Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wspólne Zdjęcie
Autor Wiadomość
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   Wspólne Zdjęcie

Rok temu też założyłem ten temat,ale po raz kolejny, tradycyjnie,nam się nie udało.
Ktoś miał przyjść z flagą/transparentem ale się nikt taki nie pojawił, chyba właśnie z braku rozpoznawalności nie udało nam się spotkać, wydaje mi się ze w tym roku powinniśmy to zorganizować inaczej- w innym miejscu i po prostu-wymienić się numerami telefonów i chwilę przed-zdzwonić się.
Dobrym miejscem byłoby na przykład- pod samą Małą Sceną na górce ASP, jeszcze przed koncertami, gdy jest tam pusto.

Co myślicie??
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

Ja na corocznie organizowane zdjęcie przychodziłam i zawsze nic z tego nie wychodziło, a w tym roku najzwyczajniej mi się odechciewa i olewam temat.
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

Alien napisał/a:
Ja na corocznie organizowane zdjęcie przychodziłam i zawsze nic z tego nie wychodziło, a w tym roku najzwyczajniej mi się odechciewa i olewam temat.


No ja też przychodziłem i co roku dupa,nic z tego nie wypala, ale można choć raz się postarać i to zrobić-fajna pamiątka byłaby-w 2011 pół mojej wioski to byli UCTOKowicze ale 10 a powiedzmy 100 to jest różnica.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

na ta chwile ja tez bym chetnie przyszedl ,ale nie moge tego obiecac.... no sami wiecie jak jest
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

Jak to? Oboje przyszliście i nikogo nie było? :D
Na zdjęcie trudno się zgadać nawet osobom z wioski.Nigdy nie ma wszystkich,ale próbować można.
Poza tym:
Dezaprobator napisał/a:
Tak z doświadczenia będziemy najebani siedzieli w wiosce i ktoś rzuci jak rok temu.
Właśnie jest forumowe zdjęcie pod sceną to wszyscy go wyśmieją :D
Proponuję, że jak ktoś na prawdę chce mieć z kimkolwiek zdjęcie z forum to proszę odnaleźć naszą wioskę.
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

Niez napisał/a:
Jak to? Oboje przyszliście i nikogo nie było? :D
Na zdjęcie trudno się zgadać nawet osobom z wioski.Nigdy nie ma wszystkich,ale próbować można.


No właśnie w tym tkwi problem-ludzie może i przychodzą ale się nie rozpoznają i mijają-ja stałem sam jak kołek i czekałem na wszystkich z godzinę i nic. Potem nagle koleżanka wróciła do naszej wioski ze znajomym-też z Uctoku,i oni też czekali xD

Ja wiem, rozumiem i znam ten stan-jak już się zaczyna pić we własnej Wiosce to nikomu się nie chce nigdzie ruszać dupy :P No ale problem tkwi w tym że Uctok to nie tylko jedna wioska i ludzie z forum są rozproszeni od końca do końca^^
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

To jest pomysł legenda.
Ten pomysł jest spalony dla idei :D

Zapraszamy do wioski.
 
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

Pytanie dnia-a GDZIE jest tak w ogóle ta Wioska?? Bo z ciekawości szukałem jej w 2010 i w 2011 i znaleźć nie mogliśmy xD
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

sekator2020 napisał/a:
Pytanie dnia-a GDZIE jest tak w ogóle ta Wioska?? Bo z ciekawości szukałem jej w 2010 i w 2011 i znaleźć nie mogliśmy xD
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

Weź sobie nr do kogoś.
 
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

Dobra, to w tym roku ludzie, wszyscy poszukujemy wspólnie Świętego Graala aka Wioski Uctoku, weźcie ze sobą dużo alkoholu i pozytywnej energii-i niech ktoś ma porządny aparat albo równie porządny telefon <haha>
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

Zdjęcie Forumowe <rotfl3> Powstaje od 2007, legenda głosi że kiedyś jakieś powstało.
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

Ej, w sumie, przeca jeśli chcecie takowe zdjęcie, ja mogę swój nr podać 9jeszcze nie wiem, gdzie ta wioska-widmo :P, ale Vin mi na bank pokaże) i tam sobie cykniecie fotki (tak jak mówił Dezo). To jest łatwiejsze, bo jak tam traficie, od razu wiadomo, że to ryje z Uctoku. Serio, oni mają to wypisane na czołach.
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

No jak nie powstało jak tak? :D

Ooo proszę :P

 
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

yyy... :D :D Haha i tak nic z tego nie będzie :D na ostatnim wodzie ja szukałam kogoś z flagą nawet miałam ubraną koszulkę forumową nikogo nie było :D i w tym roku nic z tego nie będzie ... strata czasu ;p ja mogę dać numer jak by co ale i tak nic z tego nie będzie :p
 
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

ironnia napisał/a:
yyy... :D :D Haha i tak nic z tego nie będzie :D na ostatnim wodzie ja szukałam kogoś z flagą nawet miałam ubraną koszulkę forumową nikogo nie było :D i w tym roku nic z tego nie będzie ... strata czasu ;p ja mogę dać numer jak by co ale i tak nic z tego nie będzie :p


Ok, podaj mi swój numer na Priva :P Ważne że jesteśmy uparci i co roku próbujemy-z tym samym skutkiem xD Na Woodzie łatwiej spotkać znajomych z całej Polski przez przypadek niż szukając kogoś.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

Mnie ciekawi z kolei, czy komuś się będzie chciało do tego zdjęcia w samej wiosce ustawiac... <haha>
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

Dahomej napisał/a:
Mnie ciekawi z kolei, czy komuś się będzie chciało do tego zdjęcia w samej wiosce ustawiac... <haha>


Staniemy dookoła leżących i pijanych ludzi xD
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

Aktywiści. Nic z tego nie wyjdzie choćbyście nie wiem co robili

Dahomej napisał/a:
Mnie ciekawi z kolei, czy komuś się będzie chciało do tego zdjęcia w samej wiosce ustawiac...


Nie żebym był pesymistą. Ale życzę powodzenia, jeśli wam się uda zmobilizować choć 3/4 stałych forumowiczów do tego zdjęcia to szczerze gratuluje :)
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

Ja pozuję tylko jak mi sie brzuch usmiecha :P
 
 
 
Paula  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 218
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 24 Mar, 2012   

Temat legenda. Co roku jest zakładany i co roku kończy się tak samo. Każda akcja tego typu zaplanowana się nie udaje, chociaż w zeszłym roku Jorguś zmotywował kilka osób i mamy minimalne zbiorcze (Dezo nie był w stanie się podnieść spod cyrku, Harry na dupkach był, reszta gdzieś w terenie lub podzielała los Deza)

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group