Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sister Midnight
Śro 27 Cze, 2012
Dzieci na PW
Autor Wiadomość
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 01 Lip, 2012   

tak, to dbry pomysł, ale jakim trzeba być nieodpowiedzialnym rodzicem, zeby ktoś musiał z tego nr skorzystać o.O
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 01 Lip, 2012   

Sister Midnight napisał/a:
tak, to dbry pomysł, ale jakim trzeba być nieodpowiedzialnym rodzicem, zeby ktoś musiał z tego nr skorzystać o.O


Ja bym to uznał jako przejaw odpowiedzialności, to że rodzic zabezpieczył się na wszelki wypadek (jak z chipowaniem zwierząt:D)
 
 
 
bronzowykapec  
Coś już napisał
independence


Wiek: 45
Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 76
Skąd: to tu to tam :D
Wysłany: Nie 01 Lip, 2012   

a ja powiem tak: zależy ile lat ma dziecko, jak ma naście ok, ale jak mało, a w tym przypadku jak widać ma mało, to skopałabym d..ę rodzicom
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 01 Lip, 2012   

marcinin napisał/a:
Ja bym to uznał jako przejaw odpowiedzialności, to że rodzic zabezpieczył się na wszelki wypadek



jakiej odpowiedzialności? fajnie to wygląda, ale jak rodzic gubi dziecko na takiej imprezie to albo niepotrzebnie je ze sobą brał, albo niepotrzebnie je brał. tyle w temacie. nie mam nic przeciwko dzieciom na woodzie, choć uważam, ze takie szkraby mają lepsze miejsca do zabawy niż zlot najebanych nastolatków i spalonych niemców. jakbym znalazła na woodzie takie dziecko bez mamy czy taty to chyba bym po ryju obiła jakby się znaleźli.. (choć nie lubię dzieci, to mi ich szkoda, bo co one winne, że rodzic debil..)
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 01 Lip, 2012   

Jak ktoś się uprze żeby wziąść dzieciaka ze sobą to lepiej ten numer zapisać niż potem się wkurwiać :-D
 
 
 
Gawlik  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: Lubań
Wysłany: Nie 01 Lip, 2012   

A wyobraźcie sobie sytuację, że idzie się na pasaż handlowy i wyjmuje pieniądze z portfela. Przecież to jest sekunda, a dziecka z oka nie można spuścić. Moim zdaniem takie coś jest potrzebne czy dziecko ma 5 czy 14 lat. Jak starsze dziecko nie chce sobie pomalować łapki, to chociaż zalaminowana kartka do portfela, albo kieszeni.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

CO do tego zdjęcia, to Plus rozdawał bransoletki dla dzieciaków, na których można było napisać nr. kontaktowy w razie ewentualnego zgubienia się małego brzdąca. ;-))
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012   

Dzieciak potrafi zniknąć albo sobie zrobić krzywdę w kilka sekund. Z dzieciakiem trzeba mieć oczy wokół głowy i dobrą wyobraźnię:D
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Śro 04 Lip, 2012   

taki 14 latek z łatwością trafi do obozowiska ;]
 
 
 
Kenobi  
Forumowy prawiczek
punx not dead


Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: melina
Wysłany: Śro 04 Lip, 2012   

14 latek to już nie takie dziecko... bez przesady
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 04 Lip, 2012   

terrorystka87 --> ale masz fajnego słodziaka :D

bierzcie dzieciaki bo to naprawdę słodko wygląda :) , chociaż rzeczywiście trzeba uważać, bo upał, duchota, głośna muzyka, ale zawsze można się przemęczyć ten jeden rok stojąc dalej od sceny(albo zmieniać z partnerem/znajomymi w pilnowaniu), a dzieciak będzie miał zajebiste wspomnienia.
 
 
Muka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 47
Skąd: Gryfino/Carrigaline
Wysłany: Śro 04 Lip, 2012   

Ja jestem jak najbardziej za. :) O ile rodzice są odpowiedzialni i są wstanie powstrzymać się od picia większych ilości alkoholu,żeby zapewnić dziecku opiekę. Dzieci będą miały fajne wspomnienia,a i może na przyszłość zarażą się dobrą muzyką i klimatem i jako już starsze osoby będą same przyjeżdżać ;)

Moi rodzice w tym roku się wybierają na Woodstock razem z moją 5-cio letnią siostrą i bardzo się z tego cieszę ;) Mam nadzieję,ze ma siostra pójdzie w moje ślady i jka już będzie starsza będzie razem ze mną jeździć na Woodstock ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group