Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Rozkład jazdy PKP
Autor Wiadomość
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Pią 27 Lip, 2012   

zakręcona napisał/a:
Będę jechać z Olsztyna a wracać do Gdyni, na stronie nie ma opcji kupienia tam i powrót na różne trasy, w kasie musi być taka opcja ale pytanie czy z naliczoną promocją za tam i powrót?

Wydaje mi się że tak (ta sama strefa biletowa stacji wyjazdu i powrotu) ale jeszcze to sprawdzę.
 
 
 
homononsensus  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pią 27 Lip, 2012   

JakubWedrowycz, no właśnie nie ma takiej opcji O.o Ja mam również problem, bo chciałabym kupić TAM i z POWROTEM, ale pociąg TAM startuje z Wrocław Nadodrze a z POWROTEM ląduje na Wrocław Główny i nie mogę kupić biletu powrotnego. Wysłałam do nich zapytanie, jeśli do wieczora nie odpiszą będę też do nich dzwonić i wtedy Wam napiszę co i jak :))
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Pią 27 Lip, 2012   

homononsensus napisał/a:
JakubWedrowycz, no właśnie nie ma takiej opcji O.o Ja mam również problem, bo chciałabym kupić TAM i z POWROTEM, ale pociąg TAM startuje z Wrocław Nadodrze a z POWROTEM ląduje na Wrocław Główny i nie mogę kupić biletu powrotnego. Wysłałam do nich zapytanie, jeśli do wieczora nie odpiszą będę też do nich dzwonić i wtedy Wam napiszę co i jak :))

Nie tylko Wrocław, Warszawa ma analogiczny problem (Starty z Gdańskiej powroty na średnicę).
 
 
 
homononsensus  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pią 27 Lip, 2012   

JakubWedrowycz napisał/a:

Nie tylko Wrocław, Warszawa ma analogiczny problem (Starty z Gdańskiej powroty na średnicę).


I nikt jeszcze nic nie wymyślił?
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Pią 27 Lip, 2012   

homononsensus napisał/a:
JakubWedrowycz napisał/a:

Nie tylko Wrocław, Warszawa ma analogiczny problem (Starty z Gdańskiej powroty na średnicę).


I nikt jeszcze nic nie wymyślił?

Uwierz mi, już nad tym myślimy :)
 
 
 
homononsensus  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pią 27 Lip, 2012   

Miodzio, może da to się jakoś przeskoczyć. :))

Ja to bym chciała, żeby już mi odpisali.. Nie mogę się do nich dodzwonić, pewnie mają niezłe przeciążenie :-(
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pią 27 Lip, 2012   

homononsensus napisał/a:
Miodzio, może da to się jakoś przeskoczyć. :))

Ja to bym chciała, żeby już mi odpisali.. Nie mogę się do nich dodzwonić, pewnie mają niezłe przeciążenie :-(


Mi w ciągu 2 tygodni nie odpisali -,-, dział obsługi klienta PR musi mocno obciążony być :\

@Jakub: moja znajoma pracuje w kasach na Gdańskiej, może uda mi się przy jej pomocy coś ogarnąć :)
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Pią 27 Lip, 2012   

mam takie pytanie jeśli chce jechać na Woodstock z Krakowa pociągiem Music regio a wrócić w poniedziałek już zwykłym pociągiem to mogę kupić bilet tam i z powrotem? czy muszę jechać w obie strony MUSICregio albo zwykłym (też w obie strony)?
 
 
 
homononsensus  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pią 27 Lip, 2012   

Oxx, jeśli chcesz kupić bilet z promocją TAM i z POWROTEM to to muszą być oba bilety musicREGIO.
 
 
kmicic  
Coś już napisał

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 76
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Hej, Ludzie. Pierwszego sierpnia z Gdyni rusza dyliżans, a bodaj "Dziadek" (o ile dobrze wyczytałem), w Szczecinie Dąbiu będzie o 15. Jako że mam już swoje lata chciałbym zapytać potencjalnych współpasażerów (i biesiadników ;)) ), jest szansa, by się jeszcze wbić, czy zostanę na dworcu z zeszklonymi oczami i buzią wygiętą w podkówkę? Czy w tamtym roku było podobnie tzn "balon" był tej samej relacji Gdynia- Kostrzyn przez Szczecin, a podróz odbywała się na "frytkownicach"? kmicic, 34 lata.
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Czy dobrze widzę, że pociąg powrotny do zg jest o godzinie 5, 9, 16:30 i 11:39? Czy to się odnosi do Rzepina? I czemu taka dziwna kolejność?
 
 
 
vasaki  
Forumowy prawiczek
Marzciel


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 49
Skąd: Polkowice
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Mozna nadal kupowac u konduktora bilet ew. jak chodza w trakcie kontroli?
Czy bd robic problemy, ze mialem przyjsc do 1szego wagonu?
 
 
 
loczyslaw  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: zamość
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Z Lublina pociąg musicRegio jedzie z głownej czy północnej stacji ? bo nigdzie tego nie mogę znaleźć, choć wydaję mi się że z gł. = D
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

Czy Woodstock Espress z Poznania Głównego jest pociągiem przelotowym czy podstawianym?
Chodzi mi o 31 lipca, ten około godziny 12,
;))
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

z tego co wiem startuje z Poznania, z innych miejsc 31 ruszają
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Sob 28 Lip, 2012   

To i ja zadam pytanie.

Mam bilet TAM i Z POWROTEM. Jadę z Krakowa i do Krakowa chce wrócić. Jednakże pociagi powrotne mam o 2:30, 4:00 6:00 i 14:00. Pierwsze 3 są zdecydowanie za wcześnie, a ten ostatni moze być przepchany, bo wiele osób pewnie pomyśli tak jak i ja. Dlatego mam pytanie. Skoro bilet mam na tylko na datę, to czy moge wsiaśc do pociagu Zaraz Będzie Ciemno o 12:40, który to ostatni przystanek ma w Katowicach?
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Oxx napisał/a:
mam takie pytanie jeśli chce jechać na Woodstock z Krakowa pociągiem Music regio a wrócić w poniedziałek już zwykłym pociągiem to mogę kupić bilet tam i z powrotem? czy muszę jechać w obie strony MUSICregio albo zwykłym (też w obie strony)?

Bilety powrotne na MR są ważne tylko 5 sierpnia, gdyby powrót był 5 to możesz jechać wszystkimi pociągami spółki PR.

[ Dodano: Nie 29 Lip, 2012 ]
kmicic napisał/a:
jest szansa, by się jeszcze wbić, czy zostanę na dworcu z zeszklonymi oczami i buzią wygiętą w podkówkę?

Będzie pełny na 150%, wybierz połączenia rozkładowe zaczynające w Szczecinie (one zresztą też są pełne ale daje się do nich wsiąść przynajmniej).

[ Dodano: Nie 29 Lip, 2012 ]
szprotka7 napisał/a:
Czy dobrze widzę, że pociąg powrotny do zg jest o godzinie 5, 9, 16:30 i 11:39? Czy to się odnosi do Rzepina? I czemu taka dziwna kolejność?


Pociągi do Zielonej Góry masz :
2:30 83106 MusicREGIO Warsik (->Kraków Główny)
6:30 83114 MusicREGIO AKADEMIA SZTUK PRZEPIĘKNYCH (->Kraków Główny)
6:49 8742 Regio (->Zielona Góra)
9:02 84104 MusicREGIO SZYBKA CIOTKA (->Bielsko Biała)
10:38 8722 Regio (->Zielona Góra)
14:00 83116 MusicREGIO KULKI MOCY (->Kraków Główny)

Posiadając bilet w taryfie MusicREGIO możesz jechać dowolnym z tych pociągów chociaż do Zielonej Góry zdecydowanie polecam pociągi Regio, będą mniej zatłoczone i będziesz miała szanse spokojnie wejść.

[ Dodano: Nie 29 Lip, 2012 ]
vasaki napisał/a:
Mozna nadal kupowac u konduktora bilet ew. jak chodza w trakcie kontroli?
Czy bd robic problemy, ze mialem przyjsc do 1szego wagonu?

Zgodnie z nowelizacją Taryfy musisz zgłosić się do kierownika pociągu lub jeśli go nie ma oczekiwać w pierwszym wagonie. Jeśli kierownik rozpocznie kontrole i namierzy Cię bez biletu powinien traktować Cię jako pasażera bezbiletowego. Bilety u drużyny konduktorskiej można kupić tylko w pociągach jadących DO KOSTRZYNA. 5 sierpnia podczas odjazdów z Kostrzyna kontrola biletów będzie odbywać się przed wejściem na peron, nie będzie można kupić biletu u na pokładzie pociągu dlatego podróżni bez biletów będą traktowani jako pasażerowie bezbiletowi. Przypominam, że za wystawienie biletu w pociągu jest dopłata.

[ Dodano: Nie 29 Lip, 2012 ]
loczyslaw napisał/a:
Z Lublina pociąg musicRegio jedzie z głownej czy północnej stacji ? bo nigdzie tego nie mogę znaleźć, choć wydaję mi się że z gł. = D

Stacja Lublin jest jedna :)

[ Dodano: Nie 29 Lip, 2012 ]
Cru napisał/a:
Czy Woodstock Espress z Poznania Głównego jest pociągiem przelotowym czy podstawianym? ;))

78103 Woodstock Express rozpoczyna bieg na st. Poznań Główny

[ Dodano: Nie 29 Lip, 2012 ]
Vorathiel napisał/a:
To i ja zadam pytanie.

Mam bilet TAM i Z POWROTEM. Jadę z Krakowa i do Krakowa chce wrócić. Jednakże pociagi powrotne mam o 2:30, 4:00 6:00 i 14:00. Pierwsze 3 są zdecydowanie za wcześnie, a ten ostatni moze być przepchany, bo wiele osób pewnie pomyśli tak jak i ja. Dlatego mam pytanie. Skoro bilet mam na tylko na datę, to czy moge wsiaśc do pociagu Zaraz Będzie Ciemno o 12:40, który to ostatni przystanek ma w Katowicach?

Tak
 
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

czy w Gliwicach dam radę wejść do jadącego 1.08 o 7:19 pociągu z Katowic?
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

maju napisał/a:
czy w Gliwicach dam radę wejść do jadącego 1.08 o 7:19 pociągu z Katowic?

Czy za rok 1 sierpnia będzie padał deszcz?:)

A teraz już na zupełnie serio. Trudno dać jednoznaczną odpowiedź, nie powinno być jeszcze tak źle żeby nie dało się wejść do środka.
 
 
 
kmicic  
Coś już napisał

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 76
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Kombinuję podobnie, Jakub, ale wiesz, transport z innego city, inne geny ;)) ...
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

kmicic napisał/a:
Kombinuję podobnie, Jakub, ale wiesz, transport z innego city, inne geny ;)) ...

Tymi osobakami ze Szczecina do Kostrzyna będą jechali ludzie z całej północnej Polski, zauważ że do Szczecina przyjeżdżają 4 pociągi TLK, 2 z Gdyni, 1 z Olsztyna i 1 z Białegostoku przez Olsztyn, tak wiec w genach to Ty będziesz wybierał jak w ulęgałkach :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group