Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Ładowanie telefonu.
Autor Wiadomość
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

Ja nie korzystam z takich wynalazków :) lepiej zabrać jakiś stary telefon żeby się dało zadzwonić i napisać z niego, zapasową baterię do niego i ładowarkę na wszelki wypadek, nie będzie mi też szkoda jak upadnie w piach i się rozleci :>
 
 
Lissa  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

akurat stare telefony mają to do siebie że długo trzymają baterię, ja biorę jakąś starą nokię, i mam nadzieję że ponad tydzień wytrzyma bez ładowania :D
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

Ja mam przygotowaną 6510 :D i do niej jeszcze zapasowa bateria, myślę że bez problemu wytrzyma ten czas co będę na woodstocku. Jak ktoś potrzebuje jednak multimediów i jakichś innych bajerów to polecam samsungi z serii solid, mają potężne baterie (e2370 bez problemu 2 tygodnie trzyma). Naprawdę ludziska, zostawcie swoje odbajerowane androidy, ajfony, windows fony w domu, dobrze im to zrobi.
 
 
janiak15  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 45
Skąd: Nowogard
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

Moja nokia x2 spokojnie wytrzymuje koło tygodnia normalnego użytkowania, czyli muzyka, smsy, itd. Na woodstock starczy spokojnie :P Więc nie ma raczej sensu brać lepszego telefonu, bo w najgorszym wypadku można go nawet zgubić :D
 
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

biorę dwa telefony, bo do mojego nie mam zapasowej baterii i mam nadzieje, że wytrzymają xD ale nie ukrywam, że przydałaby się jakaś stara nokia ;p
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

Ja biorę jakiś Biedronkofon z odzysku, który przeżył zeszły Woodstock jako telefon zapasowy (leciałam wtedy na 2 karty, więc mój oddawałam do ładowania, a drugi i tak miałam.) A mój aktualny złom będzie tylko i wyłącznie do robienia zdjęć.

Ładowałam przy gastronomii, 2 zł taka przyjemność, najlepiej przyjść w nocy albo na koncertach - nie ma kolejki (zdarzyło mi się stać godzinę w kolejce na koncercie Arki Noego), a odebrać potem rano ;>
 
 
 
pauli  
Rozkręca sie
hej hej chyba śni mi się życie!


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 100
Skąd: Polkowice/Wrocław
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

Nokia e52 wg producenta trzyma 30 dni!

Czy ktoś mógłby powiedzieć w jaki sposób działa "ładowanie" telefonu na woodstocku w punkcie?
Dostaje się jakiś numerek? :)
 
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

pauli napisał/a:
Czy ktoś mógłby powiedzieć w jaki sposób działa "ładowanie" telefonu na woodstocku w punkcie?
Dostaje się jakiś numerek? :)


Ja rok temu ładowałem w punkcie, gdzie nie dostałem żadnego numerka. Co ciekawsze, jak przyszedłem po ten telefon to nikogo w niej nie było (a przyczepa otwarta), poczekałem z 10 minut, piwo się skończyło, więc po prostu wszedłem i zabrałem telefon... swój oczywiście.
Ale są też punkty, gdzie dostaje się numerki :)
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

pauli napisał/a:
Nokia e52 wg producenta trzyma 30 dni!

Czy ktoś mógłby powiedzieć w jaki sposób działa "ładowanie" telefonu na woodstocku w punkcie?
Dostaje się jakiś numerek? :)



ja dostałan numerek
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

W punkcie przy Gastronomii oddawało się telefon i pokazywało dowód osobisty/inny dokument, zapisywali imię i nazwisko i naklejali karteczkę na telefon, a po odbiór z dowodem.

Podawany czas czuwania wg producenta ma się nijak do używania, a tym bardziej do Woodstocku. Mój Szajsung w normalnych warunkach trzyma tydzień+, na Woodstocku 2-3 dni góra. ;p A i nie polecam kupować tanich baterii zamiennych - zabuliłam w zeszłym roku 25 zł za zamiennik, nie dość, że rozładował mi się po jakichś 15 h, to telefon się straasznie wieszał, że jednak postanowiłam postać w kolejce do ładowania.
 
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

A no tak, przypomniało mi się jeszcze, że tej naklejki później nie mogłam odkleić z fona ;<
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

pauli napisał/a:
Nokia e52 wg producenta trzyma 30 dni!

Czy ktoś mógłby powiedzieć w jaki sposób działa "ładowanie" telefonu na woodstocku w punkcie?
Dostaje się jakiś numerek? :)


Producenci wiele mówią :D według samsunga. e2370 solid dwa miesiące bez problemu pociągnie:) radzę nie ufać producentom i brać albo telefon, albo baterię na zapas
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

Ja mam e52 i spokojnie trzyma mi tydzień. Kupiłam ją właśnie dla baterii.
Jakby telefon leżał sobie przez miesiąc na półeczce bez dzwonienia i smsowania to pewnie miesiąc by wytrzymał.
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

Cytat:
Pytacie nas o możliwość ładowania telefonów. Zapytaliśmy Allegro i Play co szykują w swoich strefach.

Allegro - Możliwość naładowania swojego telefonu za pomocą energii wytworzonej przy użyciu treningowych rowerów. Wszystko bezpłatne.Więcej info tu:http://media.allegro.pl/pr/217896/allegro-gra-eko-i-bije-kolejne-rekordy

Play - ładowarnia w strefie Play będzie za darmo. Play szykuje 200 stanowisk. Na miejscu do wypożyczenia ok. 400 ładowarek do różnych telefonów.

źródło: facebook.com/PrzystanekWoodstock

już widzę kolejkę do playa ;p
 
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

[quote="dydaa"]
Cytat:
Możliwość naładowania swojego telefonu za pomocą energii wytworzonej przy użyciu treningowych rowerów. Wszystko bezpłatne.



To ja się piszę!
 
 
 
wisienka20  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 135
Skąd: Świdnica
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Nigdy nie korzystałam z ładowania telefonu w punktach na woodzie...każdy tel który zabierałam na wooda wytrzymywał spokojnie te parę dni...teraz mam nowy i obawiam się że bateria nie podziała tak długo...więc możliwe że w tym roku skorzystam z jakiegoś punktu z możliwością ładowania ;D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga