Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
happysad

happysad na Przystanku Woodstock?
TAAAAK
26%
 26%  [ 25 ]
NIE
63%
 63%  [ 60 ]
nie mam zdania
10%
 10%  [ 10 ]
Głosowań: 95
Wszystkich Głosów: 95

Autor Wiadomość
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Pon 19 Gru, 2011   

happysad na woodstock nie bardzo. Byłem na ich koncercie, średnia wieku 16lat. Aż tam strach iść bo się boisz ze te "dzieci"(?) skrzywdzisz w pogo. Jak zobaczyłem że przede mną stoi dziewczynka co ma może 12-14 lat to się przeraziłem i wyszedłem ;f
 
 
dabi  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 12
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 04 Sty, 2012   

Fanem happysadu jestem ledwo od czterech lat - miałem okazję być na kilku ich koncertach i naprawdę dobrze się bawiłem. Myślę, że na Woodstocku również zrobiliby szał.

Co do ich publiki i tego, że słuchają ich gimnazjaliści, uważam to za wielkie uogólnienie. Bo happysad ma bardzo zróżnicowaną publiczność. Rok temu grali koncert w Alibi we Wrocławiu i koło mnie bawiły się osoby około 30-stki.

Pisanie, że publika happysadu to gimnazjaliście, to tak, jakby pisać, że Guns N' Roses czy Iron Maiden słuchają tylko osoby po 40-stce. Co oczywiście prawdą nie jest.

Dla happysadu jestem na TAK.

A komentarze, że nie pasują na Woodstock mnie śmieszą.
Niby Enej, czy Arka Noego są bardziej "Woodstockowe" od happysadu, czy Strachów?
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 04 Sty, 2012   

No ja akurat jestem przeciwko happysadowi na woodstocku, bo jak patrzę na ich fanów to 90% rzeczywiście jest z gimnazjum, a teksty też są na dość gimnazjalnym poziomie, tylko ubrane w poetycką otoczkę. Muzycznie jak dla mnie też szału nie ma, jest nudno i wtórnie. Co do powyższego pytania o Enej czy inny zespół - moim zdaniem nie ma reguły, ale jak dla mnie to Enej prezentuje podobny poziom co happysad.
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 04 Sty, 2012   

Co to ma ku*wa za znaczenie kto na ich koncerty przychodzi ? Ja je*ie, co za pie*dolenie bez sensu... Tu chodzi o ich twórczość i to jaką muzykę grają, a nie kto na ich koncerty przychodzi... no ku*wa argument zajebisty, nie ma co... <mysli2>
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 04 Sty, 2012   

Dahomej napisał/a:
Co to ma ku*wa za znaczenie kto na ich koncerty przychodzi ? Ja je*ie, co za pie*dolenie bez sensu... Tu chodzi o ich twórczość i to jaką muzykę grają, a nie kto na ich koncerty przychodzi... no ku*wa argument zajebisty, nie ma co... <mysli2>

O wieku ich słuchaczy to wspomniałem tak sobie, a jeśli byś czytał dokładniej to byś zauważył co napisałem, a mianowicie że ich muzyka jest dla mnie zwyczajnie nudna i słaba, podobnie jak teksty ;)
 
 
 
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro 04 Sty, 2012   

@dahomej Zaprośmy więc "prożygi" jeszcze raz ! Co tam z drecholami, fajna muzyka ! Własnie tu chodzi i o muzykę i kto przychodzi posłuchać tej muzyki.

Arka Noego z pewnością bardziej pasuje na wood niż hs, chociażby ze względu na "jezusków". Po za tym AN nie jest zespołem religijnym :)

Wisi mi to czy zagrają czy nie ale na to miejsce można by było wsadzić coś lepszego, Polskiego.
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Śro 04 Sty, 2012   

Jak dla mnie najlepsza rzecz jaką robią to ściąganie tłumów do klubu Semafor w ich (i moim ;) ) rodzinnym mieście, co niewątpliwie poprawia jego kondycję finansową.

Te tłumy to w sporej części gimnazjaliści. Ale w tym wielkiego problemu akurat nie widzę. Niemniej entuzjastą twórczości nie jestem.
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 05 Sty, 2012   

Pierdzelenie staruchów, że młodość nadciąga.
Też kiedyś miałem naście lat. Na woodstock przyjeżdżają także gimnazjaliści więc niech się bawią.
Dla mnie np happysad jest dużo lepszy niż wywołany do tablicy "Enej".
 
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 05 Sty, 2012   

zmieniam zdanie. Nie chciałem ich, ale po dwóch koncertach zmieniam zdanie. Mają zajebistą energię koncertową. Na płytach nudzą strasznie ale koncerty dają świetne.
 
 
 
piranha  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 16
Skąd: wołczyn
Wysłany: Pią 06 Sty, 2012   

ja za to byłam na ich koncercie 3 razy i za ostatnim przysypiałam na stojąco, mimowolnie niestety. ale to właściwie zależy... myślę, że nie byliby złym pomysłem, gdyby ich wcisnąć na miejsce Kumki Olika, czyli w pierwszy dzień mniej więcej na początku. jest rozgrzewka i powrót do gimnazjum też :D
 
 
 
ulala  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 76
Skąd: kurwidołek
Wysłany: Sob 07 Sty, 2012   

No patrzcie, lubię ich, ale mam swoisty dylemat co tu kliknąć.... Jakoś tak...hm... chyba nie.
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 07 Sty, 2012   

Stanowczo nie! Wypad z tym gimnazjalnym grajdołem!
 
 
 
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

A ja jestem za, bardzo lubię ich piosenkę "Mówi mi dobrze". Byłoby całkiem fajnie ;P
 
 
 
praptak  
Coś już napisał


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 56
Skąd: TYCHY
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

happysad na Przystanku Woodstock?
TAAAAK 26% [ 19 ]
NIE 68% [ 50 ]
nie mam zdania 5% [ 4 ]
Głosowań: 73


Idzie w dobrą strone! I zgadzam sie ze to muzyka dla gimnazjalistow.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

muzyka dla gimnazjalistów? Ech stereotypowi woodstockowicze ;p
A szczekajcie sobie, ja tam lubię happysad i zawsze będę za
 
 
 
indiano  
Coś już napisał
I'm a Mountain


Wiek: 30
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 79
Skąd: Venice
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012   

Happysad na woodstock?? Przecież to taki nudnawy zespół. Jakby tak posłuchać ich wszystkich albumów to wyraźnie widać, a raczej słychać że wszystkie utwory się niewiele od siebie różnią. Ani tekstem ani melodią. Każdy ciągle praktycznie o tym samym. Aż słuchać tego nie można. Publiczności to zbyt dużej by nie mieli :/
 
 
Slonik  
Coś już napisał
trąbalski

Wiek: 37
Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 54
Skąd: Tychy
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012   

Byłem w tamtym roku na ich koncercie no i niestety było bardziej "sad" niż "happy". Ciężko się było pobawić przy takiej muzyce pod sceną.
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012   

Ale jakoś aby zagrała kumka olik to nie było wielkich prostestów...
 
 
 
matpot92  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 37
Skąd: Poznań\MG
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012   

Nie mam zdania ze wskazaniem na "Nie". Dlaczego? Byłem raz na ich koncercie - był to festiwal rockowy a naokoło mnie, w kotle pojawiły się same piszczące nastolatki. I wiem, że to może być odebrane jako szufladkowanie ludzi ale po prostu od tego czasu mam uraz i do tego zespołu i do głosu wokalisty i do muzyki. Ale jako, że jestem osobą tolerancyjną to po prostu jakby zagrali to pójdę wtedy kulturalnie na piwo.
  
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012   

Były protesty na Kumkę :D
Też nie byłabym zadowolona z koncertu zespołu,którego nie lubię,ale gimnazjaliści też są wolontariuszami i też jeżdżą na Woodstock. ;-p :hay: Inna sprawa,że smęcenie na woodstockowej scenie jest niefajne i się nie sprawdziło.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group