.
kecaj1603 napisał/a:
"typowa gimnazjalna kapela, najpierw ją kochasz a później stwierdzasz że musiałeś być idotą żeby myśleć że to jest metal i to dobry metal"

Hahaha, aż wstyd się przyznać, ale ze mną właśnie tak było <zawstydzony>

Od siebie dodam, że jak kiedyś uwielbiałem korna, tak teraz chyba bym się porzygał na ich widok <wc> Nuda i nędza artystyczna.
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012   

Dajcie spokój... z takich kapel się wyrasta ;)
mam nadzieję że nie zagrają ;)
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012   

Thunderpussy
gdyby korn nagrał płytę dubstepową czy nawet techno ze dwa lata temu to ok może by to zrobili po inspiruje ich ta muzyka ale oni akurat teraz jak dubstep jest u szczytu popularności. Zresztą tak dla przykładu jak w pewnym momencie kapele zaczęły wydawać płyty unplugged to co zrobił korn też nagrał. A ja się pytam po co jak ich muzyka w ogóle nie pasuje do tego klimatu.
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012   

kecaj1603 napisał/a:
gdyby korn nagrał płytę dubstepową czy nawet techno ze dwa lata temu to ok może by to zrobili po inspiruje ich ta muzyka ale oni akurat teraz jak dubstep jest u szczytu popularności

To nadal nie jest dowodem na to, że zrobili to dla hajsu.
Ale to nieistotne, ważne żeby tego na woodzie nie było :))
 
 
vader2693  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Legnica
Wysłany: Wto 31 Sty, 2012   

Nie ważne czy nowe brzmienie.... Taki zespol jak Korn na woodstocku to masakra by była....
Ja tam ich lubie nowe brzmienie jak i stare. :) Jestem ZAAAAAAA!!
 
 
Kiske  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 27
Skąd: Lębork
Wysłany: Śro 01 Lut, 2012   

Za dubstepem nie przepadam, jakoś trudno mi się go słucha, ale nowy Korn jest całkiem niezły, zdecydowanie na tak!
 
 
taDaemon  
Rozkręca sie
Voice of Soul


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 232
Skąd: King's Lynn/Chełm
Wysłany: Śro 01 Lut, 2012   

Wiaderko napisał/a:
Dajcie spokój... z takich kapel się wyrasta ;)
mam nadzieję że nie zagrają ;)
Dokladnie tak.
 
 
 
rasti177  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 5
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

TAK TAK TAK TAK !!!! Bylam na koncercie tylko 1 a chetnie bym to powtorzyla..uwiebiam ich !! byloby pieknie gdyby zagrali na woodstocku oby tylko bez tego gownianego dubstepu bo to jakis chlam..Stary Korn robi robote !! <haha>
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Z jednej strony Tak z drugiej nie zbyt duża ilość osób mnie by martwiła
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Prawdę mówiąc jestem na Nie.
Tak jak kolega wyżej napisał...za dużo ludzi by się zwaliło i byłoby tak jak na Prodigy.
Nie powiem.Fajnie by było zobaczyć ich na żywo ale myślę że jednak lepiej by było gdyby nie było aż tak dużo gwiazdek,gwiazdeczek tylko też i promocja lokalnych kapel ;)
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Przecież Korn oświadczył, że znudził mu się rock'n'roll. Woli grać Dubstepy.
 
 
Baton  
Lubi pieprzyć
Power Wafel


Wiek: 37
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 13 Lut, 2012   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=y2O0dfFPIhM&feature=related[/video] mi to jakoś nie brzmi szczególnie, że zaczynałem od korna. Nie wspominając już o kawałkach ze skrillexem...
 
 
 
Kus  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 15
Skąd: Rsko/Piotrków
Wysłany: Pon 20 Lut, 2012   

TAK! kilka lat temu zaczynałem Kornem i nadal ich słucham i uważam, że wcale nie trzeba wyrastać z czegoś co się lubi. Mam nadzieję, że wpadną :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group