Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kult.
Autor Wiadomość
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   Kult.

Info od Piotra Wieteski z forum Kultu napisał/a:
Jak pewnie wiecie z uwagi na coroczne plany wakacyjne Kazika Staszewskiego (który każdego roku rezerwował sobie ok. 1,5 miesiąca na wakacje z rodziną) przez wiele lat nie udawało się zorganizować występu zespołu Kult na Przystanku Woodstock. Pomimo wielu różnych i atrakcyjnych propozycji koncertowych nie zgadzał się on na zmianę swoich prywatnych planów.
Z tego też powodu ani Kult, ani KNŻ dotąd nie występowali na Przystanku Woodstock.

W sierpniu zeszłego roku drogą mailową otrzymaliśmy od ekipy Jurka Owsiaka zapytanie o możliwość występu zespołu Kult na Przystanku Woodstock 2012.
Zareagowaliśmy pozytywnie na tą propozycję, sugerując jednocześnie aby przy okazji tegorocznego Przystanku Woodstock połączyć resztę projektów okołoKazikowych – Kult, KNŻ i El Dupa.
Po przedstawieniu naszych warunków uwzględniających realia i specyfikę występów na Przystanku Woodstock, otrzymaliśmy wstępną akceptację pod warunkiem okrojenia naszych wymagań w wyniku których byliśmy zmuszeni z rezygnacji z występu KNŻ i El Dupy.

Od jakiegoś czasu wykonywałem telefony z zapytaniem co robimy z tym fantem. Niestety nie otrzymywałem jednoznacznych odpowiedzi.
W związku z tym poprosiłem drogą mailową o określenie się czy dalej planowany jest występ Kultu na tegorocznym Przystanku Woodstock, czy też może organizatorzy nie są już tym zainteresowani.
Jest to dla nas o tyle ważne, że Kazik dostosował swoje tegoroczne wakacje specjalnie do terminów Przystanku, cały czas mieliśmy je zarezerwowane na Przystanek Woodstock 2012.

06 marca 2012 otrzymałem odpowiedź, że koncert Kultu na tegorocznym Przystanku jednak nie jest brany pod uwagę.

Nie piszę o tym dlatego żeby się żalić czy coś w tym stylu – ponieważ organizator ma święte prawo zapraszać sobie kogo chce i nic nam oczywiście do tego.
Informuję jedynie po to abyście znali sytuację powodu nieobecności Kultu na tegorocznym Przystanku Woodstock, bo pewnie jak co roku taki temat gdzieś tam będzie poruszany w mediach.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

yyyyy.... że tak powiem chęci ze strony Kultu były tylko zawiodła organizacja Wooda.

No i się pytam czemu? Mieli Kult razem z KNŻ w ręku i wypuścili go na rzecz Goorala, Zakopower i innego tego tego badziewia? Coś tu jest nie tak...

Festiwalu biesiadny witaj.... :-(
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

I po cholerę to wyciągnął? > . < Narobił smrodu niepotrzebnie, mógł tylko napisać, ze 'nie przyjedziemy, bo nas nie zaprosili', czy cos w tym guscie.
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

No i ch*j. Pokoncertowane.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

szkoda, naprawdę wielka szkoda. Podpisuje się pod tym co Fester napisał.
 
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Vorathiel napisał/a:
I po cholerę to wyciągnął? > . < Narobił smrodu niepotrzebnie, mógł tylko napisać, ze 'nie przyjedziemy, bo nas nie zaprosili', czy cos w tym guscie.


Zapewne dlatego żeby wszyscy znowu nie mówili że Kazik strzela fochy i przez wakacje nie zagra w Kostrzynie.

jeszcze kilka lat temu by zagrali, ale dzisiaj to Kult musiałby zacząć grać jakąś elektronikę, jakieś miksy robić na scenie itd.. Wtedy może by byli pożądani.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Kolejny majnus dla Owsiaka i reszty, już któryś w ostatnich dniach. A w tym roku luczyłem na Kult, bo chodziły słuchy, że mogą zagrać. Ehhh... nie no ale se posłucham Goorala i Zakopower, respect!
 
 
 
Kiske  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 27
Skąd: Lębork
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Najwazniejsze ze bedziemy mieli Goorala, Asian Dub coś tam i Zakopower, a jeśli nam się nie podoba to możemy *** !
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Po co na Kult jak mamy ZAKOPOWER?!

... dobra, to nie jest śmieszne...

Po co zapraszać takie kapele jak Zakopower czy Gooral, kiedy istniała, wreszcie, możliwość zaproszenia takiego zespołu jak Kult? Wyrazili chęć, prosili tylko o coś, na co pewnie każdy widz z chęcią by przystał...

Cóż, na Jarocinie przynajmniej będą
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

kurcze wyobrażam sobie Baranka, Gdy nie ma dzieci, Wódke, Pasażera, Celine... szczerze to długo by wymieniać przy 500tyś ludzi, gdy w Spodku przy 8tyś jest pełen ful wypas... no ale cóż dali nam Zakopower
 
 
Ramirez666  
Coś już napisał
Kindermetal ze mnie:)


Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

i bardzo dobrze :) nigdy nie przepadałem za Kultem :)
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Na Kulcie byłem multum razy i przez najbliższy czas się nań nie wybieram, bo mi się zwyczajnie przejadły ich koncerty. Ale -do jasnej cholery- zamienibłym tych Goorali i Zakopowerów na Kult i inne projekty Kazika bardzo chętnie <zly>
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

w samym 2011roku byłem 6razy na koncercie kultu, co prawda grają na Jarocinie (zapewne tak będzie się Jurek tłumaczył) ale byłem już na koncertach tej kapeli przy podobnej frekwencji, jednak przy 500tyś ludzi jest to zupełnie inne przeżycie
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Moim zdaniem proces podpisywania papierków i weryfikacji trochę trwa, więc management nie zawalił sprawy, sami piszą że przeszli kilka etapów "selekcji".

Po za tym Juras widać nie chce na razie starych zespołów które już grały, sporo zespołów na woodzie wylansowało się, teraz widać chce dać świeżej krwi szanse wykazania się, wybicia...

Z jednej strony chcecie gwiazdy ale z 2giej by nie było tłoku...
Innym razem chcecie stare kapele, rozumiem. Ciężko to pogodzić.

Decyduje prezes Juras, i jak sam mówił: "Nie pasuje, to są inne świetne, płatne festivale w PL..."

Tyle ode mnie ;)
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Kult nie grał na PW, to po pierwsze, po drugie z tym tekstem zachował się jak ostatni cham. Sam tego festiwalu nie robi chyba nie? Nie doszedł by do takiego miejsca gdyby nie My wszyscy którzy jeździlismy. Nie mam racji?
 
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Dzięki za korektę, faktycznie masz rację. Ale Juras ma decydujący głos jak już pisałem.
Ok zlinczujmy Jurasa za kapele na tegorocznym woodzie... łapki w górę <rotfl3>
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Nie piszę, żeby go linczować za kapele ani za nic. Chodzi mi o jego zachowanie które się niczym nie różni od skrajnej krytyki jego poczynań tu an forum i nie tylko.
Ale koniec offtopa ;)
 
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Nieporozumienia nieważne, liczy się fakt, że nie zagrają (za to niestety będą w Jarocinie..) :)
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Thunderpussy napisał/a:
(za to niestety będą w Jarocinie..) :)


Dla mnie na szczęście. I jak na razie jak dla mnie pod względem muzycznym Jarocin bije na głowę Woodstock. Mimo tego że tam dopiero 6 kapel jest potwierdzonych.
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Kurde. Szkoda, wielka szkoda. A może się jeszcze dogadają ;))
 
 
 
Kołodziej  
Coś już napisał
nakurwiacz!

Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 92
Skąd: Częstochowa/Łódź
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

Oby mosty nie zostały spalone. Ale faktycznie mógł być kult a teraz wszyscy będziemy popylać boso :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime