Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
:) niech nikt nie mówi Jurkowi...
Autor Wiadomość
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

@Jojko

no chętnych nie brakuje, ale wciąż brak organizacji.
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Może coś jednak z tego wyjdzie:) Czwartek pod dużą scena przy słupie po lewej stronie, zbiórka o 14:45 :P http://www.facebook.com/events/346461695416887/
 
 
 
hympf  
Forumowy prawiczek
keep calm and oj tam oj tam

Dołączyła: 25 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: stąd
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

ok to jak sprawa wygląda? bo mam barwnik, mam znajomych zorganizowanych tylko rano jutro jadę a chce mieć pewność, że akcja będzie tam gdzie jest obecnie napisane ;)
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Jesli masz barwnik to przyjdzcie pod scene w czwartek o 14:45 pod ten słup o ktorym mowa, nic juz w tym temacie sie nie zmieni wiec mozna sie spokojnie szykowac na akcje:)
 
 
 
festiwalkolorow  
Forumowy prawiczek
facebook.com/Festiwal.Kolorow

Wiek: 37
Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 9
Skąd: Kostrzyn
Wysłany: Wto 07 Maj, 2013   

Ja się więc buntuję! I chce zorganizować ten festiwal! Dlaczego? Bo jest cudowny! I tak wspaniale wpisuje się w idee Woodstocku. Choćbym miała spotkać się z największym oporem to próbować będę do samego końca! Bo jeśli my tego nie zorganizujemy to i tak samo przyjdzie z Niemiec, Holandii czy Francji. A tak moglibyśmy zaskoczyć wszystkich i zrobić największy Festiwal Kolorów w Europie (przynajmniej)!

W zeszłym roku padła organizacja - w tym będzie inaczej, bo zaczynamy wcześniej, lepiej przygtowani i lepiej zaopatrzeni!

Zapraszam na stronę: https://www.facebook.com/Festiwal.Kolorow

Zapraszam wszystkich, którzy chcą pomóc w organizacji i tych, którzy po prostu chcą przyjść i świetnie się bawić!

A co do kolorów powiem tyle:

Czym są Kolory?

Kolory Holi to nic innego jak stworzony z naturalnych składników kolorowy puder uzyskany z roślin rosnących w Indiach. Dzięki odpowiednio dobranym naturalnym składnikom kolory nie powodują żadnych podrażnień i uczuleń oraz są łatwo zmywalne ze skóry i ubrań. Dla osób, które noszą szkła kontaktowe lub mają alergie zaleca się jednak założenie okularów przeciwsłonecznych.

Festiwal odbył się w dziesiątkach krajów i póki co, nic się nikomu nie stało:)

A na koniec inspiracja o!
http://www.youtube.com/watch?v=Hh-o5g4tLVE
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 08 Maj, 2013   

Pomysł ciekawy. Ale powinniście zrobić to tak aby nikt postronny się tymi proszkami nie ufajdał.
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 08 Maj, 2013   

Można to zorganizować np. przy błocie w ciągu dnia, tylko dla osób chętnych (fajnie by było, aby ta inicjatywa znalazła się w programie Wooda na stronie Owsiaka), albo umówić się z jakimś zespołem, aby zrobić to na jego koncercie; też osoby niezainteresowane ubrudzeniem by się cofnęły.
 
 
 
festiwalkolorow  
Forumowy prawiczek
facebook.com/Festiwal.Kolorow

Wiek: 37
Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 9
Skąd: Kostrzyn
Wysłany: Śro 08 Maj, 2013   

Już pisalismy do Jutrka, wstepnie stwierdzili, że pomysłjest bardzo ciekawy:)

Jasne, że nie chcemy wszystkich tym obrzucać, raczej myślelismy o tym, żeby zebrac się w jakimś miejscu w ciągu dnia o określonej godzinie i już:) Początkowo też myślelismy o tym, aby zrobić to na koncercie, ale tu jest ryzyko, że niechciane osoby też będą musiały wziąć w tym udział, a widzimy po forum, że nie zawsze jest to mile widziane :)
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 08 Maj, 2013   

...rzuciłem okiem na inspiracje i...super- w szczególności pierwszy moment -mam tylko pytanie- Czemu nie ma czarnego?? <haha> ...ale oby się udało...
 
 
 
Muffin  
Coś już napisał
Twoja ulubiona woda?


Wiek: 28
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 74
Skąd: Koszalin
Wysłany: Nie 12 Maj, 2013   

Bo pewnie chodzi o kolory jaskrawe .
Ja się piszę :P Tylko spamujcie tam Jurka, niech to będzie oficjalny woodstockowy event, niech wspomną o tym na facebooku oraz vlogu ... :)
 
 
 
festiwalkolorow  
Forumowy prawiczek
facebook.com/Festiwal.Kolorow

Wiek: 37
Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 9
Skąd: Kostrzyn
Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

Ha! No rzeczywiście brak czarnego koloru:):)

"Spamujemy" Jurka, jak tylko otrzymamy informację o oficjalnym stanowisku PW w tej sprawie, od razu damy znać :)

Przy okazji dziękujemy za pozytywny odbiór:) Rośnie w nas duma, że jednak są na świecie ludzie otwarci na nowe pomysły, którzy mają w sobie odrobinę szaleństwa i przede wszystkim chęci na nowe wyzwania :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang