Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o pomoc - badanie
Autor Wiadomość
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

A ja ją śmignąłem całą nawet o niej nie myśląc. Pytania są z dupy i tendencyjne, jak w każdej z tych ankiet. Jeżeli to trollo to i tak mi to wisi :P
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Annusza napisał/a:
Wydaje mi się,że problem ma nie tyle autorka ankiety co jej promotor..? Bo nie chce mi się wierzyć,że jakikolwiek wykładowca przepuścił by takie nielogiczne brednie...


Toż ja na życie swe skromne zarabiam jako wykładowca na uniwersytecie i powtórzę: oby ta ankieta była krotochwilą, na której chcą wypłynąć Jej arcyinteligentni Autorzy - żartownisie, trefnisie i insi kawalarze.

Gdybym był był promotorem owych Autorek (owa ilość mnoga sugeruje mi jednak, że może są to kawalarki), wyrzuciłbym pracę do k0sza i zlecił Autorkom pracę w sklepie obuwniczym

No dobra - trzy piętra wyżej. Niech popróbują piwo nalewać w dobrej knajpie

[ Dodano: Czw 10 Lip, 2014 ]
Annusza napisał/a:
nie generalizujmy,jestem po studiach pedagogicznych- nie pracuję na kasie i nie uważam się za kogoś niedouczonego...Wydaje mi się,że problem ma nie tyle autorka ankiety co jej promotor..?


generalizujmy, s'il vous plait.

O zaszłościach pt. stu Dętka - a Jej pro Motor trudno teraz wnioskować. Możliwe, że promotor nie zabił jedynie z uwagi na kodeks karny.

Łatwo zaś docenić materiał badawczy. czytajcie tę ankietę bo tak łatwo może odejść
 
 
argasek  
Coś już napisał
argasek


Wiek: 42
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 19 Lip, 2014   

MWzWM napisał/a:
Łatwo zaś docenić materiał badawczy. czytajcie tę ankietę bo tak łatwo może odejść


Przeczytałem, i w istocie, mam nadzieję, że moje burgery w Macu będą podane z uśmiechem :D
 
 
Chmi3l  
Coś już napisał
,,|,,


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 74
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 20 Lip, 2014   

Pytania z dupy.. 12 nawet nie zakłada, że mogliśmy nie być świadkami/ uczestnikami jakichkolwiek wydarzeń (stąd wniosek, że zdaniem autorek lub ich promotora, każdy miał styczność lub brał udział w tego typu wydarzeniach).. Reszta pytań też dziwnie napisana.

Mnie za taką badziewną ankietę uwalili z miejsca xD


Czemu mam wrażenie, że pytania wymyśliły osoby, które nigdy nie były na tym festiwalu lub siedziały 100 % czasu w strefie przystanku Jezus bez styczności z resztą świata ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime