Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Alien
Pon 20 Lut, 2012
Sam/a na PW - mój pierwszy raz
Autor Wiadomość
bronzowykapec  
Coś już napisał
independence


Wiek: 45
Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 76
Skąd: to tu to tam :D
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

Ohimee napisał/a:
Chronic, jesteś pod dobrymi skrzydłami! :d


Jeżeli ona mówi, że jesteś to jesteś :D
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 30 Cze, 2012   

Na Woodstocku na pewno poznasz kupę fajnych ludzi i ktoś Cię przygarnie...
 
 
 
waldus  
Coś już napisał

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 71
Skąd: [pl]
Wysłany: Sob 30 Cze, 2012   

młodzieży pierwszoroczna, jak traficie na dwóch pijanych, jeden czarna apaszka a drugi wiekszy przykoksowany to zaproscie na piwo a Wam pomożemy bo my to weterani juz :)
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Sob 30 Cze, 2012   

Raczkins napisał/a:
z tamtad sami fajni ludzie jeżdżą:) wal śiało do przedziału to trafisz na pozytywnych ludzi:)

No właśnie! Czyli na nas! :D

Agatha9393 napisał/a:
Chciałabym kogoś poznać, najlepiej z moich okolic (woj. śląskie, Bielsko-Biala), żeby jechać razem

Jedziemy 31 lipca z BB :) zagaduj do ludzi w przedziałach, może na nas trafisz :D
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Sob 30 Cze, 2012   

Nie ma przejmowania się niczym! :D:D PW, to nie miejsce, gdzie jak się jedzie samemu, to się samym zostaje do końca. Pakować najważniejsze rzeczy i po prostu jechać! :D Został miesiąc <3 :)
 
 
 
Russell  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 4
Skąd: Oświęcim
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

Mnie interesuje jedna sprawa chciałem zapytać czy da się tam przeżyć naprawde samemu nie interesują mie komentarze typu "poznasz fajną ekipe".Jestem istotą antyspołeczną nie nawiązuje kontaktów więc pytam czy jak się ma sporo kasy ale nieposiada się namiotu to można tam sobie poradzić samemu ?.
 
 
Lady In Black  
Forumowy prawiczek
Stops copies me.


Wiek: 33
Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 26
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

Musiałbyś się naprawdę postarać, żeby nie nawiązać żadnych kontaktów.... ale tak, da się poradzić samemu ;)
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

Lady In Black napisał/a:
Musiałbyś się naprawdę postarać, żeby nie nawiązać żadnych kontaktów.... ale tak, da się poradzić samemu ;)


Żeby nie nawiązać żadnych kontaktów to musiałbyś leżeć zakneblowany ze stoperami w uszach i z workiem na głowie w środku lasku:D
 
 
 
Russell  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 4
Skąd: Oświęcim
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

Po twojej wypowiedzi wnioskuje że posiadasz skłonności psychopatyczne jednak to nie moja sprawa. Irytuje mnie jedynie to że nieznacie człowieka a usiłujecie mi coś wmówić bo uważacie że macie racje.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

Można sobie poradzić samemu. Możesz spać u Krishny. Pytanie tylko, skoro masz sporo kasy, to czemu nie kupisz sobie namiotu?? Jak co, to możesz kimać u mnie w namiocie. Nawet nie musimy się lubić skoro socjopata z ciebie, ale kimać możesz. Ja tam problemu nie widzę.
 
 
 
Russell  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 4
Skąd: Oświęcim
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

Patrząc na twój podpis ciekawi mnie co cię tak śmieszy ?.Wątpie żebyś wiedział co mam na myśli.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

Nie no, Rusell, trzeba spojrzeć z dystansem na różne rzeczy.
Ja w zeszłym roku byłem sam na Woodzie, nie nawiązałem znajomości, bo nieśmiałość to moja cecha, jakoś się tam bawiłem, ale jednak samemu to nie to.
W tym roku będzie inaczej, bo PW to wspaniała okazja do poznania wspaniałych ludzi.
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

Russell napisał/a:
Patrząc na twój podpis ciekawi mnie co cię tak śmieszy ?.Wątpie żebyś wiedział co mam na myśli.


Russell odsyłam do tematu >> http://uctok.com/topics22/you-vt2039.htm
Bez spin :) Poza tym wydaje mi się, że P.W. to takie miejsce, gdzie każdy by sobie sam poradził (może z wyjątkiem dzieci), raczej nikt Ci nie będzie rzucał kłód pod nogi.
 
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

To jest jedna z tych oskryptowanych sygnatur, gdzie w pewnym miejscu wyświetla się Twój nick... ja np. widzę "Glober- bardzo, ....". Więc bez spiny
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

Russell, a ja się zastanawiam w takim razie - po co pytasz o opinię innych ludzi? Przecież jesteś antyspołeczny, to raz. A dwa - w jakim celu chcesz jechać na Woodstock?
 
 
 
Russell  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 4
Skąd: Oświęcim
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

Po pierwsze niewiem jak wy to widzicie ale ja tu spiny nie zauważyłem.Po drugie darujcie sobie pouczenia moralne jak to wspaniale poznawać nowych ludzi i jak to źle jest być samemu.Po trzeciecie i tu się zgodze że nie powinienem pytać i tu popełniłem błąd ale trudno i po czwarte i ostatnie nie musze się nikomu tłumaczyć gdzie i w jakim celu jadę.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

<rotfl3>

ehh..pytasz, potem odpowiedzi nie chcesz..

Ludzie są dziwni <urwanie glowy> a co do tematu to czemu miałbyś niby sobie nie poradzić? Bierzesz namiot (czy tam co chcesz), jedziesz i tyle...co za problem? Nie musisz z nikim gadać ani nic jak nie chcesz..
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

kolego Russell, skoro nie obchodzi Cię opinia innych - nie pytaj. zaśmiecasz swoją prowokacją temat, denerwujesz ludzi.

koniec tej rozkminy czy sobie poradzi. pewnie nie, skoro w tym temacie jest wszystko ładnie napisane, że tak a i owszem, a kolega się pyta. albo czytać tematy, albo się nie wypowiadać. dziękuję. do not feed the troll. dalsze rozważania na ten temat będą nagradzane ostrzeżeniami, gdyż iż ponieważ uważam, że wyczerpaliście TEN temat.
 
 
 
blitzkireg  
Forumowy prawiczek

Wiek: 47
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 12
Skąd: ychów
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

W tamtym roku bylam z ekipą, w tym roku pojadę albo sama albo z jedną osobą. Trochę się obawiam, ale mam nadzieje że ludzie będą na tyle mili by nas przygarnąć do siebie na chwilę.
 
 
Kamilotto  
Rozkręca sie
Leniuchus pospolitus


Wiek: 38
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 126
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

Ja już po raz drugi z rodzinnej miejscowości wyjeżdżał będę sam, w zeszłym roku zanim w ogóle dotarłem na pole było nas już troje (równie osamotnionych w początkach przygody) a na polu nie byłem chyba nigdy sam :)) . Dodam tylko że wyjeżdżam w sobotę lub w niedzielę i wiem że jak zwykle będzie jedwabiście :))
 
 
Lady In Black  
Forumowy prawiczek
Stops copies me.


Wiek: 33
Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 26
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

Dwa lata temu moja ekipa z Katowic nawaliła i poznałam nową ekipę przed wejściem do pociągu :P i było zaaajebiście.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group