Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Rozkład jazdy PKP
Autor Wiadomość
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

szprotka7 napisał/a:
Tylko jeden pociąg z Zielonej Góry o nieludzkiej porze w poniedziałek i do środy nic?! Śmiech na sali...

Z Zielonej Góry masz zwykłe planowe pociągi (wychodzi mi około 4-5 w dobie) o bardzo przyzwoitych porach.
 
 
 
okuuwa  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: szczecin
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

Jest jakiś pociąg ze Szczecina musicREGIO ? bo ja tu nie widzę,co prawda na trasie jest uwzględnione Dąbie...ale o której to,kiedy ? ni wiadomo lub jestem ślepa
 
 
 
wit3k91  
Forumowy prawiczek
"Prawdziwi przyjaciele dźgają Cię od przodu!"


Wiek: 32
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 16
Skąd: Nowe Grodziczno
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

na stronie biletyregionalne.pl już wszystko działa : )
 
 
 
wpbyeah  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 10
Skąd: wlkp.
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

bilety będą jeszcze w dzień wyjazdu czy lepiej zamówić wcześniej ? :)
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

wpbyeah napisał/a:
bilety będą jeszcze w dzień wyjazdu czy lepiej zamówić wcześniej ? :)

Bilety są dostępne cały czas, nie ma rezerwacji miejsc więc nie ma pojęcia "bilety się skończyły".
 
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Czegoś tu nie rozumiem... A w zasadzie wszystkiego. Czym się różnią bilety zakupione przez internet od tych zwykłych zakupionych w kasie? Czy w kasach na stacjach PKP w ogóle można kupić bilet na pociąg MUSICregio? Jak wygląda bilet zakupiony przez internet? Gdzie go można odebrać? Wiem dużo pytań ale zawsze kupowałam bilety w kasie na jakikolwiek pociąg i nie wiem jak działa kupno/rezerwacja czy cokolwiek biletów przez internet x.x poczytałabym sama, ale nie znalazłam żadnego pomocnego artykułu a w zakładce 'POMOC' na stronie biletyregionalne.pl nic niema. Jeśli ktoś ma dostęp to takiego artykułu ze wskazówkami jak tym się "posługiwać"proszę o linka, albo przynajmniej o odpowiedzi na moje pytania. Z góry dzięki
No to zabłysłam ciemnotą...
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Takie bilety sobie drukujesz sama w domu. Można kupować je dodatkowo w kasach.
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Już Ci odpowiadam :)
Oxx napisał/a:
Czym się różnią bilety zakupione przez internet od tych zwykłych zakupionych w kasie?
Formalnie praktycznie niczym, bilet jest ważny z dokumentem ze zdjęciem który wskazujesz przy zakupie w systemie internetowym.

Oxx napisał/a:
Czy w kasach na stacjach PKP w ogóle można kupić bilet na pociąg MUSICregio?

Tak
Oxx napisał/a:
Jak wygląda bilet zakupiony przez internet? Gdzie go można odebrać?
Graficznie wygląda praktycznie tak samo jak ten kupiony w kasie. Drukujesz go we własnym zakresie.
Oxx napisał/a:
Wiem dużo pytań ale zawsze kupowałam bilety w kasie na jakikolwiek pociąg i nie wiem jak działa kupno/rezerwacja czy cokolwiek biletów przez internet x.x poczytałabym sama

Aaaaaaaaaaby kupić bilet przez internet:
1. Wejdź na https://www.biletyregionalne.pl/login
2. Zaloguj się (jeśli nie masz konta->Zarejestruj się)
3. Kliknij "Kup bilet na pociąg musicREGIO - Przystanek Woodstock" (po lewej, na zielonym tle)
4. Wybierz datę wyjazdu, stację wyjazdu i stację docelową (oczywiście Kostrzyn :) ), pociąg którym planujesz jechać, rodzaj biletu (TAM TAM+POWRÓT)
5. Sprawdź poprawność danych posiadacza biletu (Podczas kontroli biletu niezbędne jest okazanie przez właściciela podanego poniżej dokumentu ze zdjęciem (dokument musi należeć do właściciela biletu).
6. Wybierz rodzaj biletu (Normalny, ulgowy-zaznacz przysługującą Ci zniżkę, obowiązują JEDYNIE ULGI USTAWOWE)
7. Sprawdź poprawność danych
8. Wybierz sposób płatności (można płacić kartą, transferem, jeśli ktoś chce zapłacić przelewem np. na poczcie czy w banku wybierz opcje SpeedCollect)
9. po zaksięgowaniu wpłaty bilet należy wydrukować i zabrać ze sobą do pociągu.

Ważne! Bilet MUSI zostać wydrukowany, nie można go pokazać podczas kontroli w laptopie itp.

Bilet bez dokumentu ze zdjęciem który został wpisany w danych biletu jest nieważny.

Podczas kontroli poprawność danych jest sprawdzana w bazie elektronicznej, dlatego wszelkie próby ingerencji w bilet (np. zmiany danych za pomocą programów graficznych) zostaną wykryte i zgłoszone na Policję jako fałszerstwo (tak, byli już tacy artyści).
 
 
 
homononsensus  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Co się stanie, gdy kupię bilet wcześniej, a nie uda mi się `wcisnąć` do pociągu? Czy w takim wypadku możliwy jest zwrot pieniędzy czy niestety mam lipe?
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

JakubWedrowycz napisał/a:
Graficznie wygląda praktycznie tak samo jak ten kupiony w kasie. Drukujesz go we własnym zakresie.

O i tu sprawa mi się już praktycznie cała wyjaśniła :D bo myślałam, że bilet będzie może w jakiejś formie elektronicznej znaczy na telefonie albo na specjalnej karcie, ale jak mam go sama sobie drukować to wolę już w kasie zakupić :p dzięki jeszcze raz :)
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

homononsensus napisał/a:
Co się stanie, gdy kupię bilet wcześniej, a nie uda mi się `wcisnąć` do pociągu? Czy w takim wypadku możliwy jest zwrot pieniędzy czy niestety mam lipe?


Możesz zwrócić, na tej samej stacji co kupiłaś, z potrąceniem opłaty manipulacyjnej.
 
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Ale bilety też są na datę, a pociągi jak kobiety - nie ta, to następna. Jeśli masz wyjazd wieczorem, to na bilecie jest data od "dziś" do jutra, jeśli rano, to później też pewnie coś pojedzie.
 
 
 
Dejnas  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 22 Cze 2012
Posty: 6
Skąd: Koło Piask
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

A jeśli chcę kupić bilet w kasie z Lublina do Kostrzyna i z powrotem, to muszę zasuwać do Lbn czy wystarczy że przejdę się do najbliższej kasy i mi tam wydadzą?
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Wydadzą. Tylko dokładnie wyjaśnij o jakie pociągi Ci chodzi, bo w kasach biletowych na dworcach kolejowych w większości pracują ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o tej pracy.
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Dejnas napisał/a:
A jeśli chcę kupić bilet w kasie z Lublina do Kostrzyna i z powrotem, to muszę zasuwać do Lbn czy wystarczy że przejdę się do najbliższej kasy i mi tam wydadzą?
Wydadzą. Jeśli masz internet i możliwość drukowania polecam również zakup przez internet.
 
 
 
sebas303  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: WWA-LRY
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Dobra, ja tylko tak w gwoli ścisłości i zapewnienia. Gdy chce zakupić bilet drogą internetową tam i z powrotem- wyjazd Warszawa Gdańska "Pędzący Biedron" 7:37 01.08.12 powrót 05.08.12 i tu właśnie tkwi mój problem... Opcje powrotne pokazują się tylko do Warszawy Gdańskiej, wyjazd 5:21

Meritum, czy z tego biletu będę mógł również wrócić następnym pociągiem jadącymi do WWA zachodnia odjeżdżającego 09:31 (Wesoły Romek) ??? :)

Na podstawie wcześniejszych postów wnioskuję, że tak?
 
 
 
Borsuk  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 55
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Czy to jest ostateczny rozkład jazdy? Mianowicie, chodzi mi o to czy jest szansa na większą ilość pociągów musicREGIO i w innych terminach, bo mnie interesuje jechać 31.07 lecz rano...
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 27 Lip, 2012   

Nic się już nie zmieni w MusicRegio. Jak Ci nie pasuje to szukaj zwykłych pociągów.
 
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Pią 27 Lip, 2012   

Borsuk napisał/a:
Czy to jest ostateczny rozkład jazdy? Mianowicie, chodzi mi o to czy jest szansa na większą ilość pociągów musicREGIO i w innych terminach, bo mnie interesuje jechać 31.07 lecz rano...

W drodze DO Kostrzyna z całą pewnością ostateczny.
 
 
 
zakręcona  
Forumowy prawiczek
Zajmuję miejsce siedzące!

Dołączyła: 27 Lip 2012
Posty: 34
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 27 Lip, 2012   

homononsensus napisał/a:
Co się stanie, gdy kupię bilet wcześniej, a nie uda mi się `wcisnąć` do pociągu? Czy w takim wypadku możliwy jest zwrot pieniędzy czy niestety mam lipe?


Nie wyglądasz na kobietę dużych rozmiarów, jest opcja że się nie wciśniesz ? :P


I jeszcze jedno mądre pytanie:
Będę jechać z Olsztyna a wracać do Gdyni, na stronie nie ma opcji kupienia tam i powrót na różne trasy, w kasie musi być taka opcja ale pytanie czy z naliczoną promocją za tam i powrót?
 
 
homononsensus  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pią 27 Lip, 2012   

zakręcona napisał/a:

Nie wyglądasz na kobietę dużych rozmiarów, jest opcja że się nie wciśniesz ? :P


Pocieszające :)) ale pytanie czy mój plecak się wciśnie (?).

sebas303 napisał/a:

Gdy chce zakupić bilet drogą internetową tam i z powrotem- wyjazd Warszawa Gdańska "Pędzący Biedron" 7:37 01.08.12 powrót 05.08.12 i tu właśnie tkwi mój problem... Opcje powrotne pokazują się tylko do Warszawy Gdańskiej, wyjazd 5:21.

Meritum, czy z tego biletu będę mógł również wrócić następnym pociągiem jadącymi do WWA zachodnia odjeżdżającego 09:31 (Wesoły Romek) ??? :)


Bilety są dzienne, nie godzinne, więc możesz odjechać o dowolnej godzinie.
Pokazuje Ci się tak, bo system bierze stacje początkową (TAM) również jako końcową (Z POWROTEM). Jeśli jednak to jest ta sama strefa opłat myślę, ze nie powinieneś mieć absolutnie żadnego problemu z kanarami :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group