Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Rozkład jazdy PKP
Autor Wiadomość
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   Rozkład jazdy PKP

Rozkład i cennik.Klik


-Ceny biletów sprzedawanych w ramach specjalnej taryfy będą niższe niż ceny biletów na pociągi interREGIO,a kupując bilet powrotny jest jeszcze taniej.
-Dokładny cennik biletów z każdej stacji znajduje się w rozkładzie.
-Taryfy specjalnej nie można łączyć z ulgami handlowymi i innymi ofertami (np. Ty i raz dwa trzy, RegioKarta, RegioKarnet etc.),można korzystać tylko z ulg ustawowych (np. 37% dla uczniów, 51% dla studentów itp)
-Bilety kupione w promocji TAM+POWRÓT są ważne TYLKO I WYŁĄCZNIE RAZEM, czyli podczas kontroli zawsze musicie pokazać bilet TAM i POWRÓT.
-Przy zakupie należy podać tylko datę wyjazdu,nie godzinę. Zmiana terminu wyjazdu jest możliwa
-Bilety można kupić w kasach i na stronie https://www.biletyregionalne.pl/login.

Aby kupić bilet przez internet:
1. Wejdź na https://www.biletyregionalne.pl/login
2. Zaloguj się (jeśli nie masz konta->Zarejestruj się)
3. Kliknij "Kup bilet na pociąg musicREGIO - Przystanek Woodstock" (po lewej, na zielonym tle)
4. Wybierz datę wyjazdu, stację wyjazdu i stację docelową (oczywiście Kostrzyn :) ), pociąg którym planujesz jechać, rodzaj biletu (TAM TAM+POWRÓT)
5. Sprawdź poprawność danych posiadacza biletu (Podczas kontroli biletu niezbędne jest okazanie przez właściciela podanego poniżej dokumentu ze zdjęciem (dokument musi należeć do właściciela biletu).
6. Wybierz rodzaj biletu (Normalny, ulgowy-zaznacz przysługującą Ci zniżkę, obowiązują JEDYNIE ULGI USTAWOWE)
7. Sprawdź poprawność danych
8. Wybierz sposób płatności (można płacić kartą, transferem, jeśli ktoś chce zapłacić przelewem np. na poczcie czy w banku wybierz opcje SpeedCollect)
9. po zaksięgowaniu wpłaty bilet należy wydrukować i zabrać ze sobą do pociągu.

Ważne! Bilet MUSI zostać wydrukowany, nie można go pokazać podczas kontroli w laptopie itp.

Bilet bez dokumentu ze zdjęciem który został wpisany w danych biletu jest nieważny.

Podczas kontroli poprawność danych jest sprawdzana w bazie elektronicznej, dlatego wszelkie próby ingerencji w bilet (np. zmiany danych za pomocą programów graficznych) zostaną wykryte i zgłoszone na Policję jako fałszerstwo (tak, byli już tacy artyści).



Jeśli macie pytania dotyczące rozkładu lub biletów,piszcie.Postaramy się odpowiedzieć.

Tylko proszę nie spamować tematu
  
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Ciekawi mnie czy kupując bilet przez internet będzie dostępna ta opcja "Ty i raz, dwa, trzy"... Wtedy wyszłoby jeszcze taniej. Wiecie coś na ten temat?
 
 
kaninchen1991  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

przepraszam, czy ja dobrze widzę, że pociągi powrotne do Lublina są w NIEDZIELĘ o 4:25 i 8:29?! Myślę, że trzeba jakoś zbojkotować te pociągi, bo to zaczyna się robić śmieszne - kolejny rok i kolejne ostatnie koncerty przepadną :/

btw - czy ktoś się orientuje, czy w regio działa zniżka dla osób poniżej 26 roku życia? w ogóle może ktoś wie jak wyglądają ulgi w regio, bo ja nie mogłam znaleźć? a w regulaminie stoi: "2)osoba uprawniona do korzystania z ulgi 37%, 49%, 51%, 78%, 93%, 95% i 100% może nabyć bilet ulgowy według taryfy specjalnej."
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

kasiulaaa666 napisał/a:
Ciekawi mnie czy kupując bilet przez internet będzie dostępna ta opcja "Ty i raz, dwa, trzy"... Wtedy wyszłoby jeszcze taniej. Wiecie coś na ten temat?

Nie. Taryfy specjalnej nie można łączyć z ulgami handlowymi i innymi ofertami (np. Ty i raz dwa trzy, RegioKarta, RegioKarnet etc.).
 
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

kaninchen1991 napisał/a:
przepraszam, czy ja dobrze widzę, że pociągi powrotne do Lublina są w NIEDZIELĘ o 4:25 i 8:29?! Myślę, że trzeba jakoś zbojkotować te pociągi, bo to zaczyna się robić śmieszne - kolejny rok i kolejne ostatnie koncerty przepadną :/

A o której byś chciał jechać, jeśli do Lublina jedzie się bagatelka 12 godzin? Pierwszy pociąg jest dla osób ruszających bezpośrednio po koncertach drugi zaś dla ruszających rano.

kaninchen1991 napisał/a:
btw - czy ktoś się orientuje, czy w regio działa zniżka dla osób poniżej 26 roku życia? w ogóle może ktoś wie jak wyglądają ulgi w regio, bo ja nie mogłam znaleźć? a w regulaminie stoi: "2)osoba uprawniona do korzystania z ulgi 37%, 49%, 51%, 78%, 93%, 95% i 100% może nabyć bilet ulgowy według taryfy specjalnej."

W PR oferty dla osób poniżej 26 roku życia nie ma zresztą i tak w pociągach MusicREGIO nie obowiązują ulgi handlowe, obowiązują JEDYNIE ULGI USTAWOWE (np. uczeń, student itp.).
 
 
 
kaninchen1991  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

no ja bym chciała zostać jeszcze kawałek niedzieli. wiem, że jadą 12 godzin, nieraz jechałam. ok, jeśli ktoś musi być w poniedziałek w lublinie, to jedzie tym o 4:25 i koniec, ale jak ja sobie urlop wybłagałam na poniedziałek, to bez sensu -_-'
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

kaninchen1991 napisał/a:
no ja bym chciała zostać jeszcze kawałek niedzieli. wiem, że jadą 12 godzin, nieraz jechałam. ok, jeśli ktoś musi być w poniedziałek w lublinie, to jedzie tym o 4:25 i koniec, ale jak ja sobie urlop wybłagałam na poniedziałek, to bez sensu -_-'

W zeszłym roku główna fala ruszyła na dworzec w niedzielę około 4 i był lament, że jak ktoś się nie zabierze do pociągu popołudniu to nie będzie miał jak pojechać bo wszystkie inne pociągi już pojechały. Pozostają Ci pociągi Regio do Krzyża i tam TLK do Lublina.
 
 
 
Tafaraj  
Forumowy prawiczek
Świeżak Woodowy

Wiek: 27
Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Chełm, Lubelskie
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Może jestem zbyt głupi, albo zbyt młody, ale... W tabelce "cena biletów powrotnych przy zakupie biletu w obie strony" podana jest cena CAŁEGO biletu, czy tylko powrotnego?
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Tafaraj napisał/a:
Może jestem zbyt głupi, albo zbyt młody, ale... W tabelce "cena biletów powrotnych przy zakupie biletu w obie strony" podana jest cena CAŁEGO biletu, czy tylko powrotnego?

Tylko powrotny, żeby skorzystać z rabatu musisz odrazu kupić bilet TAM i POWRÓT dlatego umieszczanie cen przy powrotach dla taryfy T/P byłoby bezcelowe.

WAŻNE !
Bilety kupione w promocji TAM+POWRÓT są ważne TYLKO I WYŁĄCZNIE RAZEM, czyli podczas kontroli zawsze musicie pokazać bilet TAM i POWRÓT.


//edit:Niez
 
 
 
Anek  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Suwałki
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Mam malutkie pytanie co do oznaczeń w rozkładzie jazdy. U Pana Witka jest napisane 1. VIII/ 2. VIII. Znaczy to, że są dwa pociągi, prawda?
 
 
 
velKoza  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 25
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

a powiecie mi czy kupując bilet powrotny przy zakupie tego do Kostrzyna muszę podać konkretną godzinę czy wystarczy sam dzień?
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

velKoza napisał/a:
a powiecie mi czy kupując bilet powrotny przy zakupie tego do Kostrzyna muszę podać konkretną godzinę czy wystarczy sam dzień?

Tylko datę.

[ Dodano: Sro 25 Lip, 2012 ]
Anek napisał/a:
Mam malutkie pytanie co do oznaczeń w rozkładzie jazdy. U Pana Witka jest napisane 1. VIII/ 2. VIII. Znaczy to, że są dwa pociągi, prawda?

Jeden pociąg kursujący w nocy z 1 na 2 sierpnia.
 
 
 
wit3k91  
Forumowy prawiczek
"Prawdziwi przyjaciele dźgają Cię od przodu!"


Wiek: 32
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 16
Skąd: Nowe Grodziczno
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

a ja mam jeszcze pytanie odnośnie zakupu biletów na biletyregionalne.pl, ponieważ podobno sprzedaż jest od 24, a na tej stronie jeszcze nic nie widać, więc albo ja się nie znam (chociaż już 2 razy dokonywałem tam zakupu biletów na pociąg woodstockowy), albo oni jeszcze nic nie zrobili... ktoś coś wie na ten temat?
 
 
 
wisienka20  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 135
Skąd: Świdnica
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

Co jest kurde? Nie ma żadnego z Wrocławia Głównego tylko z Nadodrza? <zniesmaczony>
 
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

wisienka20 napisał/a:
Co jest kurde? Nie ma żadnego z Wrocławia Głównego tylko z Nadodrza? <zniesmaczony>

Tak, tylko z Nadodrza. Względy techniczne.
 
 
 
wisienka20  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 135
Skąd: Świdnica
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

To fatalnie <zniesmaczony>
 
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

wisienka20 napisał/a:
To fatalnie <zniesmaczony>

Wrocław Główny i linie kolejowe przez niego przebiegające nie są z gumy. Niestety.
 
 
 
wisienka20  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 135
Skąd: Świdnica
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

Hmm no tak....ale pocieszające są fantastyczne ceny biletów ;))
 
 
 
adydas10  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Garwolin
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   ...

Może ja jestem ułomny i nie potrafię zamówić biletu przez neta. Jak chce kupić jest napisane że nie ma takiej stacji jak Warszawa Gdańska i Kostrzyn...
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   Re: ...

adydas10 napisał/a:
Może ja jestem ułomny i nie potrafię zamówić biletu przez neta. Jak chce kupić jest napisane że nie ma takiej stacji jak Warszawa Gdańska i Kostrzyn...

System internetowy zaliczył poślizg, jak tylko zostanie z niego wyprowadzony i umożliwi sprzedaż biletów to o tym tu napiszę :)
 
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

Tylko jeden pociąg z Zielonej Góry o nieludzkiej porze w poniedziałek i do środy nic?! Śmiech na sali...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group