Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
The Qemists [Duża Scena]
Autor Wiadomość
Kiske  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 27
Skąd: Lębork
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Szału nie ma, ale całkiem niezłego kopa dają. A co do tych, którym to się nie podoba - nikt wam nie każe stać pod sceną i tego słuchać, prawda ? Woodstock to chyba nie jest festiwal jednego gatunku i każdy znajdzie sobie coś dla siebie. :)
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Ja tam się cieszę.I kropka.Proszę o więcej.Stop.Muzycznych ortodoksów pozdrawiam machaniem prawej dloni.Koniec.
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Jedynym pocieszeniem pozostaje dla mnie fakt, że będzie to ostatni koncert dnia.
 
 
Mic  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 96
Skąd: Z domu
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Kiedy tak sobie przeglądam forum i widzę temat o czymś 'mniej metalowym' to od razu wiem z jakimi komentarzami się tam spotkam :P
A ja, jak zawsze, cieszę się że grają. A co. Zawsze to jakaś odmiana. A na dodatek całkiem sprawnie i miło podana. Incydent z koncertu Prodigy się nie powtórzy. Bo to nie chodzi o muzykę, a o popularność.
 
 
judasz152  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 5
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Oby następne zespoły były przybliżone do klimatu woodstocku :)
 
 
Kołodziej  
Coś już napisał
nakurwiacz!

Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 92
Skąd: Częstochowa/Łódź
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Mieszane odczucia, może za mało czasu upłynęło od koncertu prodigy aby ich rozsądnie ocenić ...
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Ktoś tu chyba chce uczynić woodstock "modnym" sposobem na spędzenie kilku upalnych, wakacyjnych dni. Nie podoba mi się ten pewniak, wcale! W tamtym roku było Prodigy, teraz Qemists, co będzie za rok, a za parę lat? Ja po prostu nie chce żeby na polu zrobiła się dyskoteka...
Mówicie ze te ten zespół nie jest tak znany jak Prodigy i nie ściągnie tyle ludu. Śmiem twierdzić, ze jeśli tak myślicie, to jesteście w błędzie. Od groma jest osób które przyjechało w tamtym roku na jeden koncert, posmakowało atmosfery, zobaczyło ze jest się z kim napić i jest to jakiś pomysł na wakacyjny wypad. Prawda jest taka, że teraz tylko czekają na zespół w podobnym klimacie...niech dadzą jeszcze ze dwa bo mało mi będzie tlenionych blondynek i napakowanych kolesiu szukających zaczepki :/
 
 
Mic  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 96
Skąd: Z domu
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Uwierz mi, że gdyby w zeszłym roku zamiast Prodigy zagrała Metalica, U2, RHCP czy cokolwiek podobnie popularnego, to ludzie byłoby tyle samo i takich samych. Większość osób, które przyjechały 'specjalnie na Prodigy' nie miała ani z nimi, ani z ich muzyką kompletnie nic wspólnego. Byli tam, bo nazwa cosik im mówi, bo blisko, bo za darmo. Duży procent tej 'niewoodstockowej, dresiarskiej publiczności' pochodziła z pobliskich wiosek. I wiem co mówię. Mieszkam 20km od Kostrzyna, więc z własnych obserwacji mogę zanotować takie migracje :P. Ludzi z mojej wioski zjechało się milion, a mało kto znał wcześniej chociaż jeden kawałek Prodigy. To był tylko pretekst :P. Zresztą, większość tych ludzi takiego Quemists nie kojarzy zupełnie z niczym. I mówi im to tyle samo co Machine Head, Ministry, czy każda inna uctokowa kapela (a co, popytałem po znajomych :D). Nie ma co spinać pośladów, nie będzie źle.
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Sykst napisał/a:
Jednym słowem dziadostwo i tyle

AMEN.
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Wierze Ci, ludzie z okolicy to na pewno jedna sprawa, ale oni są zawsze, niezależnie od tego kto gra, przychodzą zobaczyć co się dzieje. Druga to niestety ludzie, którzy przyjechali na woodstock bo spodziewali się drugiego sunrise. Wielu, uwierz mi ze wielu ludzi spotkałam z moich rejonów, którzy wcale nie mieli blisko i nie przyciągnęło ich "bo za darmo". Ostatnio gadałam nawet z kumplem o całej tej aferze z tamtego roku i powiedział mi, że on nie rozumie tej całej nagonki, że gdyby było więcej takich zespołów na woodstocku to i on jeździłby co roku, a po ogłoszeniu Machine head pewniakiem, stwierdził ze chyba nie ma po co... no to sorry w takim razie.

I to może jest trochę tak jak napisał kijana ze jest spina bo nie ten zespół co chcemy, ale nie w tym temacie wg mnie, bo czy to jest metal, punk, folk, blues, rock, reggae czy ska to wszystko siedzi mniej więcej w podobnym klimacie, choć pierwsze od ostatniego znacznie odbiega ale gdzie pod to podpiąć Drum and bass ? Dla mnie to się po prostu kupy nie trzyma.
 
 
kotula  
Rozkręca sie

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 190
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

powiem Wan tak zbliża sie wiekimi krokami koniec woodstocku
 
 
charlotte  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 7
Skąd: nowhere
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

może i mają power, ale jak dla mnie to troche za dużo elektroniki.. dla mnie komputer to nie instrument muzyczny.. ;// a.. no i wokal.. gdzie wokal? czy miły pan jakieś dźwięki poza uhh i ełhhh z siebie wydaje.. lubie posłuchać dobrego darcia mordy, a nie stęków ze sceny.. No, ale każdy ma swoje kółko zainteresowań. Nie trzeba być na każdym koncercie, no nie? :)
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Za przeproszeniem, ale... sranie w banie!
Macie takie pewniaki (oprócz tego :P) i prawie same marudy w tym jednym temacie widzę.
Nie podoba się ten koncert to nie idźcie. Mnie też ten pewniak nie rajcuje, ale jakoś nie piszczę, że PW się kończy.
Już to było x razy przerabiane, że na WOŚP wrzucają nie tylko "metale", ale inni też, więc chociaż trochę niech t muzyka będzie urozmaicona. Ten zespół jest o wiele mniej znany niż Prodigy, więc ludzi ciekawych gwiazdy wielkiego formatu za darmo jak w zeszłym roku NA PEWNO będzie mniej!!! Więc spokojnie ludzie.
Dopóki takich gwiazdek nie będzie więcej - myślę, że możemy być spokojni.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Alien napisał/a:
Nie podoba się ten koncert to nie idźcie.


i ch*j, nie pójdę, a pomarudzić mam prawo
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Aras666 napisał/a:
Alien napisał/a:
Nie podoba się ten koncert to nie idźcie.


i ch*j, nie pójdę, a pomarudzić mam prawo


Typowe polskie myślenie :)
Jak Ci to w czymś pomoże to sobie marudź, może wtedy będzie Ci lepiej.

Też mnie ta propozycja nie zachwyciła, ale mam wiele innych fajnych koncertów na oku i jęczeć nie mam zamiaru z powodu jednego słabszego koncertu.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

może tak typowomyśle jak polak bo nim chyba jestem. Typowo polskiemyślenie to też:

Alien napisał/a:
Nie podoba się ten koncert to nie idźcie.


chyba w każdym kontrowersyjnym temacie o jakimś zespole pojawia się to twierdzenie... a w tym chyba kilka razy.


Dajcie ludzią do cholery pomarudzić, jak się podoba to idzcie na koncert i nic nie piszczcie.To, że ci się podoba zespół, nie znaczy, że możesz o nim pisać jak chcesz i negować wypowiedzi innych
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Aras, nigdy nie będzie tak, że każdemu w 100% będą pasowały wszystkie zespoły na PW. A skoro masz już ileś koncertów upatrzonych, to naprawdę w tym jednym trzeba się publicznie żalić i marudzić, bo to typowo polskie?

Aras666 napisał/a:
To, że ci się podoba zespół, nie znaczy, że możesz o nim pisać jak chcesz i negować wypowiedzi innych


W którym momencie napisałam, że ten zespół mi się podoba?

Też jestem Polakiem (swoją drogą narodowości pisze się wielką literą) i jakoś potrafię się nie żalić jak strasznie mi to nie pasuje i że Woodstock się kończy.


Do dalszej wymiany poglądów zapraszam na priv, żeby tu już więcej tematu nie zaśmiecać.
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Osobiście kapela może i w porządku,ale moim zdaniem zupełnie nie pasująca na woodstock,nie wiem z kąd u organizatorow taka decyzja.Bardziej pasująca na Sunrise Festiwal
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Generalnie słucham przeróżnych rzeczy, ale to mi nie pasuje nie w kwestii stricte muzycznej tylko ze względu na to, że taka muzyka jest dobra jak grzejesz po trasie 150km/h albo w jakimś " electro klubie " czy czymś tam, a nie na Woodstocku. Owszem, trzeba być tolerancyjnym ale to nie powód by robić z tego mieszankę kilku światów bo równie dobrze możemy zapraszać zespoły w klimatach white power i tego typu szajs bo rozwijamy się tematycznie i muzycznie.. Jest takie powiedzenie " jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego " i uważam, że nie jest to przesadzone w najmniejszym nawet stopniu.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Nawet nieźle i zapewne kozacko będzie sobie poskakać do takiej muzy bo osobiście lubię tego typu elektronikę. Też mnie wku*wia postrzeganie takich składów tak jak Prodigy ale cóż zrobić...

milan napisał/a:
Proszę o więcej.Stop.Muzycznych ortodoksów pozdrawiam machaniem prawej dloni.Koniec.


Może nie koniecznie o więcej ale z drugą częścią się zgadzam.
 
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Dobrze by było jak by Jurek Owsiak wytłumaczył co spowodowało o wyborze tego typu kapeli
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group