Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
Avenged Sevenfold

Avenged Sevenfold jako jeden z Nie wielu na PW2012 ?
Tak, Chętnie Poznam Ten Zespół
6%
 6%  [ 2 ]
Tak, Już znam ten Zespół i byłoby super gdyby przyjechali na PW2012
70%
 70%  [ 22 ]
Nie, bo znam ten zespół i nie podoba mi się
16%
 16%  [ 5 ]
Nie, Bo nie znam tego zespołu i nie mam ochoty go znać
6%
 6%  [ 2 ]
Głosowań: 31
Wszystkich Głosów: 31

Autor Wiadomość
Okociimek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 26
Skąd: Brzesko
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

Zmartwiony z S napisał/a:
Simon, sama kapela bez odpowiedniej publiki nie zrobi nie wiadomo czego na koncercie, oczywiście jeśli chodzi o zabawę, co za tym idzie, można w pewien pokrętny sposób dojść do wniosku, że jeśli słuchacze to pozerskie pipy (czysto teoretycznie mówię) to również nie pokuszą się oni by na koncercie zaangażować się w to tak jak zespół. Z tego natomiast wynika, że dupiata muzyka+kiepska publika=szajs. Co do tego, że nie grają dobrze jestem pewien, co do drugiego nie koniecznie, ale sympatyzuję z tym przekonaniem.


Stary... jak Myślisz że uda ci się zbudować Lineup pod samego siebie to się grubo mylisz. Ludzie mają różne gusta i słuchają różnych gatunków muzyki. (Ja lubie metal ale nie lubie tez zbyt ciężkiego darcia gęby przynajmniej z tego powodu że nie ma szans na dosłyszenie tekstu - może 2 czy 3 linijki i tyle ) . W Gruncie rzeczy chodzi o to, że trzeba ten Lineup zbalansować bo ci pół 'Woodstockowiczów nie przyjedzie na Darcie gęby jakiegoś Behemotha, ponieważ im taka muzyka nie podchodzi. Wolą sobie posłuchać Linkin park na przykład... Tobie może darcie gęby sprzyjać to sobie słuchaj stary - Zabronić ci nie mogę.. Ale nie wciskaj Każdemu Że wszystko co tobie nie podejdzie to odrazu szajs...
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 12 Lis, 2011   

Okociimek, de facto Behemotha nie lubię, a biorąc pod uwagę to ile osób było w zeszłym roku bardzo chętnie zapatruję się na pomysł by w przyszłym było 2x mniej osób xd
 
 
BlondeRedhead  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Sie 2011
Posty: 7
Skąd: Śląskie.
Wysłany: Nie 13 Lis, 2011   

Lubię zespół i chętnie bym go zobaczyła na żywo.
 
 
korski15  
Coś już napisał
Liss


Wiek: 30
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 58
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 21 Lis, 2011   

zajebisty zespół chętnie bym ich zobaczył na woodstock ale to chyba nie możliwe bo w lutym będą w polsce :)
 
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 22 Lis, 2011   

fajna kapela i nawet mogliby zagrać ale jakby grali w większości kawałki z ostatniej płyty bo wcześniej grali trochę tak bez jaj ale fakt faktem że chętnie bym ich zobaczył na żywo
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 25 Lis, 2011   

No proszę jakie fajne odkrycie! podoba mi się to :) Z chęcią poznam, nawet zaraz ;P
 
 
Hypnotize  
Forumowy prawiczek
Propaganda leaves us blinded.


Wiek: 30
Dołączyła: 16 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Zamość
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

Lubię a7x, Syn to świetny gitarzysta, czytałam coś o koncercie w lutym, bodajże w Poznaniu :?: To już pewne :?:
 
 
Fallander  
Forumowy prawiczek
imperator zajebistości


Wiek: 31
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: śląsk
Wysłany: Nie 15 Sty, 2012   

Nie wiem czemu, ale wrzucacie tu linki ze starymi piosenkami. Odkąd Rev się zaćpał psychotropami i na garach jest Mike Portnoy zespół gra o wiele przyjemniej. Ciężkie heavymetalowe brzmienie zastąpiło niemal identyczne stare riffy.

Osobiście mam spory sentyment co do tego zespołu. Przez to jeszcze chętniej zobaczył bym go na Woodzie ;]

Zmartwiony z S: Nie będzie już mniej ludzi na PW, będzie coraz więcej ze względu na "otwartość" Woodstockowiczów i różnorodne menu serwowane na scenie głównej.
 
 
Mati
Gość
Wysłany: Pon 16 Sty, 2012   

Portnoy na garach juz nie jest, zrobil z A7X Nightmare i jest mlody Arin :) jeszcze nie ten poziom, ale klase chlopaczek ma ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
https://wysokieszpilki.pl/stalo-sie-anna-mierzejewska-dolaczyla-do-programu-sniadaniowego-dzien-dobry-tvn/

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime