Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Rozkład jazdy PKP
Autor Wiadomość
growgrow  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Wawa
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Nigdy nie jechałem woodowym pociągiem, więc pytanie laika: zamieram wybrać się jutro z Warszawy Gdańskiej. Czy na pierwszej stacji nie ma jeszcze jakichś ogromnych problemów z wciśnięciem się do pociągu? Nieco się obawiam.
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

growgrow napisał/a:
Nigdy nie jechałem woodowym pociągiem, więc pytanie laika: zamieram wybrać się jutro z Warszawy Gdańskiej. Czy na pierwszej stacji nie ma jeszcze jakichś ogromnych problemów z wciśnięciem się do pociągu? Nieco się obawiam.

Nie powinno być jutro jakichś szczególnych problemów. Grunt to zaopatrzyć się wcześniej w bilet :)

PS. Witamy na pokładzie ! :)
 
 
 
growgrow  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Wawa
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Dzięki za uspokojenie i miłe przyjęcie, lecę się pakować :)
 
 
Hellann  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

nathalie93 napisał/a:
To ja również zapytam, choć pytanie banalne.. Mam bilet kupiony TAM i Z POWROTEM, bilet TAM do KOSTRZYNA z INOWROCŁAWIA z datą 2 08, gdyż pani w kasie była taka zamulona, że zamiast na 1 08 to zrobiła datę 2 08- byłby wielki problem gdybym chciała wejść do pociągu 1 08 z tym biletem? Ceny te same, a rezerwacji z tego co wiem nie ma w pociągach musicREGIO. Dokładnie rozchodzi się o pociągi Sherwood i Przystanek Broda.


Kontaktowałam się z paniami z informacji interRegio i generalnie bilet jest ważny do północy jednego dnia. Tzn. jeśli masz bilet na 1.08 to jest on ważny na pociągi tylko i wyłącznie w tej samej strefie taryfowej do północy tego samego dnia. Dzwoniłam, bo był problem z pkp nieco innej natury - chcieliśmy jechać z Łodzi o 22:45, dnia 31.07. (pociąg bieg w Lublinie zaczyna) i w razie jakby nie udało nam się dobić do środka, mieliśmy jechać kolejnym pociągiem, 1.08. o 6:00. No i pani nam powiedziała, że sorry ziomale, ale bilet nie będzie już na chodzie i można walczyć o 'przestemplowanie' go przy kasie, ale pani nie wie jak by to w sumie miało wyglądać.

Jeśli chodzi o bilety powrotne, to sąone ważne całą niedzielę, na każdy pociąg do północy.

P.S. Mowa o tych specjalnych
 
 
aleksanderkaa  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Legnica/Wrocław
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Czy tylko ja nie mogę zakupić przez internet biletu studenckiego relacji Wrocław Nadodrze-Kostrzyn tam i z powrotem?
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć dlaczego tak jest?
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

aleksanderkaa, pociągi powrotne nie zatrzymują się na stacji Wrocław Nadorze tylko jadą na Główny.
A odpowiedź na Twoje pytanie już znajduje się w tym temacie. Dotyczy tego samego problemu tylko mowa jest o Wwie:

JakubWedrowycz napisał/a:
System internetowy nie umie wystawić takiego biletu i umieć nie będzie. Należy wybrać stację w TEJ SAMEJ STREFIE BILETOWEJ która ma pociągi TAM i POWRÓT i taki bilet zakupić. Problem nie dotyczy kas, gdzie spokojnie powinni wystawić bilet ze stacji Warszawa Gdańska a powrót na Warszawę Centralną, również na pokładzie pociągu nie powinno być problemu z wystawieniem takiego biletu. Niestety ktoś dał ciała (nie wiem czy w PR czy KM) ale wiem, że są problemy z zakupem biletów kasach Kolei Mazowieckich. Mam nadzieję że jutro uda się ten temat rozwiązać.

 
 
Rayno  
Forumowy prawiczek
Czarna Owca


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Witam, mam takie pytanko małe, czy nazwa pociagu jest bez znaczenia? bo na rozkładzie widnieje, że jadę Warsikiem a przy zakupie biletu wyświetla, że Czesiem, żeby nie było potem tak ze nie będą chcieli mnie wpuścić bo mam bilet na inny pociąg :P
 
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Wto 31 Lip, 2012   

Rayno napisał/a:
Witam, mam takie pytanko małe, czy nazwa pociagu jest bez znaczenia? bo na rozkładzie widnieje, że jadę Warsikiem a przy zakupie biletu wyświetla, że Czesiem, żeby nie było potem tak ze nie będą chcieli mnie wpuścić bo mam bilet na inny pociąg :P

Nazwa jest bez znaczenia.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group