Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Alien
Pon 20 Lut, 2012
Sam/a na PW - mój pierwszy raz
Autor Wiadomość
goodvibestyla
[Usunięty]

Wysłany: Sob 05 Maj, 2012   

Ale mam nadzieję że nie jedno :d dopiero by było :d
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Sob 05 Maj, 2012   

Ohimee napisał/a:

Tą informacje masz w naszym ostatnim poście.
Cytuję:
"Nie martwcie sie też o to, że będziecie mieli problem z dojściem na pole Woodstockowe. Jedziemy tydzień wcześniej po to, aby przygotować dla Was teren oraz po to, by rozwiesić szczegółowe mapki w mieście Kostrzyn. Jesteśmy w stanie też po Was wyjść na PKP, więc uszy do góry! :-)) "


DZIEKUJEMY :))
eee no widze zajebiste miejsce, ja sie jeszcze nie zapisuje na zapas, bo z moim talentem to nie wiadomo gdzie ja trafie, a i mam jeszcze opcje jechac z weteranami woodstockowymi, tylko nie wiem czy znajde czas zeby jechac tak wczesniej.
 
 
 
seba00  
Forumowy prawiczek

Wiek: 43
Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: wrocław
Wysłany: Wto 08 Maj, 2012   

Siemka takie pytanko wiecie może kiedy będzie Bank Podróży ? Sory za off
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Wto 08 Maj, 2012   

Z miesiąc przed, czyli początek lipca jakoś.
 
 
funnygun  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 12
Skąd: Biedaczów
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

kto jedzie z rzeszowa???:) ja jade z kolezanka i moze z kolegą jak zdąży do polski zjechac, jeszcze niecałe 3 miechy;D
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

Spokojnie ;-) jeszcze prawie 3 miesiące jak sam zauważyłeś :p Pewnie za niedlugo będzie otwarty Bank podróży i tam będzie można się ogłaszać kto z kim jedzie skąd itd :p
 
 
 
hiroaki  
Coś już napisał
Urodzony aby żyć

Wiek: 29
Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 71
Skąd: Mielec
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

Ohimee napisał/a:

Tą informacje masz w naszym ostatnim poście.
Cytuję:
"Nie martwcie sie też o to, że będziecie mieli problem z dojściem na pole Woodstockowe. Jedziemy tydzień wcześniej po to, aby przygotować dla Was teren oraz po to, by rozwiesić szczegółowe mapki w mieście Kostrzyn. Jesteśmy w stanie też po Was wyjść na PKP, więc uszy do góry! :-)) "



osobiście nie chciałoby mi się ganiać po każdą duszyczkę te 1,5-2 km z pola na stacje dlatego też szacun dla was :)


co do Banku podróży jak piszą pzedmówcy powinien pojawić sie koniec czerwca/początek lipca więc sporo czasu jeszcze jest :)
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

/hola hola hola! to nie bank podróży. nie zaśmiecać mi tematu! //
 
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Sob 19 Maj, 2012   

Dobra, mówicie, że krany stawiają kilka dni przed startem. A tojki? Marzy mi się wcześniejszy przyjazd, ale o ile niedomycie nie byłoby większym problemem, to wizja załatwiania się w krzakach przez kilka dni budzi ostry wewnętrzny sprzeciw niee
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Sob 19 Maj, 2012   

Spokojnie xxl wzio jest już mniej więcej tydzień przed wood...
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Sob 19 Maj, 2012   

xxl napisał/a:
Dobra, mówicie, że krany stawiają kilka dni przed startem. A tojki? Marzy mi się wcześniejszy przyjazd, ale o ile niedomycie nie byłoby większym problemem, to wizja załatwiania się w krzakach przez kilka dni budzi ostry wewnętrzny sprzeciw niee



jestem przekonana, że Toiki będą wczesniej otwarte niz krany.... wszak Ci którzy będą je stawiać i scene i reszte infrastruktury też sie muszą gdzieś załatwiać;)
 
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Sob 19 Maj, 2012   

Przeszło mi to przez myśl, tylko pytanie, czy ekipa używa tych samych tojków, co festiwalowicze. Wszak Wioska Kryszny też przyjeżdża wcześniej, ale raczej do zbiorowych toalet nie chodzi :D
 
 
CiociaTekla  
Forumowy prawiczek
Poganka z powołania


Wiek: 33
Dołączyła: 04 Cze 2012
Posty: 15
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 04 Cze, 2012   

Ciocia z koleżanką też jedzie pierwszy raz. Jak tak czytam was to już mi nie jest straszno :P
 
 
Chronic  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 06 Cze 2012
Posty: 10
Skąd: żory
Wysłany: Śro 06 Cze, 2012   

Witajcie, Ja też wybieram się pierwszy raz na PW, najprawdopodobniej pociągiem ^^ Jeśli jedzie też ktoś z okolic Żor sam lub nie sam ale pociągiem to mozna sie ugadać i razem wybrać na pociąg. Co do pola myślę nad wioską panoramixa jeśli Ohimee mnie nie wygoni^^
Pokój <peace>
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 06 Cze, 2012   

Chronic napisał/a:
sam lub nie sam ale pociągiem


samych i niesamych tam Ci będzie dostatek;> jak to w bydłowozie
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 06 Cze, 2012   

Chronic, jesteś pod dobrymi skrzydłami! :d
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pią 08 Cze, 2012   

Chronic napisał/a:
Witajcie, Ja też wybieram się pierwszy raz na PW, najprawdopodobniej pociągiem ^^ Jeśli jedzie też ktoś z okolic Żor sam lub nie sam ale pociągiem to mozna sie ugadać i razem wybrać na pociąg. Co do pola myślę nad wioską panoramixa jeśli Ohimee mnie nie wygoni^^
Pokój <peace>


to zapewne pojedziesz pociągiem od Katowic. z tamtad sami fajni ludzie jeżdżą:) wal śiało do przedziału to trafisz na pozytywnych ludzi:) (jak co pytaj kto od żywca:) )
 
 
 
Werk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

Ja wypowiem się na temat ogólnego jeżdżenia samemu: Ja się rok temu wybrałam pierwszy raz na Woodstock zupełnie sama, w pociągu bawiłam się z obcymi ludźmi, a potem już na polu, że tak powiem wpadłam przypadkowo i tak już zostałam u pewnej ekipy. A teraz jadę z Nimi na kolejny. :) Także osobiście uważam że nie ma co planować, umawiać się na pociągi, czy zamartwiać, że ktoś nie przygarnie pod skrzydła, bo przygarnie na pewno i będzie zajebiście. ^^
 
 
Agatha9393  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 09 Cze 2012
Posty: 5
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Pią 22 Cze, 2012   

Witajcie :) Trafiłam do Was na forum podczas szukania informacji w internecie na temat jechania samemu na Woodstock i proszę, znalazłam idealne miejsce, właśnie ten wątek. Na moim pierwszym przystanku byłam w zeszłym roku i bardzo chcę pojechać na kolejny, ale tym razem jestem zdana sama na siebie i mój wyjazd stoi pod znakiem zapytania - obawiam się trochę jechać sama. Chciałabym kogoś poznać, najlepiej z moich okolic (woj. śląskie, Bielsko-Biala), żeby jechać razem, a potem rozbić się pewnie w Wiosce Panoramixa, bo to chyba idealne miejsce dla takich ludzi jak my :D Jak ktoś byłby chętny, to czekam na jakiś odzew, będę przeszczęśliwa, naprawdę, bo strasznie zależy mi na tym, żeby pojechać... :) Pozdrawiam! :))
 
 
 
Thor  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 20 Cze 2012
Posty: 26
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 23 Cze, 2012   

Agatha9393, my z ekipą wybieramy się z Bielsko-Białej (tak kumpel zaplanował). jedziemy w poniedziałek przed PW więc jak coś możesz się dołączyć;]
 
 
aleeksandra  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączyła: 28 Cze 2012
Posty: 12
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

Chronic napisał/a:
Witajcie, Ja też wybieram się pierwszy raz na PW, najprawdopodobniej pociągiem ^^ Jeśli jedzie też ktoś z okolic Żor sam lub nie sam ale pociągiem to mozna sie ugadać i razem wybrać na pociąg. Co do pola myślę nad wioską panoramixa jeśli Ohimee mnie nie wygoni^^
Pokój <peace>


No to cześć kolego, kiedy jedziesz? My ze znajomą też Żory także można się jakoś dogadać i jechać oczywiście z Kato :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang