Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
The Qemists [Duża Scena]
Autor Wiadomość
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Szczerze, nie mówię, że jakoś bardzo ubolewam nad tym zespołem, ale pomimo tego, że na Woodstocku byłam tylko raz ( oczywiście to się zmieni ;D) to według mnie to w ogóle do Wooda nie pasuje....chociaż właściwie z chęcią pójdę, ale mimo wszystko tak mi się wydaje.
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

I zaczęlo się biadolenie o końcu Woodstocku <ziewa2> .Macie zdrowie,oj macie.Żeby się zaraz nie okazalo,że część forumowiczów bardziej się doluje na myśl o wystepie The Qemists niż cieszy się z kilkunastu rockowych bandów,które na glównej zagrają (i których nazwy za jakiś czas do wiadomości podane zostaną).
Swoją drogą,Juras to jednak jest ostry gracz.Mając świadomość kontrowersyjnego pomyslu z występem The Prodigy,nie daje za wygraną i znów puszcza oko także i do trochę inszej publiczności.Zresztą,może sęk w tym,że publiczność jest i tak jedna...
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

jak dla mnie nic ciekawego od sobie coś a'la the prodigy. Mi się to nie podoba i podobać pewnie nie będzie a zamiast iść na ich koncert będę najprawdopodobniej spożywał duże ilości alkoholu

Hexen napisał/a:
Od razu skreślcie Mike Pattona z Faith no More bo to jego ulubiony zespół i nawet z nimi zagrał.



I co z tego że Mike Patton ich lubi to nie znaczy że to coś jest dobre na taki festiwal. Zresztą to ze jakiś muzyk którego lubię i szanuję (choć akurat Patton do moich ulubieńców nie należy) nie oznacza że muszę słuchać tego co on i nie musi to dla mnie wcale być dobre.

[ Dodano: Pią 10 Lut, 2012 ]
milan napisał/a:
I zaczęlo się biadolenie o końcu Woodstocku


Co racja to racja to że zagra jakaś kapela która nie do końca wg mnie pasuje nie oznacza że wood się kończy. Ba występ Machine Head w tym roku czy Airbourne albo Papa Roach tylko udowadniają że festiwal przyciąga co raz to większe gwiazdy.
Zresztą zgadzam się w 100% że po prostu Juras chcę przyciągnąć też trochę inną publiczność (choć byle nie taką jak z The Prodigy) a poza tym nie zawsze się trafi we wszystkich gusta dla mnie the qemists jest słaby i nie podoba mi się natomiast zajebiście się ciesze na występ m.in Machine Head a zresztą nie na każdy zepsół trzeba iść każdy ma coś do wyboru
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

kecaj1603 trafiłeś w sedno, szacun za podsumowanie, POPIERAM !!!
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Jak to jest z tymi sponsorami to oni decydują kto ma zagrać??
Moja siostra która na Woodstocku była 15 razy jest mocno rozczarowana tym co się dzieje teraz
min.zapraszając takie zespoły

http://owsiaknet.pl/video/36406152
Tutaj jest odcinek jak >Jurek zapowiada The Qemists niestety nie mam głośników i nie wiem czy akurat tutaj się wypowiada co pokierowało takim wyborem
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

woodstock92 napisał/a:

http://owsiaknet.pl/video/36406152
Tutaj jest odcinek jak >Jurek zapowiada The Qemists niestety nie mam głośników i nie wiem czy akurat tutaj się wypowiada co pokierowało takim wyborem

na tym filmiku Jurek nie zapowiada The Qemists tylko informuje że ta zapowiedź będzie miała miejsce w Anty-Radiu
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Lipa te Quemists, wolę polskie kapele rockowe.
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Tu Jurek wyjaśnia dlaczego zaprosił The Qemists ;)

http://owsiaknet.pl/video/36474841
 
 
matpot92  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 37
Skąd: Poznań\MG
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Piosenki Prodydży lubię i słucham często ale nie było klimatu na ich występie live. Piosenki The Qemists mi się podobają i na pewno spodoba mi się ich występ na PW, ponieważ nadal będzie klimat - nie będzie zlotu przypadkowych ludzi. Myślę, że większość ma takie zdanie jak ja.
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Pożyjemy zobaczymy co przyniesie nam ich koncert. Jakoś się tym specjalnie nie martwię ich występem a wiem, że będzie git czy ta kapela da dobry koncert czy nie. W końcu to Woodstock :D
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Przesłuchałem to co mi podesłaliście i chyba macie bardzo szeroki worek, że wrzucacie do niego ten zespół razem z prodigy...
A jeśli ktoś uważa, że nagle zjadą się techno muły na ten zespół to już w ogóle nie skomentuję...
 
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Ja jestem rozczarowany ponieważ muzyka tego zespołu kojarzy mi się z muzyką zmierzajocą w kierunku technopodobnych itp. Rozumiem,że festiwal się rozwija ale nie chiałbym,żeby w tym kierunku muzycznym.
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Kurde, jest elektronika i elektronika. Całe Wasze biadolenie wynika z natankowego uprzedzenia po koncercie The Prodigy, ot co! Dla mnie to fajna sprawa, że Woodstock jest otwarty na różne trendy, a ta grupa nie ściągnie technomułów, bo po pierwsze nie jest na tyle znana, a po drugie muzycznie leży od sanrajsowych technodensów dalej niż The Prodigy. Arbitralne kwalifikowanie całej takiej muzyki jako g*wna jest dla mnie znamieniem zamkniętego umysłu, wybaczcie.
 
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Ciekaw jestem jak wypowiecie się na temat tej kapeli po Woodstocku :D
Mi Prodigy pasował w tamtym roku ale to co odwalili ich nie szanuje jak i ich twórczości, kropka.
Co nie oznacza że zamykam się na inne "pochodne" czy w tym wypadku na The Quemists.


I na koniec fajna emotka <cycki>
 
 
Starek  
Forumowy prawiczek
Jem muzykę

Wiek: 30
Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: inąd
Wysłany: Pon 13 Lut, 2012   

Miałem zamiar jechać na jakiś koncert jak by grali w Polsce a tu proszę woodstock :D
 
 
auberginesgeneration  
Coś już napisał
blizny, alkohol i tatuaże


Wiek: 27
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 97
Skąd: Posen
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Mic napisał/a:
Kiedy tak sobie przeglądam forum i widzę temat o czymś 'mniej metalowym' to od razu wiem z jakimi komentarzami się tam spotkam :P

tru.
No więc tak, wydaje mi się, że koncert zespołu Qemists nie będzie powtórką z The Prodigy. Po pierwsze - nie są oni główną gwiazdą, główna gwiazda to Machine Head, z którego jakoś większość się cieszy, więc nie rozumiem waszego narzekania. Nie są oni super znanym zespołem, więc nie spodziewajcie się zaraz nie wiadomo jakiego napływu przypadkowych ludzi i fanów techno. Ponadto, The Qemists zaczynali od rocka i ich brzmienie w dalszym ciągu jest mocne. Grają ostatni koncert w czwartek, co od razu nie bez powodu skojarzyło mi się ze Skindredem, zespołem, który również miksuje style od metalu po dubstep. Ja osobiście bawiłam się na nich świetnie, mogę nawet powiedzieć, że moim zdaniem był to najlepszy koncert na zeszłorocznym Przystanku.
Na Woodstock co roku zjeżdża się mnóstwo ludzi i nie każdy jest wielkim fanem metalu, ja też nie. Jeżeli chcecie tylko ciężkiej muzyki, to jedźcie sobie na Sonisphere. PW łączy różne style i chwała mu za to. Macie dużo rockowych zespołów, będzie Machine Head, będzie Ministry, będzie Anti-Flag (yay!), więc co wam przeszkadza... Z drugiej strony Jurek obiecywał, że nie będzie już zapraszał bardziej elektronicznych zespołów, ale cóż... Jak już wspominałam, Qemists to mocny drum&bass.
Ja osobiście bardzo, bardzo się cieszę, że usłyszę ich na żywo.

to tylko moje zdanie! :)
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Chyba, niektórzy nie kumają. Nie chodzi o to ile mamy zespołów rockowych, metalowych czy nieważne jakich tylko, że pojawia się elektronika co mi (pomimo tego, że czasem czegoś takiego posłucham) i wielu innym nie podoba.
Mówicie, że PW sie zmienia blablabla. Pamiętajcie, lepsze jest wrogiem dobrego. Długo takich kapel nie było i wszyscy jakoś przeżyli, a skoro ich obecność nie podoba sie wielu osobom to się pytam po ch....oinkę mają być teraz? :D
 
 
 
auberginesgeneration  
Coś już napisał
blizny, alkohol i tatuaże


Wiek: 27
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 97
Skąd: Posen
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Przyszła moda na elektronikę, ot co. Woodstock idzie z postępem i zaprasza zespoły, których ludzie chcą słuchać. No ale cóż, za komuny było lepiej...
 
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Czy jest elektronika czy nie...nie ważne.Nie jadę na konkretne zespoły.Będę chciał to pójdę się bawić...nie będę chciał to nie pójdę.Proste.A tam nie ma czasu na nudę ;)
Więc nie wiem po co te spinki...Kto wie może i całkiem ciekawie to wypadnie.Więc rzućmy na luz.Zobaczymy jak to wyjdzie.Jak wypadnie nie najlepiej to będzie już wiadomo by takich kapel nie zapraszać :)
 
 
 
Synu  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Chojnice
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

Cytat:
skoro ich obecność nie podoba sie wielu osobom to się pytam po ch....oinkę mają być teraz?

Nie podoba się wielu osobom, ale i wielu się podoba (np. mi). Dlaczego ma liczyć się zdanie wyłącznie hejterów
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   

auberginesgeneration napisał/a:
główna gwiazda to Machine Head


lol <zdziwiony> też mi gwiazda...

chociaż to i tak tylko twoje spostrzeżenia bo Owsiak jeszcze nic nie mówił na temat głównego headlinera
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group