Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Rozkład jazdy PKP
Autor Wiadomość
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

maju napisał/a:
czy w Gliwicach dam radę wejść do jadącego 1.08 o 7:19 pociągu z Katowic?

Czy za rok 1 sierpnia będzie padał deszcz?:)

A teraz już na zupełnie serio. Trudno dać jednoznaczną odpowiedź, nie powinno być jeszcze tak źle żeby nie dało się wejść do środka.
 
 
 
kmicic  
Coś już napisał

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 76
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Kombinuję podobnie, Jakub, ale wiesz, transport z innego city, inne geny ;)) ...
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

kmicic napisał/a:
Kombinuję podobnie, Jakub, ale wiesz, transport z innego city, inne geny ;)) ...

Tymi osobakami ze Szczecina do Kostrzyna będą jechali ludzie z całej północnej Polski, zauważ że do Szczecina przyjeżdżają 4 pociągi TLK, 2 z Gdyni, 1 z Olsztyna i 1 z Białegostoku przez Olsztyn, tak wiec w genach to Ty będziesz wybierał jak w ulęgałkach :)
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

maju napisał/a:
czy w Gliwicach dam radę wejść do jadącego 1.08 o 7:19 pociągu z Katowic?

Jak będziesz wystarczająco trzeźwy,żeby trafić w drzwi. Ewentualnie okno. :D
Najwyżej będzie Ci trochę ciasno,albo będziesz podróżować z podłogą. Miłego dnia <jacko>
 
 
Crasher  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 7
Skąd: Kłodzko
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

PYTANIE musze wiedziec jak najszybciej, a bedzie widoczne przynajmniej :D).
Czy pociag jadacy o godz. 00:03 z Olawy do Kostrzyna (woodstockowy) zatrzymuje sie we Wroclawiu? W kasie pkp nikt mi informacji nie chcial udzielic, logika mowi ze powinien, rozklad nie uwzglednia Wroclawia Glownego.
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Crasher napisał/a:
PYTANIE musze wiedziec jak najszybciej, a bedzie widoczne przynajmniej :D).
Czy pociag jadacy o godz. 00:03 z Olawy do Kostrzyna (woodstockowy) zatrzymuje sie we Wroclawiu? W kasie pkp nikt mi informacji nie chcial udzielic, logika mowi ze powinien, rozklad nie uwzglednia Wroclawia Glownego.

Rozkład uwzględnia WSZYSTKIE postoje, jeśli gdzieś nie ma postoju to znaczy że albo pociąg jedzie inną trasą albo się nie zatrzymuje.

38104/5 Kulki Mocy o który pytasz we Wrocławiu nie zatrzymuje się.
 
 
 
Crasher  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 7
Skąd: Kłodzko
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Dziekuje Ci. W koncu ktos mi to wyjasnil.
 
 
sekal  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Sokołów Podlaski
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Jakub Wedrowycz - Czy coś wiadomo w sprawie biletów tam+z powrotem gdy się wsiada na jednej stacji a wraca do innej (Warszawa Gdańska-Warszawa Centrum) ? Zapewne nie tylko ja oczekuję informacji na ten temat ;)

Czy wam też nie działa strona https://www.biletyregionalne.pl/ ?
 
 
kmicic  
Coś już napisał

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 76
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Jakub, fak tycznie, jeszcze ten białystok... Dzięki!
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

sekal napisał/a:
Jakub Wedrowycz - Czy coś wiadomo w sprawie biletów tam+z powrotem gdy się wsiada na jednej stacji a wraca do innej (Warszawa Gdańska-Warszawa Centrum) ? Zapewne nie tylko ja oczekuję informacji na ten temat ;)

Tak, wiadomo. System internetowy nie umie wystawić takiego biletu i umieć nie będzie. Należy wybrać stację w TEJ SAMEJ STREFIE BILETOWEJ która ma pociągi TAM i POWRÓT i taki bilet zakupić. Problem nie dotyczy kas, gdzie spokojnie powinni wystawić bilet ze stacji Warszawa Gdańska a powrót na Warszawę Centralną, również na pokładzie pociągu nie powinno być problemu z wystawieniem takiego biletu. Niestety ktoś dał ciała (nie wiem czy w PR czy KM) ale wiem, że są problemy z zakupem biletów kasach Kolei Mazowieckich. Mam nadzieję że jutro uda się ten temat rozwiązać.

sekal napisał/a:
Czy wam też nie działa strona https://www.biletyregionalne.pl/ ?

U mnie też nie działa.

[ Dodano: Nie 29 Lip, 2012 ]
kmicic napisał/a:
Jakub, fak tycznie, jeszcze ten białystok... Dzięki!

Nie tylko Białystok :) Olsztyn też piękne miasto, zwłaszcza Olsztynianki :)

W razie potrzeby można tez do mnie pisać na GG: 44062110
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

JakubWedrowycz napisał/a:
Vorathiel napisał/a:

Mam bilet TAM i Z POWROTEM. Jadę z Krakowa i do Krakowa chce wrócić. Jednakże pociagi powrotne mam o 2:30, 4:00 6:00 i 14:00. Pierwsze 3 są zdecydowanie za wcześnie, a ten ostatni moze być przepchany, bo wiele osób pewnie pomyśli tak jak i ja. Dlatego mam pytanie. Skoro bilet mam na tylko na datę, to czy moge wsiaśc do pociagu Zaraz Będzie Ciemno o 12:40, który to ostatni przystanek ma w Katowicach?

Tak


Dziękuję. ;) Wsiadam wtedy uprzywilejowany, a początku, przed wszystkimi? : P
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Vorathiel napisał/a:
Dziękuję. ;) Wsiadam wtedy uprzywilejowany, a początku, przed wszystkimi? : P

Wsiadasz razem z osobami posiadającymi bilety do Katowic :)
 
 
 
sekal  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Sokołów Podlaski
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

I kolejne pytanie :)
Kupując bilet w promocji tam i z powrotem zaznaczam Warszawę gdańską - Kostrzyn, i system https://www.biletyregionalne.pl proponuje mi powrotny bilet Kostrzyn - Warszawa Gdańska o 5.21 5 sierpnia.
Chciałbym wracać 5 sierpnia jednym z pociągów Złoty Bączek/Wesoły Remek/Sherwood do stacji Warszawa Centralna - czy zakupiony bilet na powrót do Warszawy Gdańskiej (proponowany przez system) będzie ok ? bo innych opcji nie mam, a wg. tego co dostałem poprzednio w odpowiedzi wynikałoby, że będzie ok :)

Pytam bo chcę być pewien, że nie zostanę na peronie z kwitkiem w ręku ;)
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

sekal napisał/a:
I kolejne pytanie :)
Kupując bilet w promocji tam i z powrotem zaznaczam Warszawę gdańską - Kostrzyn, i system https://www.biletyregionalne.pl proponuje mi powrotny bilet Kostrzyn - Warszawa Gdańska o 5.21 5 sierpnia.
Chciałbym wracać 5 sierpnia jednym z pociągów Złoty Bączek/Wesoły Remek/Sherwood do stacji Warszawa Centralna - czy zakupiony bilet na powrót do Warszawy Gdańskiej (proponowany przez system) będzie ok ? bo innych opcji nie mam, a wg. tego co dostałem poprzednio w odpowiedzi wynikałoby, że będzie ok :)

Pytam bo chcę być pewien, że nie zostanę na peronie z kwitkiem w ręku ;)

Będzie ok jeśli stacja powrotu jest w tej samej cenie biletowej co stacja wyjazdu- tak jest w Twoim przypadku. System nie potrafi wystawić biletu powrotnego inaczej jak do stacji wyjazdu.
 
 
 
ladyloff  
Forumowy prawiczek
ah joooo

Wiek: 31
Dołączyła: 21 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Węgrów
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

jeżeli jadę z Łochowa do Kostrzyna i chcę kupić od razu bilet powrotny, to czy będzie możliwość, abym wróciła pociągiem do warszawy, zamiast do łochowa? albo czy w ogóle da się kupić bilet tam i z powrotem, ale od łochowa przyjazd, a powrót do warszawy?
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

ladyloff napisał/a:
jeżeli jadę z Łochowa do Kostrzyna i chcę kupić od razu bilet powrotny, to czy będzie możliwość, abym wróciła pociągiem do warszawy, zamiast do łochowa?

Rozumiem, że pytanie brzmi: "Czy mając bilet Łochów-Kostrzyn-Łochów mogę jechać pociągiem kończącym bieg w Warszawie?"
Odpowiedź: Tak

ladyloff napisał/a:
albo czy w ogóle da się kupić bilet tam i z powrotem, ale od łochowa przyjazd, a powrót do warszawy?

Nie. Łochów i Warszawa leżą w dwóch różnych strefach biletowych.
Możesz kupić bilet Łochów-Kostrzyn-Łochów i wysiąść w Warszawie, wyniesie Cię to i tak taniej niż osobne bilety Łochów-Kostrzyn i Kostrzyn-Warszawa.
 
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Powiedzcie mi, Pociąg z GDYNIA, OLSZTYN który ma w Gnieźnie być o 3:24 > 3:24
Będzie we wtorek rano o 3:24 czy w środe o 3:24? Bo my chcieliśmy z grupą już we wtorek tam jechać i nie ogarniamy sytuacji...
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

[ Dodano: Nie 29 Lip, 2012 ]
DarthMessiah napisał/a:
Powiedzcie mi, Pociąg z GDYNIA, OLSZTYN który ma w Gnieźnie być o 3:24 > 3:24
Będzie we wtorek rano o 3:24 czy w środe o 3:24? Bo my chcieliśmy z grupą już we wtorek tam jechać i nie ogarniamy sytuacji...

Jeśli daty kursowania są podane jako łamane to znaczy, że pociąg wyjeżdża w nocy np 1/2.VIII to noc z 1 na 2 sierpnia.

W Twoim przypadku będzie tak:
1 sierpnia 3:24 58106/7 Sherwood
2 sierpnia 3:24 58112/3 Przystanek Broda
 
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Czyli TAK, pociąg będzie o 3:24 w Gnieźnie w środe tak? Żaden o tak wczesnej godzinie we wtorek nie jedzie...?
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

DarthMessiah napisał/a:
Czyli TAK, pociąg będzie o 3:24 w Gnieźnie w środe tak? Żaden o tak wczesnej godzinie we wtorek nie jedzie...?

Środa o 3:24 i czwartek o 3:24. We wtorek nie ma żadnego pociągu MusicREGIO jadącego przez Gniezno.
 
 
 
ladyloff  
Forumowy prawiczek
ah joooo

Wiek: 31
Dołączyła: 21 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Węgrów
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

znaczy tak. chodziło mi o to, że powrotny do łochowa jest tylko o 3 w niedziele. i czy dałoby radę, abym po prostu pojechała późniejszym pociągiem do warszawy, kupujący bilet łochów-kostrzyn-łochów. bo też kupując bilet, będzie konkretna nazwa pociągu i jestem w kropce.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania