Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
The Qemists [Duża Scena]
Autor Wiadomość
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

być może miał na myśli gwiazdy takiego formatu jak Prodigy które ściagają ze sobą 200tyś przypadkowych ludzi.
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

A ja mam to w dupie. Spinacie się bo nie ma takich zespołów, co wy chcecie. Na woodzie jest tak zróżnicowana ludność, że nie słucha tylko metalu czy punka. Po drugie będzie jeszcze tyle zespołów, że każdy znajdzie coś dla siebie.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

....a pod sceną i tak będzie się zajebiście bawić 150 tys. ludzi. Może i ja tam będę... ?
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Mi się koncert Prodigy kompletnie nie podobał nie ze względu una ich muzykę, a ze względu na całą otoczkę. The Qemists też graja całkiem spoko, a na pewno nie będą tak gwiazdorzyć i nie zjedzie się tylu przypadkowych ludzi. Będzie dobra zabawa mam nadzieję :}
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Ja podałem zespoły które mieszają style ;)
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Woodstock niech nie idzie w tamte strony, błagaaam! <zniesmaczony>
 
 
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Tolerancja, Miłość, Przyjaźń, Muzyka. W dupie byliście i gówno widzieliście ;). Nie widzieliście ich na żywo więc nie ma się co wypowiadać.
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Hexen napisał/a:
Tolerancja, Miłość, Przyjaźń, Muzyka. W dupie byliście i gówno widzieliście ;). Nie widzieliście ich na żywo więc nie ma się co wypowiadać.

Pffff, taka sama gadka była przy srodigy.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Jakiś doradca woodstockowej sceny w sprawie muzyki chyba minął się z powołaniem,albo studiował zarządzanie i marketing. Ale mam nadzieję,że się zaskoczę.
Kijan pisałeś,że się spinamy,bo nie ma takich zespołów jak my chcemy. A kto ma chcieć,jak nie my?Ludzie decydujący o tym kto zagra chyba sami spełniają swoje marzenia koncertowe bez pomyślunku o tym,przy organizacji którego festiwalu pracują i pomagają.

I jeszcze jedno. Od paru lat wałkuje się temat,żeby zapraszać polskie zespoły i wciąż jest ich mało. To nie ma być wrzuta dla tych,którzy się tym zajmują,ale może gdyby wzięli pod uwagę głos ludzi,byłoby im łatwiej i ich wysiłek miałby lepszy efekt. Oczywiście,że zagraniczne gwiazdy i gwiazdeczki rozsławiają Woodstock i sprawiają go światowym i cudnym(z czego jesteśmy dumni),ale nie zapominajcie,że to polski festiwal.Z założenia w podziękowaniu za finał,który odbywa się w Polsce.
  
 
 
Sykst  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 23
Skąd: KUJAWY
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Jednym słowem dziadostwo i tyle, moja noga na pewno nie powstanie przed sceną w trakcie ich "grania". Dobrze, że wychodzą na końcu w ten dzień festiwalu - będzie można zafundować sobie szybszy zgon a co za tym idzie przespanie tego czegoś <z jezorem>
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Zawiodłaś się kiedyś pod względem muzycznym ? Bo ja nigdy. Zawsze jest marudzenie, zawsze są wielkie oczekiwania co do zespołów. A po woodzie wszyscy szczęśliwi.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

tylko, że jakby nie patrzeć w zeszłym roku to marudzenie na temat wiadomo jakiego zespołu się sprawdziło..
 
 
 
Mysi  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Nie przekreslajcie ich przez pryzmat Prodigy ludzie. Gatunek gatunkiem, ale nie kazdy zespol co gra z elementami elektornicznymi musi zjebac atmosfere....
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

co nie znaczy, że każdemu musi się podobać ten zespoł:) Ja osobiście ich nie chce i mam do tego prawo. Nic to nie zmieni, ale zdanie można wyrazić.
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Niez napisał/a:
Jakiś doradca woodstockowej sceny w sprawie muzyki chyba minął się z powołaniem,albo studiował zarządzanie i marketing. Ale mam nadzieję,że się zaskoczę.
Kijan pisałeś,że się spinamy,bo nie ma takich zespołów jak my chcemy. A kto ma chcieć,jak nie my?Ludzie decydujący o tym kto zagra chyba sami spełniają swoje marzenia koncertowe bez pomyślunku o tym,przy organizacji którego festiwalu pracują i pomagają.

I jeszcze jedno. Od paru lat wałkuje się temat,żeby zapraszać polskie zespoły i wciąż jest ich mało. To nie ma być wrzuta dla tych,którzy się tym zajmują,ale może gdyby wzięli pod uwagę głos ludzi,byłoby im łatwiej i ich wysiłek miałby lepszy efekt. Oczywiście,że zagraniczne gwiazdy i gwiazdeczki rozsławiają Woodstock i sprawiają go światowym i cudnym(z czego jesteśmy dumni),ale nie zapominajcie,że to polski festiwal.Z założenia w podziękowaniu za finał,który odbywa się w Polsce.


Też mnie kryteria wyboru zastanawiają. Zwłaszcza, że takie tematy nie są poruszane przy piwie w knajpie tylko na forum, które ma całkiem sporo wejść. Z resztą nie tylko tutaj.
P.S. Przy innych kapelach nie matylu negatywnych komentarzy, więc to powinno dać coś do myślenia.
 
 
 
Kiske  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 27
Skąd: Lębork
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Szału nie ma, ale całkiem niezłego kopa dają. A co do tych, którym to się nie podoba - nikt wam nie każe stać pod sceną i tego słuchać, prawda ? Woodstock to chyba nie jest festiwal jednego gatunku i każdy znajdzie sobie coś dla siebie. :)
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Ja tam się cieszę.I kropka.Proszę o więcej.Stop.Muzycznych ortodoksów pozdrawiam machaniem prawej dloni.Koniec.
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Jedynym pocieszeniem pozostaje dla mnie fakt, że będzie to ostatni koncert dnia.
 
 
Mic  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 96
Skąd: Z domu
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Kiedy tak sobie przeglądam forum i widzę temat o czymś 'mniej metalowym' to od razu wiem z jakimi komentarzami się tam spotkam :P
A ja, jak zawsze, cieszę się że grają. A co. Zawsze to jakaś odmiana. A na dodatek całkiem sprawnie i miło podana. Incydent z koncertu Prodigy się nie powtórzy. Bo to nie chodzi o muzykę, a o popularność.
 
 
judasz152  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 5
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Oby następne zespoły były przybliżone do klimatu woodstocku :)
 
 
Kołodziej  
Coś już napisał
nakurwiacz!

Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 92
Skąd: Częstochowa/Łódź
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Mieszane odczucia, może za mało czasu upłynęło od koncertu prodigy aby ich rozsądnie ocenić ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime