Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
The Qemists [Duża Scena]
Autor Wiadomość
auberginesgeneration  
Coś już napisał
blizny, alkohol i tatuaże


Wiek: 27
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 97
Skąd: Posen
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Mic napisał/a:
Kiedy tak sobie przeglądam forum i widzę temat o czymś 'mniej metalowym' to od razu wiem z jakimi komentarzami się tam spotkam :P

tru.
No więc tak, wydaje mi się, że koncert zespołu Qemists nie będzie powtórką z The Prodigy. Po pierwsze - nie są oni główną gwiazdą, główna gwiazda to Machine Head, z którego jakoś większość się cieszy, więc nie rozumiem waszego narzekania. Nie są oni super znanym zespołem, więc nie spodziewajcie się zaraz nie wiadomo jakiego napływu przypadkowych ludzi i fanów techno. Ponadto, The Qemists zaczynali od rocka i ich brzmienie w dalszym ciągu jest mocne. Grają ostatni koncert w czwartek, co od razu nie bez powodu skojarzyło mi się ze Skindredem, zespołem, który również miksuje style od metalu po dubstep. Ja osobiście bawiłam się na nich świetnie, mogę nawet powiedzieć, że moim zdaniem był to najlepszy koncert na zeszłorocznym Przystanku.
Na Woodstock co roku zjeżdża się mnóstwo ludzi i nie każdy jest wielkim fanem metalu, ja też nie. Jeżeli chcecie tylko ciężkiej muzyki, to jedźcie sobie na Sonisphere. PW łączy różne style i chwała mu za to. Macie dużo rockowych zespołów, będzie Machine Head, będzie Ministry, będzie Anti-Flag (yay!), więc co wam przeszkadza... Z drugiej strony Jurek obiecywał, że nie będzie już zapraszał bardziej elektronicznych zespołów, ale cóż... Jak już wspominałam, Qemists to mocny drum&bass.
Ja osobiście bardzo, bardzo się cieszę, że usłyszę ich na żywo.

to tylko moje zdanie! :)
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Chyba, niektórzy nie kumają. Nie chodzi o to ile mamy zespołów rockowych, metalowych czy nieważne jakich tylko, że pojawia się elektronika co mi (pomimo tego, że czasem czegoś takiego posłucham) i wielu innym nie podoba.
Mówicie, że PW sie zmienia blablabla. Pamiętajcie, lepsze jest wrogiem dobrego. Długo takich kapel nie było i wszyscy jakoś przeżyli, a skoro ich obecność nie podoba sie wielu osobom to się pytam po ch....oinkę mają być teraz? :D
 
 
 
auberginesgeneration  
Coś już napisał
blizny, alkohol i tatuaże


Wiek: 27
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 97
Skąd: Posen
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Przyszła moda na elektronikę, ot co. Woodstock idzie z postępem i zaprasza zespoły, których ludzie chcą słuchać. No ale cóż, za komuny było lepiej...
 
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Czy jest elektronika czy nie...nie ważne.Nie jadę na konkretne zespoły.Będę chciał to pójdę się bawić...nie będę chciał to nie pójdę.Proste.A tam nie ma czasu na nudę ;)
Więc nie wiem po co te spinki...Kto wie może i całkiem ciekawie to wypadnie.Więc rzućmy na luz.Zobaczymy jak to wyjdzie.Jak wypadnie nie najlepiej to będzie już wiadomo by takich kapel nie zapraszać :)
 
 
 
Synu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Chojnice
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Cytat:
skoro ich obecność nie podoba sie wielu osobom to się pytam po ch....oinkę mają być teraz?

Nie podoba się wielu osobom, ale i wielu się podoba (np. mi). Dlaczego ma liczyć się zdanie wyłącznie hejterów
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

auberginesgeneration napisał/a:
główna gwiazda to Machine Head


lol <zdziwiony> też mi gwiazda...

chociaż to i tak tylko twoje spostrzeżenia bo Owsiak jeszcze nic nie mówił na temat głównego headlinera
 
 
auberginesgeneration  
Coś już napisał
blizny, alkohol i tatuaże


Wiek: 27
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 97
Skąd: Posen
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Synu napisał/a:
Dlaczego ma liczyć się zdanie wyłącznie hejterów

no też tego nie rozumiem.
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Wiaderko napisał/a:
lol <zdziwiony> też mi gwiazda...


Całkiem spora. ;)
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

auberginesgeneration napisał/a:
Przyszła moda na elektronikę, ot co. Woodstock idzie z postępem i zaprasza zespoły, których ludzie chcą słuchać. No ale cóż, za komuny było lepiej...


Wydaje mi się, że własnie sobie odpowiedziałaś dlaczego ludziom nie podoba się obecność tego typu zespołów.

A co do Machine Head to nie wydaje mi się, żeby była to główna gwiazda PW, Anthrax nie był w ten sposób zapowiadany, więc ich zastępca tym bardziej.
 
 
auberginesgeneration  
Coś już napisał
blizny, alkohol i tatuaże


Wiek: 27
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 97
Skąd: Posen
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Dobrze, PRZEPRASZAM zatem że źle to zinterpretowałam, powinniście mnie ukamieniować od razu.
Badhorse, dlaczego? Bo modne i popularne to to samo, co złe?
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Hahha, gwiazdy podane beda juz 8 marca! :D Ale szybko! ^^
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

eh... i znów się plebsy zjada :/
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

auberginesgeneration napisał/a:

Badhorse, dlaczego? Bo modne i popularne to to samo, co złe?


Zwykle tak właśnie jest, ale nie w tym rzecz.
Napisałaś, że Woodstock idzie z postępem i stara się być modnym a mi się wydaje, że właśnie wcześniej to nie miało miejsca, bo od bycia modnym i trendy zawsze był Open'er, Coke itp. ;)
Wiadomo, że "The Qemists" to nie jest zespół formatu The Prodigy który ma moc przyciągnięcia takich tłumów i wpłynięcia na klimat całego festiwalu, gwiazdorzyć też nie powinni, ale mimo wszystko trudno się dziwić, że ludzie po zeszłorocznej wpadce są sceptycznie nastawieni do tego typu eksperymentów.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Synu napisał/a:
Nie podoba się wielu osobom, ale i wielu się podoba (np. mi). Dlaczego ma liczyć się zdanie wyłącznie hejterów


Czytamy ze zrozumieniem, kiedyś nie było takich zespołów i jakoś wszyscy zap******ali na PW aż się tory gięły, więc skoro część ludności uważa, że takie zmiany są niepotrzebne i wręcz złe dlaczego nie uznać ich zdania. Jakoś nie słyszałem wielu głosów domagających się elektroniki przed ogłoszeniem tej kapeli.
A to, że komuś się coś nie podoba to od razu "hejter". Jakoś inne zespoły też nie wszytskim pasują, a tylu negatywnych opini tam nie ma, więc to chyba Ci, którzy tak bardzo są za występem The Qumists, a wcześniej o nich nie słyszeli przesadzają
 
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Czw 16 Lut, 2012   

Się jeszcze kurdę pobijcie o to.Co ma być to będzie.Ludzie.Odrobinę dystansu do siebie ;)
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 16 Lut, 2012   

Nie rozumiem zasady dla której, ktoś porównuje the Quemists z The Prodigy. Przecież zjechali się ludzie bo to było The Prodigy !
Myślicie, że dresy znają i lubują się w The Quemists ? No błagam.
Zjechali się bo albo lubią albo przynajmniej wiedzą, że jest taki zespół znany jak Prodigy. Spytajcie swoich kolegów co sądzą o The Prodigy a potem o The Quemists i ciekawe ilu z nich zna Prodigy a ile The Quemists...
 
 
 
Adzianu  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 36
Skąd: Rogoźno WLKP.
Wysłany: Czw 16 Lut, 2012   

Nie wiem na cholerę Ci którym się to podoba tak się spinają. I tak nic napinką nie zmienicie. Nie podoba się to idźcie się nawalić/spać/czy co tam chcecie. Z rockowymi zespołami które się wam nie podobają takich problemów nie macie.

Koniec woodstocku? Bitch please... "Jedna jaskółka wiosny nie czyni". Nie wiem czy dobrze to przysłowie dopasowałem do sytuacji ale powinniście wiedzieć co miałem na myśli pisząc to.

Dziękuję, dobranoc :)
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Pią 17 Lut, 2012   

ło jezu, kolejna kupa pokroju prodiżi.
i nie chodzi mi o tłumy, co przybyły na poprzedni łudztok, ale o samą muzykę.
Kefir, dobrze mówisz, polać mu.
 
 
dev  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 17 Lut, 2012   

Marry napisał/a:
ło jezu, kolejna kupa pokroju prodiżi.
i nie chodzi mi o tłumy, co przybyły na poprzedni łudztok, ale o samą muzykę.
Kefir, dobrze mówisz, polać mu.


Wszystkim myślącym podobnie, proponuję wejść na wikipedię i przeczytać czym tak naprawdę dnb jest i czym się różni od reszty muzyki elektronicznej. Następnie radzę wejść pod termin muzyka elektroniczna i przeczytać jakie są jej rodzaje. Jak już się dokształcicie to dopiero wróćcie prowadzić dyskusję z ludźmi słuchającymi muzyki elektronicznej, na temat podobieństw pomiędzy techno, punk industrialem, a dnb.
Krew mnie zalewa widząc porównania tego typu. To tak jakby porównać dezertera do metaliki. Chcesz se posłuchać drum'n'bassu z muzyką prodigy w roli głównej? Puść se Pendulum - Voodoo People i inne tego typu remixy. W samym prodigy czystego dnb raczej nie uświadczysz.
 
 
 
Layne  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 16
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 17 Lut, 2012   

Łojezu. Nie podoba mi się. Chociaż brzmi zdecydowanie lepiej niż Prodigy.
 
 
katasza  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 28 Mar 2011
Posty: 59
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Nie 19 Lut, 2012   

Mam propozycję - hejtujcie po koncercie a nie przed. Bo jasnowidzami nie jesteście (chyba że jesteście) i nie wiecie co będzie. Mi się np Anti-Flag nie podoba ale jakoś wielce nad tym faktem nie ubolewam. Po prostu będzie tak jak niektórzy piszą: "Nie podoba się, nie muszę słuchac i pójdę w tym czasie na piwko, do znajomych" czy cokolwiek. I na cholerę drażyc?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group