Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
WIOSKA HIPPIE 2012
Autor Wiadomość
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Wto 03 Lip, 2012   

Oraz drugiego chętnego, bo to coś dla mnie. Jestem za. :))
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 03 Lip, 2012   

Jak mi nie wyjdzie z moją ekipą to chętnie dołączę do waszej wioski. Tak czy siak będę was odwiedzać:D
 
 
 
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Wto 03 Lip, 2012   

@Bekier
@Viking
W takim wypadku jest nas trzech psychonautów zainteresowanych dalekimi podróżami. Mam nadzieję, że będzie nas więcej ; )
 
 
kocurro  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączyła: 02 Lip 2012
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 03 Lip, 2012   

Do tego dołączam ja i moje pluszaki :D Przekonałam się


Tak swoją drogą chętnie pomożemy przy budowie jeśli będą jakieś łapy do roboty potrzebne (będziemy pewnie wtorek/środa rano) Jak sobie wioskę wyobrażacie? Będzie to miejsce poobwieszane kwiatkami czy cuś w ten deseń? <haha>
 
 
czlowiekzlasu  
Coś już napisał
Zero smutków, zero złości, wyjebane po całości


Wiek: 32
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 99
Skąd: Bieszczady
Wysłany: Śro 04 Lip, 2012   

Buki ja też się chętnie dołączę do grona psychonautów, ale to ognisko to będzie trzeba sobie jakieś takie wyimaginowane zrobić, ewentualnie narysować :D

Ja najprawdopodobniej będę na polu już w poniedziałek wieczorem i już wtedy wezmę się do roboty, a czy będą łapy potrzebne do roboty, pewnie że tak.
W sumie sam nie wiem jak wyobrażać sobie wioskę. Ma na pewno być kolorowo i przyjaźnie. Na pewno też powiesi się zajebiaszczą flagę, nad którą już pracuję. Ogrodzi się teren taśmą, a co do jakiejś konkretniejszej infrastruktury to chyba już na miejscu się coś powymyśla.
Jeśli ktoś z hipisów jedzie samochodem to mógłby zabrać ze sobą jakieś narzędzia typu, młotek, piła, siekierka bo ja ze względu dłuższego tripa i podróży autostopem raczej nie dam rady tego zabrać, no a po za tym w Chorzowie by mnie na pole z takim arsenałem nie wpuścili.
Flagę, taśmę i jakieś sznurki, liny wezmę. Może uda mi się jeszcze hamak skitrać do plecaka.
W sumie to można by porobić taki mini flagi, albo obrazki na brystolu, starych prześcieradłach czy czymkolwiek innym z hasłami, peace, love, music, not war itd itd. Nie za duże takie metr na pół albo mniejsze i popowieszać je na drzewach w wiosce i wzdłuż jej granic.

A no i jeszcze raz proszę was o określenie się, czy będziecie w wiosce jeśli tak to ile namiotów i ile osób, liczba osób nie musi się zgadzać co do każdej sztuki, ale muszę wiedzieć przed wyjazdem (25.07) ile miejsca zająć na wioskę. Więc muszę wiedzieć ile mniej więcej namiotów będzie.
Tak czy siak postaram się zająć trochę więcej miejsca dla ludzi, którzy nie mają styczności z forum ani facebookiem, ale ci wszyscy co mają niech się określą, żeby nie było później takiej sytuacji, że wpadniecie a tu dupa miejsca już nie ma. .. .
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 04 Lip, 2012   

mam do Was ogromną prośbę jako, że ilość postów na forum z każdą godziną wzrasta okrutnie, przenieście swoje podekscytowane rozmowy do szitboxa, nie nabijajcie postów.
 
 
 
czlowiekzlasu  
Coś już napisał
Zero smutków, zero złości, wyjebane po całości


Wiek: 32
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 99
Skąd: Bieszczady
Wysłany: Śro 04 Lip, 2012   

Tak jak mówi sis koniec pieprzenia o grach i rzeczach, które nie są związane z organizacją wioski.
 
 
 
Gawlik  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: Lubań
Wysłany: Śro 04 Lip, 2012   

Ja chwilę idę do kolegi, żeby zarysował mi Jimiego
Do wioski jesteśmy za duzi, ale jak się uda to będziemy obok. też w poniedziałek wczesnym wieczorem.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Śro 04 Lip, 2012   

Co do miejsc w wiosce... Ja chętnie i to bardzo ale mam problem takowy iż nie posiadam namiotu... Jeżeli znajdę jakiś na polu albo ktoś mi będzie łaskaw oddać/odsprzedać jakoś swój stary czy niepotrzebny (albo wypożyczyć) to będę bardzo wdzięczny i piszę się an to...
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Śro 04 Lip, 2012   

Bekier napisał/a:
Co do miejsc w wiosce... Ja chętnie i to bardzo ale mam problem takowy iż nie posiadam namiotu... Jeżeli znajdę jakiś na polu albo ktoś mi będzie łaskaw oddać/odsprzedać jakoś swój stary czy niepotrzebny (albo wypożyczyć) to będę bardzo wdzięczny i piszę się an to...


Wiesz, ja myślę, że czasu jest jeszcze na tyle dużo do wooda, by popytać już teraz o namiot, bo co jeśli na miejscu nikt nie będzie miał ?
 
 
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Śro 04 Lip, 2012   

CzłowiekuzLasu, powiedz mi proszę w jaki sposób chcesz porozstawiać namioty w wiosce hippi? Każdy rozstawia jak chce i gdzie chce (oczywiście w kręgu granic wioski), czy w miarę możliwości rozstawić je w taki sposób, aby w centrum wioski był główny punkt kulminacyjny wszystkich spotkań, zabaw, śpiewów, tańców itd. Kolejne pytanie, które pragnę zadać dotyczy miejsca wioski. Czy już jest pewne gdzie chcesz ową wioskę umiejscowić, czy na razie to tylko spekulacje?
 
 
czlowiekzlasu  
Coś już napisał
Zero smutków, zero złości, wyjebane po całości


Wiek: 32
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 99
Skąd: Bieszczady
Wysłany: Śro 04 Lip, 2012   

Co do miejsca to myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest właśnie to, które było pokazane na zdjęciu, tuż tuż nieopodal Wioski Panoramixa.
A co do ustawienia namiotów to nie chciałbym rozstawiać ludzi po kątach na zasadzie :
-Ty tu, a Ty tam ! - nic z tych rzeczy
Ale fajnie by było gdyby udało nam się stworzyć właśnie takie Forum Romanum, takie centrum wiochy, gdzie można by było sobie usiąść, coś wszamać, pogadać razem, pobawić się, ewentualnie zorganizować jakieś małe jam session.
Więc myślę, że po prostu jak wpadnę na pole to ogrodzę teren wiochy taśmą, a na samym środku zarezerwuje miejsce właśnie na takie ustrojstwo.
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 04 Lip, 2012   

Spoko. Jeszcze kupa czasu do Wooda:D
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Śro 04 Lip, 2012   

berndsen napisał/a:

Wiesz, ja myślę, że czasu jest jeszcze na tyle dużo do wooda, by popytać już teraz o namiot, bo co jeśli na miejscu nikt nie będzie miał ?


To będę spał gdzie popadnie jak rok temu :) Pytam, szukam ale póki co słabo mi wychodzi.
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012   

Bekier, nic nie boj ja biore ze soba namiot 5 osobowy a jak trzeba bedzie to wezme nastepny dwu osobowy a ,wiec spij spokojnie :)
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012   

zlowieszczy4 napisał/a:
Bekier, nic nie boj ja biore ze soba namiot 5 osobowy a jak trzeba bedzie to wezme nastepny dwu osobowy a ,wiec spij spokojnie :)


z tym, że sprawa jest taka iż potrzebowałbym namiotu że tak powiem na używek własny, a czasami pięknej Pani więc... :P Przespać to można się w każdym miejscu praktycznie ^ ^
 
 
 
moj_trans  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 28
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012   

Jeśli będziecie jakoś specjalnie organizowac te wasze "ogniskowe" spotkania to dajcie mi koniecznie znać kiedy i gdzie :D
 
 
czlowiekzlasu  
Coś już napisał
Zero smutków, zero złości, wyjebane po całości


Wiek: 32
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 99
Skąd: Bieszczady
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012   

Hipisi obudźcie się, wiem że już wakacje w pełni, ale pozostało parę spraw do obgadania.
Fajnie by było, żebyśmy wspólnie zdecydowali jak ma wyglądać wioska.
A po za tym po raz kolejny ponaglam was o zgłaszanie następujących informacji:
-Imię nazwisko - jeśli kilka osób to nazwiska wszystkich osób
-Ilość namiotów
-Data przyjazdu na Woodstcok
-Ewentualnie numer telefonu
Ja jeszcze przez piętnaście dni mam dostęp do neta, później wyjeżdżam i będę odcięty, a jeśli nie chcecie takiej sytuacji, że przyjdziecie do naszej wioski z zamiarem rozbicia, a tu dupa bo nie ma miejsca zgłaszajcie się czym prędzej, żebym wiedział ile miejsca zająć.
Ogarnijcie się w końcu i dajcie znać.
 
 
 
Mała  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączyła: 20 Lis 2011
Posty: 7
Skąd: Opole
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012   

Jesli jest takowa potrzeba mogę sie zajac namazianiem tych kilku pomniejszych flag :)) Tylko jak miałyby dokładnie wyglądac? <mysli2>
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012   

powciskaj jakieś pacyfki, kwiatki, serduszka, nutki :))
super wyglądałyby farbowane flagi w stylu tie dye, ale to raczej niewykonalne
 
 
czlowiekzlasu  
Coś już napisał
Zero smutków, zero złości, wyjebane po całości


Wiek: 32
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 99
Skąd: Bieszczady
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012   

Duża flaga jest. Niedługo wrzucę zdjęcie.
A małe flagi wedle własnej kreatywności możesz zrobić, ja też pewnie parę zrobię. Mam fajne farby do tego. Ważne żeby były jak najbardziej hipisowskie i kolorowe

Miejsce rozbicia wioski oficjalnie potwierdzone. Jest zaznaczone na oficjalnej woodstockowej mapce może mało widoczną pacyfką w tym rozmiarze, ale i tak wiadomo gdzie wioska miała być, więc znajdziecie nasz znaczek na mapce.
Będzie ono mniej więcej w tym miejscu.
Z daleka będzie widać naszą flagę więc bez problemu traficie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group