Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
Black Sabbath!

Black Sabbath na Woodstocku?
TAK!
88%
 88%  [ 47 ]
NIE
7%
 7%  [ 4 ]
Nie mam zdania
3%
 3%  [ 2 ]
Głosowań: 53
Wszystkich Głosów: 53

Autor Wiadomość
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011   Black Sabbath!

Witam.
Jak zapewne większość z Was wie ten legendarny heavy metalowy zespół (którego myślę, nie trzeba nikomu przedstawiać) dokładnie 9 dni temu tj. 11.11.11 reaktywował się w pierwotnym składzie czyli: Ozzy Osbourne, Tony Iommi, Geezer Butler i Bill Ward. Jeśli ktoś nie wiedział to już został uświadomiony ;-D
W związku z reaktywacją zespół zapowiedział trasę koncertową po Europie oraz wydanie nowej płyty.

Pewnie myślicie sobie, że niepotrzebnie założyłem temat bo nie ma najmniejszych szans na ich występ na Woodstockowej scenie, ale ja uważam, że są one większe niż np. na przyjazd Metalliki czy SOAD, a tematy o tych zespołach istnieją.
Porozmawiać zawsze można, nawet jeśli ewentualny przyjazd Black Sabbath można zaliczyć do kategorii cudów ;-)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=WU3SZjfbcpI[/video]
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011   

Nie słucham tego zespołu na co dzień, znam może kilka piosenek. Jednak jestem za.
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011   

Dla wyjaśnienia nie założyłem tego tematu jako wielki fan Black Sabbath, są zespoły które lubię dużo bardziej ;-)
Niemniej mam do nich duży szacunek jako, że to jeden z prekursorów heavy metalu. Cała twórczość znam, kilka piosenek uwielbiam, kilka mniej, ale wiem na pewno, że ich występ w oryginalnym składzie na PW byłby czymś wielkim ;)
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011   

Myślę,że dużym nieporozumień jest stawianie Metallicy i Black Sabbath w jednym rzędzie z SOAD ...
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011   

Źle mnie zrozumiałeś ;-)
Ja tutaj nie porównywałem poziomu tych zespołów, co to to nie, chodziło mi wyłącznie o prawdopodobieństwo wystąpienia poszczególnych grup, a dokładniej, że w przypadku SOAD i Metalliki jest ono nawet mniejsze niż w przypadku bohatera tematu ;)
Nie śmiałbym stawiać Systemu (którego nawiasem mówiąc nawet nie lubię ;P) obok Black Sabbath, bo to zupełnie inna klasa ;)
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011   

nie.
za dużo ludzi.
nie, tak samo jak daję nie dla SOADu czy Metalliki, czy Linkina, Limp Bizkit, Megadeth, Alice in Chains, Judas Priest ITEPE.
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 20 Lis, 2011   

Myszonka napisał/a:
nie.
za dużo ludzi.
nie, tak samo jak daję nie dla SOADu czy Metalliki, czy Linkina, Limp Bizkit, Megadeth, Alice in Chains, Judas Priest ITEPE.


Co do Linkin i Limp to też jestem bardzo na nie ze względu na publikę,którą by ze sobą przyciągnęli ,sam koncert można przecież odpuścić ;)

co do Mety,Megadeth czy innych Slayerów itd. jestem na tak nawet jeśli przyjadą miliony :)
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 21 Lis, 2011   

Myszonka napisał/a:
nie.
za dużo ludzi.
(...)


Też o tym myślałem, ale są zespoły dla których przetrwałbym taki napływ ludzi i są zespoły dla których nie warto i dodatkowo które przyciągnęłyby niepożądany rodzaj tłumów ;)
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Pon 21 Lis, 2011   

są zespoły, na których koncerty wolę iść osobno, i to są właśnie zespoły tego typu, jak wymieniłam wyżej.

Niech to Woodstock promuje muzykę
a nie muzyka Woodstock.

Dziękuję, tyle.
 
 
 
Zgadnijcie  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 30 Paź 2011
Posty: 6
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Wto 22 Lis, 2011   

Zespół-legenda właśnie reaktywowany. Na zachodzie już festiwale się o niego biją,miliony ludzie będą wydawać gruby hajs na koncerty. Teraz wyobraź sobie co by było gdyby Black Sabbath wystąpiło na DARMOWYM festiwalu. Srodigy byłoby tylko namiastką tego co by się działo.

Dziękuje, dobranoc
 
 
 
Seifer  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 20
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 22 Lis, 2011   

Nawet jakby miało przyjechać miliard osób to i tak chciałbym żeby wystąpili na PW.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 06 Gru, 2011   

mógłby się zarwać festiwal. Dawać black sabath na dużą i niechaj duch DIO nad dużą sceną góruje
 
 
 
Sykst  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 23
Skąd: KUJAWY
  Wysłany: Nie 08 Sty, 2012   Black Sabbath

Przed Black Sabbath reaktywacyjna trasa koncertowa, wszędzie w około grają a Polski wciąż brak w terminarzu. Nie chce zapeszać, ale czyż wszystko nie wskazuje na to by to oni byli gwiazdą PW 2012 <z jezorem> wiem... nadzieja matką głupich, myślę że management czeka na wyprzedaż wszystkich biletów na Europejskie koncerty i wówczas marzenie stanie się faktem ;))
 
 
 
ulala  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 76
Skąd: kurwidołek
Wysłany: Wto 10 Sty, 2012   

Myszonka dobrze mówi. Podzielam zdanie.
 
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Wto 10 Sty, 2012   

Walić to ,BS BSem, ale nie chcę znowu tłumów na woodzie. BS to ogromna gwiazda i przyciągnie mnóstwo luda, a mi się nie uśmiecha przeciskać się gdziekolwiek, stać w miliardowych kolejkach i mieć 0 wolnej przestrzeni. Tak do tego podchodzę, niestety.
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 11 Sty, 2012   

Cytat:
Na oficjalnej stronie zespołu Black Sabbath pojawiło się oświadczenie o tym, iż u gitarzysty zdiagnozowano raka (chłoniak) we wczesnym stadium. Obecnie Tony Iommi znajduje się pod opieką lekarzy i trwa ustalanie planu leczenia.

Prace nad nową płytą trwają i jej premiera zapowiedziana jest na jesień tego roku. Nie wiadomo jeszcze czy w związku z tymi fatalnymi wiadomościami odbędzie się zapowiedziana trasa koncertowa Black Sabbath.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group