Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
Koniec Swiata
Autor Wiadomość
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2012   

Przeciw. Wystarczy już Happysad - więcej tak "wybitnych" kapel nie trzeba.
 
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

sory za off top ale jak na razie zapraszam wszystkich 2.06 do Pyskowic (woj Śląskie, 9km od Gliwic) koncert darmowy (jak będzie więcej wiadomo o zespołach to dam do "Spotkajmy się na koncercie")
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

maju napisał/a:
sory za off top ale jak na razie zapraszam wszystkich 2.06 do Pyskowic (woj Śląskie, 9km od Gliwic) koncert darmowy (jak będzie więcej wiadomo o zespołach to dam do "Spotkajmy się na koncercie")


Masz opcje takie jak: Ołoszenia lub Spotkajmy się na koncercie. Takie ogłoszenia tam lepiej zamieszczaj.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012   

KazikHansen napisał/a:
Przeciw. Wystarczy już Happysad - więcej tak "wybitnych" kapel nie trzeba.

Jakież to wybitne te kapele są o guru?

KŚ przynajmniej jest konsekwentny, nigdy nie dopisywał do siebie ideologii, nie miał tekstów o przemocy, nie zmienił stylu grania, ba, ceny biletów należą do najniższych spośród bardziej znanych kapel. Porównując ich do HappySad świadczy tylko o tym, że blade masz o nich pojęcie.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 25 Kwi, 2012   

No nie wiem, miałem okazję przesłuchać paru kawałków, ba, nawet być na jednym z koncertów. Uderzyło mnie to, że wszystkie utwory są do siebie tak podobne, że aż nudne. Co do tego, że zespół nie zmienił stylu grania - nie wiem na ile to jest pozytyw, moim zdaniem taka forma muzyczna jaką prezentuje Koniec Świata bardzo szybko powoduje wyczerpanie ciekawych pomysłów i powielanie schematów. Nawet niektóre punkowe zespoły dochodziły do momentu w którym okazywało się, że granie wciąż tak samo brzmiącej muzyki na dłuższą metę jest nudne, co doprowadziło do powstania takiego gatunku jak nowa fala, który był już znacznie bardziej rozwinięty. Dla mnie Koniec Świata można spokojnie odłożyć między zespoły typu Happysad.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 25 Kwi, 2012   

Nikt nie zarzuca KŚ, że grają super ambitnie ;)

Muzyka ma bawić i cieszyć i nie każdy tekst musi mieć przekaz, KŚ jest zespołem który ma zadanie sprawić żeby było wesoło i morda się śmiała :)

Po koncercie pamięta się go może dzień, ale czuje się go w kościach 5 a i tak ma sięochotę wybrać na następny.

Ja 9 maja do Gliwic jadę na nich chyba 16 raz :)
 
 
 
stjimmy17  
Coś już napisał

Wiek: 28
Dołączyła: 01 Sty 2011
Posty: 83
Skąd: Krosno Odrzańskie
Wysłany: Pon 07 Maj, 2012   

do tej pory ich nie znałam, ale... no kurde, oni są świetni.
 
 
Ovenhaak  
Coś już napisał
Marilize legajuana!


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 56
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Czw 24 Maj, 2012   

KazikHansen napisał/a:
Uderzyło mnie to, że wszystkie utwory są do siebie tak podobne, że aż nudne. Co do tego, że zespół nie zmienił stylu grania - nie wiem na ile to jest pozytyw, moim zdaniem taka forma muzyczna jaką prezentuje Koniec Świata bardzo szybko powoduje wyczerpanie ciekawych pomysłów i powielanie schematów.


Sprzeciw. Słucham Końca Świata od dość dawna, nie traktuję ich jako wybitnej, ambitnej grupy muzycznej, tylko przyjemną zabawową muzyczkę z ciekawymi tekstami (a i taka muzyka jest potrzebna) i bardzo ich lubię. Przesłuchałem wszystkie płyty i nie zgodzę się z tym, że muzyka nie ewoluuje. Pierwsze dwie płytki to takie dość monotonne ska, moim zdaniem, ale od "Kina Moskwa" ich muzyka bardzo się zmienia. Zaczęli mieszać ska z rockiem, punkiem, ba! pojawiają się nawet elementy folku. Ostatnia płyta jest bardzo różnorodna i każdy utwór brzmi inaczej.

Poza tym na koncertach wypadają świetnie i energicznie - dlatego jak najbardziej chciałbym, aby znowu wpadli na Woodstock. I to na dużą scenę. Porównanie z Happysadem jest nietrafione, moim zdaniem.
 
 
danio  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 35
Skąd: Rypin/Gdańsk
Wysłany: Czw 24 Maj, 2012   

Farbeni już są , także jeszcze tylko Koniec Świata i już w ogóle będę wniebowzięty ... <rotfl3>
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime