Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej piłki nożnej
Autor Wiadomość
Lukaszenko  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Znajdzie się jedna konkretna osoba, która zdoła ogarnąć drużynę? Ja niestety rano już wyjeżdżam i nie dam radu. Najlepiej żeby ktoś spisał wszystkich numery żebyśmy mogli się razem gdzieś zebrać. Pakuję zaraz buty, więc chciałbym zagrać :) mój numer 788 185 153
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Ogarnianie zespołów na turniej w piłkę nie ma sensu, gdyż:
Przystanek Woodstock na FB napisał/a:
Od lat nieodłącznym elementem Przystanku Woodstock jest Turniej Piłkarski. W czasie XVIII Przystanku Woodstock marka Carlsberg wraz ze Stowarzyszeniem „Nigdy Więcej”, wzorem ubiegłego roku, organizuje Woodstockowe Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, do wzięcia udziału w tym niebywałym wydarzeniu sportowym.

Zgłoszenia do Turnieju odbywają się w dniach 23-29.07 poprzez formularz umieszczony na stronie http://www.carlsberg.pl/#...012/Mistrzostwa

Spośród wszystkich chętnych wylosujemy 16 dwunastoosobowych drużyn, które staną w szranki walcząc o tytuł Woodstockowego Mistrza Europy!

Turniej odbędzie się w dniach od 2 do 4 sierpnia, w strefie Marki Carlsberg XVIII Przystanku Woodstock. Otwarcie Turnieju 2 sierpnia o godzinie 9:00.
 
 
stiffi11  
Forumowy prawiczek
stiffi11

Wiek: 34
Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 35
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

chętnie pograłbym z wami,mimo że leczę drobną kontuzję..ale wspomógłbym was dopiero w piątek- południe,wcześniej nie dotrę ze względu na pracę,mogę być ewentualnym rezerwowym,724 502 051-to mój nr,jeśli ktoś będzie rejestrował drużynę i zdecyduję się mnie włączyć do szerokiej kadry <pokazal jezyk>
jeśli tak proszę mnie powiadomic,żebym nie wleciał na woodstock na pi**ie,bo miałem zamiar pic ;)) jestem też na gg jak co 16236704
 
 
 
Jelczyk  
Forumowy prawiczek
Peace & Love


Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 6
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Chętnie pogram z wami :d mój numer 667 024 072 , ewentualnie do znalezienia jestem w okolicach stoku ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania