Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
30 Seconds to Mars

30 Seconds to Mars na Woodstocku 2012?
tak
18%
 18%  [ 26 ]
nie
76%
 76%  [ 107 ]
nie mam zdania
4%
 4%  [ 6 ]
Głosowań: 139
Wszystkich Głosów: 139

Autor Wiadomość
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Nie 09 Paź, 2011   

Rimmel napisał/a:
A więc chodzi tylko o tłumy? Nie o samą muzykę? I o ile jestem w stanie zrozumieć Twoje obawy odnośnie słitaśnych nastolatek, to skąd Ci się dresy i panny z dyskotek wzięły to już nie mam pojęcia. 30STM na dyskotece lub na komórce u dresa? No bądźmy poważni ;)


Także przeraża mnie fakt iż po tym co się stało w tym roku (a w sumie gówno się stało, ja tego zbytnio nie odczułem) każdy tylko piszę, że zbyt sławne, że ludzie przyjadą itd... No kurwa Woodstock jest dla ludzi i jeżeli słitaśne nastolatki czy ktokolwiek chcą przyjechać to czemu nie? Wolny kraj ;| Powinniście naprawdę oceniać muzykę bo to co robicie teraz jest czasami aż żałosne...
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 10 Paź, 2011   

Rimmel napisał/a:
Jest ktoś mi w stanie w racjonalny sposób wyjaśnić dlaczego gdy pojawi się temat 30 Seconds To Mars pojawia się tyle nieprzychylnych, często wręcz wrogich postów? Dla mnie kawał porządnej muzy, z chęcią bym ich posłuchał w przyszłym roku w Kostrzyniu.


Bo śmiem podejrzewać,że część ludzi ocenia ten zespól nie na podstawie tego co i jak grają,ale tego jaka się za danym bandem ciągnie opinia.A-podkreślam-stereotypowa opinia o 30STM jest niestety,nie najlepsza.Że emo,że "slitaśni",że to jeden z ulubionych zespolów nastolatek i prawdziwemu fanowi rocka nie wypada ich sluchać.I zbyt często ludzie-zamiast zmierzyć się z twórczością konkretnego zespolu,zadowalają się powtarzaniem obiegowych opinii o nim.
 
 
kopernikth  
Coś już napisał

Wiek: 38
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 58
Skąd: police
Wysłany: Pon 10 Paź, 2011   

[ Dodano: Pon 10 Paź, 2011 ]
Bekier napisał/a:
Rimmel napisał/a:
A więc chodzi tylko o tłumy? Nie o samą muzykę? I o ile jestem w stanie zrozumieć Twoje obawy odnośnie słitaśnych nastolatek, to skąd Ci się dresy i panny z dyskotek wzięły to już nie mam pojęcia. 30STM na dyskotece lub na komórce u dresa? No bądźmy poważni ;)


Także przeraża mnie fakt iż po tym co się stało w tym roku (a w sumie gówno się stało, ja tego zbytnio nie odczułem) każdy tylko piszę, że zbyt sławne, że ludzie przyjadą itd... No kurwa Woodstock jest dla ludzi i jeżeli słitaśne nastolatki czy ktokolwiek chcą przyjechać to czemu nie? Wolny kraj ;| Powinniście naprawdę oceniać muzykę bo to co robicie teraz jest czasami aż żałosne...


może i dla ciebie nic sie nie stało bo leżałeś gdzieś zdeczonyi mało co pamiętasz, prawda jest taka że Prożygi to niewypał i tyle. nie wiem ile razy byłeś na woodstocku ale kapele które są bardzo znane niech lepiej jeżdża na inne festiwale najlepiej płatne co by sie bardziej wypromować woodstock jest dla wszystkich masz racje, ale lepiej nie powtarzajmy pomyłki z zespołem prożygi. Takie jest moje zdanie i ch uj
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pon 10 Paź, 2011   

kopernikth napisał/a:
[ Dodano: Pon 10 Paź, 2011 ]
Bekier napisał/a:
Rimmel napisał/a:
A więc chodzi tylko o tłumy? Nie o samą muzykę? I o ile jestem w stanie zrozumieć Twoje obawy odnośnie słitaśnych nastolatek, to skąd Ci się dresy i panny z dyskotek wzięły to już nie mam pojęcia. 30STM na dyskotece lub na komórce u dresa? No bądźmy poważni ;)


Także przeraża mnie fakt iż po tym co się stało w tym roku (a w sumie gówno się stało, ja tego zbytnio nie odczułem) każdy tylko piszę, że zbyt sławne, że ludzie przyjadą itd... No kurwa Woodstock jest dla ludzi i jeżeli słitaśne nastolatki czy ktokolwiek chcą przyjechać to czemu nie? Wolny kraj ;| Powinniście naprawdę oceniać muzykę bo to co robicie teraz jest czasami aż żałosne...


może i dla ciebie nic sie nie stało bo leżałeś gdzieś zdeczonyi mało co pamiętasz, prawda jest taka że Prożygi to niewypał i tyle. nie wiem ile razy byłeś na woodstocku ale kapele które są bardzo znane niech lepiej jeżdża na inne festiwale najlepiej płatne co by sie bardziej wypromować woodstock jest dla wszystkich masz racje, ale lepiej nie powtarzajmy pomyłki z zespołem prożygi. Takie jest moje zdanie i ch uj


Na Woodstock jeżdżę od 2009tego czyli w tym roku byłem po raz trzeci. W rowie nie leżałem i pamiętam wszystko dobrze a szczerze bawiłem się na Prodigy świetnie. Faktycznie ludzie deptali sami siebie bez żadnej zwyczajowej kultury lecz uważam że to troszkę była wina barierek i braku zbytniego miejsca. Gdy wychodziłem nie zauważano iż idę i dostawałem "Z bara" jakby typy nie mieli oczów i mieli mnie za powietrze. To także prawda, lecz poza takimi zachowaniami nie zauważyłem niczego złego.
Poza tym to nie jest powtórzenie pomyłki a zupełnie inna kapela, zupełnie inna twórczość i inna bajka... Moim zdaniem po prostu po tym co się stało przeginacie ostro bojąc się powtórki do stopnia paranoika x]
 
 
 
niekontrolowana  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 50
Skąd: Guzikolandia
Wysłany: Pon 10 Paź, 2011   

Jak dla mnie to 30 second to mars to nie pasują, no ludzie. Kto to na Woodstock wymyślił? No się popłaczę chyba, za niedługo to kurde z jakimś diskopolo wyskoczy albo iinną kupą
 
 
 
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

Bekier siejesz chaos tutaj niezły. Nie rozumiesz woodstocku. Może i fajnie się bawiłeś ale pro nie pasuje, 30 nie pasuje. Ja się kiedyś fajnie bawiłem przy techno. Ale czy to powód żeby od razu szło na woodstock? weź sie ogarnij. Sum nie pasuje. To jest właśnie wielkim plusem tego festiwalu że nie ma tam takich zespolików jak 30, sum, i jakieś innej gejowate bandy
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

"gejowate bandy" to idealne określenie.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

Marry napisał/a:
"gejowate bandy"
hahahahahahahahah dobre to bylo
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 12 Paź, 2011   

Ahaaaa,bo wy się bawicie dobrze tylko przy heteroseksualnych bandach,tak? A ja jestem ciekaw na jakiej podstawie określacie "gejowatość" danego artysty lub zespolu,hm? Sprawdzacie czy nie nadużywają kosmetyków przed wejściem na scenę? Kontrolujecie ich stroje? Bo chyba nie zaglądacie im do lóżek??

I-na prawą nogę Alexandre Pato!-niech pan,panie Lake Bodom nie pisze
Cytat:
To jest właśnie wielkim plusem tego festiwalu że nie ma tam takich zespolików jak sum
,bo to nieprawda,gdyż na ostatnim PW gral zespól Zebrahead,który porusza się wlaściwie w takim samym obrębie rocka co Sum41. I co? Sprawdzil pan na wlasne uszy co miala do zaproponowania ta grupa czy uciekl pan gdzie pieprz rośnie powtarzając jak mantrę "Ale syf,ale gejowskie,ale syf,ale gejowskie..."?
 
 
Milimetka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Sulejówek
Wysłany: Śro 12 Paź, 2011   

Znałam ich tylko z nazwy, przesłuchałam linki w pierwszym poście i jestem na nie. Nie podoba mi się tego rodzaju muzyka-taka do posłuchania w radio i tyle. Za to poznałam wokaliste eheheh grał w Requiem dla snu ale chyba Ameryki nie odkryłam ;)
Jeśli zagraliby na woodzie też bym się cieszyła... Przerwa na piwo bardzo się przydaje. W tym roku było ciężko urwać się z koncertów ;)
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 31
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 20 Paź, 2011   

WUT? hahahaha nie nie nie :D całkowity stanowczy sprzeciw. to nie jest Woodstockowa muzyka niech się pomaduje na coke live czy czymś podobnym
 
 
 
zuasznurufka  
Forumowy prawiczek
hugs, candy & rock n' roll!

Wiek: 28
Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 3
Skąd: Strzelce Opolskie
Wysłany: Czw 20 Paź, 2011   

nie są źli, nawet miło się ich słucha, ale na na woodstocku...
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pią 21 Paź, 2011   

milan napisał/a:

I-na prawą nogę Alexandre Pato!-niech pan,panie Lake Bodom nie pisze
Cytat:
To jest właśnie wielkim plusem tego festiwalu że nie ma tam takich zespolików jak sum
,bo to nieprawda,gdyż na ostatnim PW gral zespól Zebrahead,który porusza się wlaściwie w takim samym obrębie rocka co Sum41. I co? Sprawdzil pan na wlasne uszy co miala do zaproponowania ta grupa czy uciekl pan gdzie pieprz rośnie powtarzając jak mantrę "Ale syf,ale gejowskie,ale syf,ale gejowskie..."?


Większość ludzi którzy piszą w ten sposób znają się na muzyce i gatunkach tylko w sposób taki iż jeśli ogólna opinia brzmi "popularne" to odrazu jest gejowate i syf ;p
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 21 Paź, 2011   

Bekier napisał/a:

Większość ludzi którzy piszą w ten sposób znają się na muzyce i gatunkach tylko w sposób taki iż jeśli ogólna opinia brzmi "popularne" to odrazu jest gejowate i syf ;p


Mhm,jest w tym część prawy.Inną jest mykens,że dla części sluchaczy "gejowskie i syfiaste" jest to,co IM się nie podoba.Po prostu-stosują taki podział:to co mi się podoba jest dobre,a to co mi się nie podoba-jest gejowskie,syfiaste i-kolejny ulubiony argument-komercyjne.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pią 21 Paź, 2011   

milan napisał/a:
Bekier napisał/a:

Większość ludzi którzy piszą w ten sposób znają się na muzyce i gatunkach tylko w sposób taki iż jeśli ogólna opinia brzmi "popularne" to odrazu jest gejowate i syf ;p


Mhm,jest w tym część prawy.Inną jest mykens,że dla części sluchaczy "gejowskie i syfiaste" jest to,co IM się nie podoba.Po prostu-stosują taki podział:to co mi się podoba jest dobre,a to co mi się nie podoba-jest gejowskie,syfiaste i-kolejny ulubiony argument-komercyjne.


Tak, wiem o tym lecz pana Bodom nie potraktuję tak brutalnie bo wierzę jeszcze w jego inteligencje mimo iż nie okazał mi jej niestety, wybaczcie wszyscy jeśli to jest obraza lecz tak myślę.
 
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Pon 31 Paź, 2011   

Musiałem przesłuchać z 3 kawałki dla upewnienia się, że to to.
Również stwierdzam, iż się nie nadają ( jak ktoś lubi takie klimaty to ok, ale bez przesady).
 
 
 
Anim  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 6
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 03 Lis, 2011   

Sam przedstawiłem ten zespół w propozycjach rok temu i był to błąd. Jest to rock - ok, jeśli ktoś lubi klimat takiego rocka (ostatnia płyta "This is War" która przyniosła im popularność na całym świecie to rock progresywny o ile się nie mylę)- ok (sam ich uwielbiam) ale na klimat Woodstocku niestety się nie nadają. Mogliby zagrać ale bez kawałków z "This is War" a to jest niemożliwe.

P.S. Jeśli chcesz ich obejrzeć, grają w tym miesiącu w Łodzi i to dwa koncerty dzień po dniu.
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 03 Lis, 2011   

TO JEST PROGRESYWA?! TO JEST ROCK?! ZANIECHAJ BO TO PROFANACJA!
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Czw 03 Lis, 2011   

Cytat:
(ostatnia płyta "This is War" która przyniosła im popularność na całym świecie to rock progresywny o ile się nie mylę


Idę popłakać w kącie. Chcesz rocka progresywnego, to sobie posłuchaj Pendragona, Stevena Wilsona i Porcupine Tree, Beardfish, King Crimson, Camel, Wishbone Ash czy z polskich Millenium, Joseph Magazine czy Riverside, a 30STM ma z tym tyle wspólnego, co Justin Bieber z trash metalem.
 
 
qwe999  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: Police
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

Nie, nie i jeszcze raz nie. Rozumiem, że PW to festiwal dla różnych ludzi i różnej muzyki, ale emokidsów tam nie ścierpię. :P
 
 
Myersowa  
Forumowy prawiczek
"Go ahead and disagree!"


Wiek: 98
Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 4
Skąd: z Ciemnej Dupy
Wysłany: Nie 06 Lis, 2011   

Tak, ale w starym wydaniu. Gdyby mieli przyjechać, to musieliby koło nich skakać gorzej niż przy tegorocznych gwiazdkach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group