Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
The Prodigy
Autor Wiadomość
Imzdx  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 7
Skąd: Głogów
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012   

Ich koncert był tragiczny, nie dość że przewalały się tłumy to jeszcze nie pokazali nic godnego uwagi.
Raczej dużo osób nie będzie za nimi płakać :P
 
 
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

Haha a powiem wam tak dla ciekawostki, że Prodigy zagra w czerwcu na Orange Warsaw Festival. A najdroższy bilet kosztuje 500zł! ;P Chyba się wybiorę, biorąc pod uwagę, że i tak tam pojadę ( na Linkin Park). Oczywiście kupię tańszy bilet ;D
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

Klaudia;)) napisał/a:
Haha a powiem wam tak dla ciekawostki, że Prodigy zagra w czerwcu na Orange Warsaw Festival. A najdroższy bilet kosztuje 500zł! ;P Chyba się wybiorę, biorąc pod uwagę, że i tak tam pojadę ( na Linkin Park). Oczywiście kupię tańszy bilet ;D

WOW, szczerze mówiąc nie sądziłem, że zagrają u nas 7 rok z rzędu :) Już mi się japa cieszy na samą myśl <haha>
A z tego co widzę najdroższy bilet kosztuje 900 zł :)) Na szczęście najtańszy 10 razy mniej.
 
 
 
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

aqu32 napisał/a:
Klaudia;)) napisał/a:
Haha a powiem wam tak dla ciekawostki, że Prodigy zagra w czerwcu na Orange Warsaw Festival. A najdroższy bilet kosztuje 500zł! ;P Chyba się wybiorę, biorąc pod uwagę, że i tak tam pojadę ( na Linkin Park). Oczywiście kupię tańszy bilet ;D

WOW, szczerze mówiąc nie sądziłem, że zagrają u nas 7 rok z rzędu :) Już mi się japa cieszy na samą myśl <haha>
A z tego co widzę najdroższy bilet kosztuje 900 zł :)) Na szczęście najtańszy 10 razy mniej.




900zł kosztuje karnet VIP na dwa dni, a 500zł na samą niedzielę czyli wtedy, kiedy gra The Prodigy ;P
 
 
 
Winiacz  
Forumowy prawiczek
Mandżurskie wiosło.

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 40
Skąd: Wałcz
Wysłany: Czw 22 Mar, 2012   

Ocenianie zespołu po najgorzej nagłośnionym koncercie jaki mieli, gdzie pod scena byli ludzie nastawieni antypatycznie nie daje zbyt czystego obrazu. Koncert brzmiał jak zwykła łupanka, której jako zdeklarowany fan TP nienawidzę. Mimo tego że żyję tym zespołem nie wytrzymałem do końca koncertu. Brzmieli naprawdę fatalnie. Osobom zrażony radzę wybrać się na koncert The Prodigy - nie festiwal. W 2010 zmiażdżyli, i występ na PW się nie umywa.
Koncert był kiepski. Każda kapela ma czasem kiepski koncert.
 
 
OchO  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 63
Skąd: Tuchola
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012   

Popieram
 
 
 
hessbollah  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 12
Skąd: pń
Wysłany: Pią 13 Kwi, 2012   

po 3 kawałku poszliśmy do namiotów na łyche - tyle w temacie ich koncertu :)
 
 
peter  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 3
Skąd: radom
Wysłany: Czw 17 Maj, 2012   

czemu znikają moje posty?
 
 
goodvibestyla
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Maj, 2012   

hah moje też właśnie :D widać wolność słowa to nie jest mocna strona tego forum :)
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 17 Maj, 2012   

Widocznie pisaliście Panowie nie na temat i ktoś wywalił. Co do niby braku wolności słowa to się nawet nie wypowiem.
A teraz do tematu wracać, bo znowu posty będą leciały! / Kefir


Podpisuje się //Yava

/a ja jeszcze dopowiem, że na tym forum istnieje regulamin - taaak mamy regulamin, którego warto przestrzegać, żeby nie zdziwić się jak Panowie wyżej, że posty znikają. //Sis.
 
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 19 Maj, 2012   

goodvibestyla napisał/a:
hah moje też właśnie :D widać wolność słowa to nie jest mocna strona tego forum :)


Racja - na takim forum o tak luźnej tematyce moderatorzy ostro przesadzają.



My przesadzamy ? widzi źdźbło w cudzym oku, a w swoim belki nie widzi //daho
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 19 Maj, 2012   

Jak spamujecie to nic dziwnego, że muszą interweniować. Nawet teraz robicie OT, a potem wielkie zdziwienie, że Wam posty ktoś usuwa ;|

Dla mnie jest jeden wielki plus tegorocznego Woodstocku - nie będzie na nim The Prodigy :D Niewiele rzeczy mnie cieszy w tym roku odnośnie PW, ale to jest według mnie jak najbardziej na korzyść festiwalu :)
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

Wasze hejty odnośnie tego zespołu nigdy nie przestaną mnie zadziwiać, choć z drugiej strony już do nich przywykłem ;]
Co by nie mówić kto tylko wyrażał choćby odrobinę chęci to wybawił się na tym koncercie co najmniej dobrze, co widać tutaj:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=d-p5D4U6Ppk[/video]

tutaj:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=yjtW9TtqkZ­M[/video]

czy tutaj:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=RNt2wtDivds[/video]

Dźwięk nie był najlepszy? To oczywiście prawda, ale za to odpowiadali festiwalowi technicy siedzący w środkowej wieży, którzy zachowali się jakby nie wiedzieli, że koncert tego typu muzyki wymaga innych ustawień mikserów niż muzyka rockowa.
Gwiazdorzyli? Po pierwsze nie oni, tylko ich menedżerowie, sam zespół pojawił się na 2h przed koncertem i niedługo po nim odjechali z powrotem na lotnisko. Po drugie: żądanie w postaci osobnych toalet czy suchego podłoża na zapleczu może dziwić, ale to pikuś przy światowych standardach (poczytajcie sobie o koncertowych wymaganiach gwiazd muzyki, pierwsze lepsze źródło: http://polecane-hotele.wa...wymagania-.html albo http://muzyka.interia.pl/...gwiazd,1176532, )
Jeszcze inny zarzut: Na koncert przyjechali nieodpowiedni ludzie. A dziwi to was, przy zespole tego formatu, który zagrał kompletnie ZA DARMO? Był ktoś z was na innym ich koncercie w Polsce, żeby wiedzieć kim naprawdę są fani The Prodigy? Po tym co czasami tutaj przeczytam to mam co do tego duże wątpliwości.
  
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

Ja zawsze lubiłam twórczość The Prodigy, ale niestety koncert mi się nie podobał :/ Szczerze mówiąc, to spodziewałam się czegoś lepszego - według mnie wszystkie piosenki były odklepane i lepiej brzmiały na płytach ;)
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

A to nie było tak, że zespół miał własne nagłośnienie, bo nie chciał grać na tym co wszyscy, bo uznali, że ich będzie lepsze?
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

DJPreZes napisał/a:
A to nie było tak, że zespół miał własne nagłośnienie, bo nie chciał grać na tym co wszyscy, bo uznali, że ich będzie lepsze?

Nie, przywieźli tylko własne oświetlenie (co było zapisane w kontrakcie), które zakładano na scenie przed koncertem. Stąd też przepięcie trwało około 50 minut.
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 27 Maj, 2012   

Ciekawe czy też dadzą dupy na Orange Festival 2012. :d
 
 
Ovenhaak  
Coś już napisał
Marilize legajuana!


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 56
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Nie 27 Maj, 2012   

Pewnie nie, bo to profesjonalny festiwal z barierkami, prawdziwą ochroną, płatnymi wejściówkami i bez Mr Owsiaka.

W takich warunkach można spokojnie zagrać dobry koncert.
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 28 Maj, 2012   

Nie dadzą, to zupełnie inna impreza.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 29 Maj, 2012   

na woodzie grali dla brudasów wychodzących z błota, nie musieli się starać, tam będzie wyższa klasa publiczności. o! kij im we wzmacniacze.. czy coś
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 30 Maj, 2012   

Woodstock ich przerósł po prostu. Publikę na ich koncercie też. Wątpię aby chociaż 1/10 tej publiki się zjawiła na ich płatnym koncercie. Ja, jak się uda to będę na Orange i jestem przekonany, że będzie świetna zabawa :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang