Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Lampiony szczęścia na Woodstocku?

Co myślicie o latających (ogniowych) lampionach nad polem Woodstockowym?
Dobry pomysł
37%
 37%  [ 47 ]
Zły pomysł
52%
 52%  [ 66 ]
Nie mam zdania / Obojętne mi to
10%
 10%  [ 13 ]
Głosowań: 126
Wszystkich Głosów: 126

Autor Wiadomość
Archi  
Coś już napisał


Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 29 Gru, 2011   

pierwsza mysl: o shit ale to bedzie super wygladac
druga mysl: o shit ale tak wielkiego pozaru na woodstocku gdzie jest namiot przy namiocie to chyba jeszcze nie bylo i pewnie zgina setki ludzi.
Reasumując widok byl by fajny, zabawa przednia ale zagrozenie zbyt wielkie a straty w ludziach moga byc duze(juz tam ch*j z namiotami).
 
 
dabi  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 12
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 04 Sty, 2012   

Myślę, że to dobry pomysł, ale wypuszczanie lampionów pozostawiłbym organizatorom.
 
 
ulala  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 76
Skąd: kurwidołek
Wysłany: Czw 05 Sty, 2012   

Osz kurna... No i mamy dylemat. Możemy jako jedna wioska wyrwać się z tymi lampionami, byłby niezły widok i ubaw dla reszty, ale jeśli cały wood z tym wyskoczy, to może być niebezpiecznie...
 
 
 
evildevil1993  
Forumowy prawiczek
Kotek/Czarnuch ;D


Wiek: 31
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: Wyrzysk/Łobżenica
Wysłany: Pon 09 Sty, 2012   

Siema!
Z racji, że jestem strażakiem muszę wam odradzić takie zabawy. Byliście na Woodzie i co? Co jest dookoła? LAS. Pamiętacię XVI przystanek? 1,5 roku temu jak było sucho? Oddychać nie szło przez kurz, ściółka w lesie była sucha, jak i same drzewa. Lampiony już puszczałem i wiem jak obierają kierunek lotu. Niech tak ładnie zawieje w stronę Kostrzyna i niech lampiony zatrzymają się na drzewach.. Wiecie, do czego by mogło dojść? Lasy iglaste (które tam przeważają) palą się dużo szybciej niż liściaste. Tu wystarczy taka świeczka z której spada wosk który nadal płonie. Straż by miała na prawdę duuuuuuuużo roboty. Na 16-tym Łóódstoku jeszcze nie za bardzo byłem ogarnięty i zrobiliśmy grilla na terenie naszego obozu (w lesie za gastro) po 5-10 min od rozpalenia na miejscu był już strażak ze wspaniałą wiadomością, że mamy to zgasić.

Więc na prawdę, ale to jeste Very bad idea.
Pozdrawiam :) Jacuś.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 09 Sty, 2012   

wczoraj u mnie na wsi na światełku do nieba puszczaliśmy lampiony. ludzie nie ogarniają i 1/3 została na dwóch drzewach.. chwała że było bardzo mokro i jakby popadywało. choć nie powiem widok palących się lampionów na drzewie był mocarny.. stanowcze nie lampionom na woodzie. za dużo osób, za dużo ich w stanie o jakim nie muszę wspominać.
 
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Nie 19 Lut, 2012   

Pierwsza myśl jak przeczytałem pierwszy post = zakaz używania otwartego ognia.
Moim zdaniem jest to niebezpieczna zabawka w tak dużym zgromadzeniu ludzi gdzie nie wszyscy są trzeźwi. Ogólnie pomysł fajny i na pewno by to wyglądało ładnie, ale względy bezpieczeństwa wydają się oczywiste.
 
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

Mmmm pieczone ludzkie mięso, yeah, z dodatkiem polietylenu i w sosie piwnym.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

Niechby chociaż co 5 uctokowicz zapalił taki lampion i już mielibyśmy ich ze 100 tys ( <szok> ) w powietrzu. Jeśli nawet jakimś cudem udałoby się nie dopuścić do pożar na polu namiotowym, to las w ciągu godziny na 99,9% zapłonąłby jak pochodnia żywym ogniem (ten 0,1% to jakaś ulewa, która by je w porę wygasiła). Byłby to ostatni Woodstock ever, a Owsiak wraz z resztą zarządzających fundacją, stanąłby przed sądem.
Więc o ile sama idea wygląda fajnie gdzieś blisko jakiegoś większego zbiornika wodnego do którego potem te lampiony wpadają to na Woodstocku jest to zupełnie niewykonalne i szalenie niebezpieczne. Zresztą znając porywczość Owsiaka już sobie wyobrażam jego reakcję na ten pomysł, to byłoby coś w ten deseń "No chyba was pojebało do reszty".
 
 
 
nakielanin  
Coś już napisał
nakielanin


Wiek: 45
Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 58
Skąd: Nakiełko - piekiełko
Wysłany: Pią 16 Mar, 2012   

a mi sie ten pomysl podoba. a co namiotow hmmm bedzie super efekt fire show podczas Sabatyu. Cale pole namiotowe w ogniu he he he. Talie lampiony napradwdę daleko polecą -oby za pole namiotowe i las.Ale ogólnie jestem za tym pomyslem - na Sabatonie bym wolal
 
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 16 Mar, 2012   

Wystarczy jeden lampion który z jakiegoś powodu nie poleci daleko.
 
 
 
nakielanin  
Coś już napisał
nakielanin


Wiek: 45
Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 58
Skąd: Nakiełko - piekiełko
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012   

Zamiast lampionow wole by bylo puszczanie latawcow
 
 
 
Matus  
Forumowy prawiczek


Wiek: 27
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 40
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012   

nakielanin napisał/a:
Zamiast lampionow wole by bylo puszczanie latawcow

Lub baniek :D http://uctok.com/topics77...cf2b7ac8c#82389
 
 
 
NickOver  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012   

Offtop
Jeżeli nie było by możliwe zrobić coś takiego, to w noc bez wiatru ustawić kilkaset świeczek w napis PW 2012 i zrobić zdjęcie w lotu ptaka .
 
 
Fallander  
Forumowy prawiczek
imperator zajebistości


Wiek: 31
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: śląsk
Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012   

Zapewne wiele z was rozbija się w lesie.
Załóżmy, że nawet osoba trzeźwa gdzieś tam puszcza sobie na otwartej przestrzeni taki lampion.
Wiatr znosi lampion na sosenki, które elegancko podpalają się jedna od 2giej.
Schodzi się cała masa gapiów, którzy chcą pooglądać sensację, a jednocześnie w lesie taranują się "tubylcy" panicznie ratując Woodstockowy dobytek, wynoszą zgony z obozów itp itd.
Podejrzewam, że mogło by to przypominać sceny rodem z dworca pkp.
Oczywiście przedstawiam czarny scenariusz, ale ja lubię się rozbijać w lesie i przyjemnie mi się tam obozuje.
Poza tym każdy taki wypadek zostanie wyolbrzymiony w mediach i poprawimy opinie o festiwalu.
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012   

Lampiony? Toż to jest jednak zagrożenie dla ludzi,dobrego słowa festiwalu itd. Wolałbym coś bardziej bezpiecznego.Nie wiem.Jak ktoś wyżej pisał ze świeczkami.Ustawić się w szyku który dałby efekt napisu czy coś w tą deseń.Może i bez świeczek by się obeszło.W dzień gdybyśmy staneli pod sceną i ułożyli napis...zrobić fotkę i było by to o wiele bezpieczniejsze ;)
 
 
 
Śruba  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 09 Kwi 2012
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012   

Pomysł ogólnie dobry, no ale niestety nie nadaje się na Woodstock :P
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Nie 13 Maj, 2012   

Ktoś nie przemyślał spraw bezpieczeństwa przed postawieniem tematu.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 13 Maj, 2012   

Ja proponuję spalić las, będzie jasno jak w dzień, a i w przyszłym roku lampiony nie będą go mogły podpalić, więc problem zniknie.

A tak serio to podoba mi się pomysł z latawcami, jeszcze jakby były czymś fluorescencyjnym pomalowane to już w ogóle bomba. Albo balony.
 
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   

fluorescencyjne balony to nawet fajny pomysł, można by je helem napełnić i wypuścić podczas zakończenia, tylko jest problem skąd weźmiemy hel ? butla z helem to pewnie wydatek około 200 zł. Po za tym ktoś by musiał się zająć napełnianiem, więc o pomoc trzeba by prosić fundacje, albo pp.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania