Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
HUNTER

Czy chcesz zobaczyć zespół Hunter na PW 2012?
Tak
88%
 88%  [ 86 ]
Nie
4%
 4%  [ 4 ]
Nie mam zdania
7%
 7%  [ 7 ]
Głosowań: 97
Wszystkich Głosów: 97

Autor Wiadomość
śliwka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 11 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: prawie Lublin
Wysłany: Pią 11 Lis, 2011   

uwielbiam. jestem na tak. niesamowita atmosfera na koncertach, ciekawe teksty i... boski wokal Draka
 
 
little-terror  
Forumowy prawiczek
Republika Wolnego Krawężnika

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

jak najbardziej na tak! Drak w jakimś wywiadzie powiedział, ze bardzo chcieliby zagrać na Woodzie.... ale Jurek ich nie zaprasza. Może w końcu się to zmieni, bo na koncertach jest naprawdę genialna atmosfera!
 
 
 
hiroaki  
Coś już napisał
Urodzony aby żyć

Wiek: 29
Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 71
Skąd: Mielec
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

oczywiście na tak.bardzo dobry polski zespól.genialny wokal.
 
 
 
ama  
Rozkręca sie


Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 164
Skąd: Ustroń
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Jak najbardziej! Hunter tworzy na koncertach naprawdę świetną atmosferę a z racji, że nie było ich długo na Woodstocku, to może się uda. Najwyżej wystosujemy jakąś petycje do Jurka :D
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Pią 18 Lis, 2011   

tak tak tak.
świetne teksty, riffy, po prostu świetny zespół!
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 18 Lis, 2011   

Hunter to jeden z zespołów których mogłabym słuchać ale...bez wokalu. Ubolewam nad tym bo granie zajebiście mi się podoba ale nie jestem przekonana do polskich tekstów w metalu. Tak czy siak jestem na tak, do wielu zespołów przekonałam się po koncertach może i z hunterem tak będzie :D
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 19 Lis, 2011   

Nieno bez przesady, rozumiem, że growling po Polsku jest dziwny i ciężko się przyzwyczaić, ale przeca tutaj jest fajny czysty wokal i brzmi jak każdy inny wokal w muzyce około-rockowej. No ale to tylko moja prywatna opinia - jak najbardziej ze koncertem zespołu hunter! byłem kilka razy jak grali za darmo w moim mieście :-P
ale w którym? Kefir
 
 
Pazio777  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Chodzież
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011   

Nie wiem o co chodzi z tym wokalem... Bardzo dobry polski zespół... na pewno dobrze by się przy tym wiksowało :mrgreen:
 
 
 
stjimmy17  
Coś już napisał

Wiek: 28
Dołączyła: 01 Sty 2011
Posty: 83
Skąd: Krosno Odrzańskie
Wysłany: Pią 25 Lis, 2011   

dla nich zawsze będę na tak. słucham ich już kilka lat, a ciągle mam wrażenie, że odkrywam w nich coś nowego. tak jakbym poznawała ich coraz bardziej. to właśnie w nich lubię.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Taka ciekawostka...
Pisałam do osoby pracującej w fundacji czy jest szansa na Hunter na PW, czy biorą go pod uwagę, że bardzo długo już nie grali itd. i otrzymałam odpowiedź w stylu: "prezes nie bardzo jest chętny".
To tak tylko dla tych, którzy podobnie jak ja kolejny rok łudzili się, że może jednak tym razem, w końcu po 8 latach zobaczą Huntera na Woodstockowej scenie.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Napisz wprost, że do Hexena pisałaś :)
Swoją drogą odpowiedź na prawdę zajebista. Rozumiem, że Owsiak jest głownodowodzącym (chociaż czasem nie wiem czy nie jakiś menago z Carlsberga) ale sam festiwalu nie tworzy. Kolejny minus za odpowiedź i takie podejście.
Jak było granie za michę ryżu to fajnie, a teraz mamy kasę, więc się pie*dolcie!
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Alien napisał/a:
Taka ciekawostka...
Pisałam do osoby pracującej w fundacji czy jest szansa na Hunter na PW, czy biorą go pod uwagę, że bardzo długo już nie grali itd. i otrzymałam odpowiedź w stylu: "prezes nie bardzo jest chętny".
To tak tylko dla tych, którzy podobnie jak ja kolejny rok łudzili się, że może jednak tym razem, w końcu po 8 latach zobaczą Huntera na Woodstockowej scenie.


Może i trochę offtop ,ale pan prezes obiecał Wojciechowi Hoffmannowi (gitarzysta Turbo) występ na PW i jak widzicie cisza, więc kolejny karny kutas dla Owsiaka w tym roku
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

fanem tej kapeli nie byłem nigdy mają kilka dobrych utworów ale bez szału. Byłem na ich koncertach i powiem że nic wielkiego sam Jelonek robi lepsze show. Od sobie taka zwykła niczym wielce się nie wyróżniająca ale trzymająca dobry poziom. Jak zagrają ok fajnie pójdę zobacze ich kolejny raz jak nie zagrają tragedi nie będzie
 
 
Kazia_Jestem  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 21
Skąd: Tomaszów Maz
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

Do kecaj1603. <zdziwiony> Przepraszam ale nie zgadzam się z twoim zdaniem. Na koncertach mają niesamowitą atmosferę i genialne teksty. Ja mam do nich sentyment ponieważ jest to jeden z pierwszych zespołów od którego zaczęła się moja przygoda z metalem. Nie obraź się ale może twoja niechęć do tego zespołu wynika z tego, że nie rozumiesz ich tekstów :))
 
 
 
malenka123454  
Forumowy prawiczek
"Da mihi factum, dabo tibi ius"


Dołączyła: 16 Kwi 2012
Posty: 4
Skąd: Mrągowo
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012   

Było by wspaniale gdzyby byli:D

"Śpij Aniele mój może sen uchroni Cię przed moim złem..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang