Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Woodstock bez glanów
Autor Wiadomość
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

właśnie myśle o przerzuceniu się na glany, bo przez wooda co dwa lata muszę trampki zmieniać <z jezorem> ale jednak na sierpniową pogodę trampki są wygodniejsze :))
 
 
 
19k-rsky95  
Forumowy prawiczek
Uśmiechnij się! : )


Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 12
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

Siema!

Na PW 2011, moim pierwszym, pogowałem praktycznie przez cały koncert świetnego Helloween w ... sandalach.
Przetrwać? Przetrwałem, ale mój paznokieć u palucha prawej stopy niestety dał radę jedynie w połowie. Chociaż w pogo się tego nie czuło, dopiero wracając do namiotu odkrylem, ze chyba lekko kuleję. Ale nie żaluję, z nim już okej, jest tylko trochę wykrzywiony dziś ^^.
I raczej jednak nie polecam pogo w jezuskach, choćby najtansze trampki będą o wiele lepszym pancerzem naszych stóp :D
Chociaz podobno jacyś kozacy na boso też poguja ^^
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   Re: Woodstock bez glanów

ja też śmigałam przez większość czasu w japonkach.
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

19k-rsky95 napisał/a:

Chociaz podobno jacyś kozacy na boso też poguja ^^

W 2010 bodaj na The Dreadnoughts (mała scena) przy barierkach skakał obok mnie koleś na boso i sobie jakoś radził, nie zdeptałam go nawet.

Odnośnie białych butów - widziałam w zeszłym roku przed Prodzidami laskę w białych kozaczkach, więc już nic mnie na PW nie zdziwi i nie będzie odstawać. :P

Zastanawiam się btw. czy pastować glany przed, czy zostawić takie jakie są - czyli poburzowe błoto pełną parą.
 
 
 
Teut  
Forumowy prawiczek
taki sobie...

Wiek: 30
Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Radlin
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Ja tam kilka razy próbowałem mosh'a/pogo w glanach i jak dla mnie nie był to dobry pomysł, nogi dużo bardziej poharatane niż w trampkach czy adidasach. Tak więc w tym roku nawet nie biorę glanów bo dla mnie to zbędny balast tam ;d
 
 
Nemrod  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Ja tam biorę białe buty, w których już nie chodzę i są już one tak czy inaczej skazane na "zatracenie".. Zapakuję sobie tylko moje "buty codzienne" do plecaka, żebym miał w czym wracać! :-d
Przeżyjemy wszystko!
 
 
akane  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączyła: 16 Paź 2011
Posty: 10
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Ja jadę w trampkach, a i tak za pewne większość czasu przetrwam w japonkach bądź na boso :P
 
 
 
CzekoLady  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 25
Skąd: z brzucha mamusi
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

A ja chyba w tym roku wezmę na deszcz kaloszki <haha> Nie chce mi się targać glanów na deszcz, jeszcze się okaże, że padać nie będzie, a ja będę miała dodatkowe 2 kilo na plecach. Za to na co dzień w moich styranych tramposzkach popylać będę. Przeżyły ze mną niejeden festiwal. Nie wiem, jak one to robią, że dokumentnie się jeszcze nie rozkleiły <haha>
 
 
zakręcona  
Forumowy prawiczek
Zajmuję miejsce siedzące!

Dołączyła: 27 Lip 2012
Posty: 34
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Kalosze obowiązkowo, bo jesień mamy ładną, klapki na łądną pogodę i pod prysznic, sandały i adidasy bo może do drużyny mnie wylosują ;P
Glany miałam rok temu, ale na jedyny pogo jakim byłam i tak nie miałam ich wtedy na sobie więc nie będę targać.
 
 
konradex  
Forumowy prawiczek
Supernaut


Wiek: 32
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 14
Skąd: Wawa
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Nie brałem w zeszłym roku (bo nie miałem), nie biorę też w tym (bo nie chcę :P). I tak nie poguję na koncertach, a to cholerstwo jest strasznie ciężkie i niepraktyczne w transporcie. Większość czasu i tak śmigałem w klapkach, na koncerty wystarczyły mi stare adidasy.
 
 
pankowa  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 223
Skąd: z nikąd
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Ja bez glanów nie wyobrażam sobie woodstocku, jednak w tamtym roku popełniłam błąd bo wzięłam tylko glany, którym akurat chciało się zakończyć swój żywot, dlatego w tym roku biorę dodatkowo trampki, tak na wszelki wypadek :D
 
 
wisienka20  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 135
Skąd: Świdnica
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Zawsze glany brałam ze sobą....ten wood będzie moim pierwszym bez glanów ;D biorę tylko trampy ;D
 
 
 
olgala  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Gubin
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

dwa poprzednie woodstocki większość czasu moje stopy były odziane jedynie w japonki hahah :))
 
 
choom7  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 44
Skąd: Śrem
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

w tym roku chciałam wybrać się na Woodstock bez glanów aczkolwiek, ze względu na tą kapryśną pogodę, chyba je wezmę, na pewno milo będzie po deszczu ugrzać stopki w suchych butach :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group