Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pociąg - jazda na gapę
Autor Wiadomość
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

JakubWedrowycz napisał/a:

Cała tą szopkę ze sprawdzaniem biletów przed wejściem na peron niestety spowodował bardzo duży odsetek osób bez biletów, gdyby wszyscy kupowali normalnie bilety odprawa wyglądałaby tak jak wygląda w zwykłych pociągach.


No i remont dworca.
 
 
 
Dziuku  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 19
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

są normalne zniżki ustawowe -szkolna 37%, studencka 51% itp... no i same musicRegio powinny byc tansze
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

Melissa napisał/a:
Jako,że jestem zielona w temacie,możecie mi powiedzieć czy są jakies zniżki na pociąg na pw?Koleżanka mi mówiła,że niby coś takiego istnieje,więc głupio byłoby przepłacać za bilet.
Mój brat do Żarów zawsze płacił jak za normalny bilet,nie wiem jak jest teraz.
Będę wdzięczna :D

Zniżki masz dwie, pierwsza to ustawowa (jeśli normalnie kupujesz bilety ulgowe-uczeń, student etc.) a druga to rabat handlowy obowiązujący w pociągach specjalnych MusicREGIO przy zakupie biletu TAM+POWRÓT (Ważne! Kupując bilety w taryfie TAM+POWRÓT dostajesz dwa blankiety, jeden TAM drugi POWRÓT bilety są ważne TYLKO ŁĄCZNIE tj. wracając z Kostrzyna musisz pokazać również bilet DO KOSTRZYNA).

Cennik biletów na pociągi specjalne MusicREGIO ukaże się razem z ich całościowym rozkładem jazdy (mam nadzieję że już naprawdę niebawem).
 
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

Melissa napisał/a:
Te pociągi musicREGIO zatrzymują się na mniejszych stacjach?Chodzi mi o to,czy jeśli będę nim chciała pojechać to muszę dotrzeć np,do Wrocławia albo Poznania i jechać stamtąd,czy jest szansa,że wsiądę do niego w moim mieście?


Pociągi MusicREGIO zatrzymują się na różnych stacjach (mniejszych/większych), czy zatrzymają się i w Twoim mieście będzie wiadomo po ogłoszeniu rozkładów.

PS. Może by to wydzielić do wątku "Pociągiem na Woodstock" nijak nie ma się to do jazdy an gapę :)
 
 
 
Oposowa  
Forumowy prawiczek
UMYTYCH PRZYTULĘ!


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

W zeszłym roku jechałam pierwszy raz na uctok i para siedząca w przedziale obok miała bilet kupiony przez internet- coś im się pomyliło i bilet mieli wydrukowany na dzień wcześniej. Mimo proponowania kanapek, ogórków, dżemu, miodu i czego tam jeszcze konduktor nie odpuścił. Pewnie się potem odwoływali bo jakby nie było kasę już wybulili na bilet
 
 
blitzkireg  
Forumowy prawiczek

Wiek: 47
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 12
Skąd: ychów
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

Jak jechałam z powrotem z Kostrzyna do Bielska to osoby które wysiadały we Wrocku mogły spokojnie jechać na gapę bo żaden konduktor nie przecisnąłby się przez ten tłum i ogólnie nikt nie sprawdzał biletów. Zaś zaraz po Wrocławiu, jak połowa wyszła, zaczęli chodzić i bardzo chamsko sprawdzać bilety. Wolałabym nie narażać się na kary i spokojnie dotrzeć do domu, więc kupuje w obie strony. Myślę, że na gapę się po prostu nie opłaca mimo że estetyka i wygoda przejazdu jest wybitnie wątpliwa
 
 
MateuszWWa  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Woodstock
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Hej, w tym roku to mój pierwszy Woodstock. Planuję zakupić bilety przez Internet, jednak tam trzeba podać godzinę odjazdu pociągu - czy jest szansa, że skład z Kostrzyna będzie przepełniony i nie wsiądę do niego?
Co wtedy?
 
 
antistar  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: silesia
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

MateuszWWa napisał/a:
Hej, w tym roku to mój pierwszy Woodstock. Planuję zakupić bilety przez Internet, jednak tam trzeba podać godzinę odjazdu pociągu - czy jest szansa, że skład z Kostrzyna będzie przepełniony i nie wsiądę do niego?
Co wtedy?

podbijam, czy można wtedy pojechać następnym music regio?
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

antistar napisał/a:
MateuszWWa napisał/a:
Hej, w tym roku to mój pierwszy Woodstock. Planuję zakupić bilety przez Internet, jednak tam trzeba podać godzinę odjazdu pociągu - czy jest szansa, że skład z Kostrzyna będzie przepełniony i nie wsiądę do niego?
Co wtedy?

podbijam, czy można wtedy pojechać następnym music regio?

Tak
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group