Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pociągiem na Woodstock
Autor Wiadomość
antistar  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: silesia
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

kolejne pytanie, hehe :P

Kupuje bilet na music regio "tam i powrót", ale może się okazać, że będę wracał w sobotę wieczorem innym pociągim (nie music regio). Czy mogę wtedy domagać się zwrotu kasy za podróż POWRÓT?
 
 
Hellann  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

antistar napisał/a:
Chce wracać pociągiem do Katowic o 6.00 lub 6.30w niedziele. Duże będzie ludzi o tej godzinie? Ile zajmie mi podróż z pola namiotowego na dworzec PKP w Kostrzynie? Proszę o odp.


Lekkim spacerkiem z ciężkimi tobołami bez postojów około godziny wychodzi. Zależy też którędy, bo z tego co pamiętam, jest jakieś przejście przez pole, które z okazji deszczu robi się jeziorem :)
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

To jest jakas masakra z tymi biletami, dzisiaj w wawie z 15 minut stalem pod kasa, ze 3 panie przewracaly jakies kartki i szukaly, az w koncu znalazly i dostalem bilet musicregio TAM+POWROT, nawet mi zszywka spiely :))

JUTRO, JEDZIEMY NA WOODSTOCK !!! :))
 
 
 
bartek354  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 6
Skąd: Opole
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Ja mam takie pytanie: z tego co czytałem, mogę kupić bilet Tam+Powrót z inną stacją końcową (podczas powrotu), niż początkowa (w przypadku jazdy TAM), jeśli tylko obie stacje znajdują się w tej samej strefie opłat. Tak się składa, że jadę z Kluczborka a chcę wrócić do Opola. W internetowym systemie sprzedaży podczas próby zakupu biletu Tam+Powrót automatycznie ustawia mi stację końcową podczas powrotu jako Kluczbork, bez możliwości zmiany. Czy kupując tak bilet narażam się na mandat podczas powrotu (obie stacje są w tej samej strefie)? Czy lepiej udać się na stację i tam w kasie kupić bilet Tam z Kluczborka+Powrót do Opola? :)
Chyba warto zaznaczyć, że pociągi jadące do Kluczborka nie przejeżdżają przez Opole ;)
 
 
YogiCK  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Również zgłaszam problemy z zakupem biletów, na dworcu PKP w Kielcach. W sumie 30 minut mi zajęło skakanie między 3 okienkami (#1 - nie wiedziała co to w ogóle Przystanek Woodstock, #2 - wiedziała ale nie miała pojęcia o specjalnych pociągach musicRegio, #3 - pomimo że znalazła od razu połączenia w dokumentacji, komputer co chwile wyrzucał jej komunikat "brak styczności między stacjami". Nawet jak udało się w końcu wpisać trasę do Kostrzyna, komputer nie chciał przyjąć jej odwrotności na niedzielę. Po kiego grzyba więc podane nr pociągów i ich trasy, skoro ciężko w ogóle kupić na nie bilet?).

Jedzie ktoś jutro bodajże 18.57 z Radomia?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group