Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
The Petebox [Duża Scena]
Autor Wiadomość
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 25 Mar, 2012   

No tak, to pewniak. <zab>
Wiem, że niektórzy jeżdżą na Wooda dla atmosfery, jest ona ważna, no ale muzyka?
Jak dla mnie jest ona równie ważna, dlatego dziwi mnie trochę The Petebox czy Zakopower, ot zwyczajne wypełniacze czasowe.
Nie wiem czemu Jurek zgadza się na takich wykonawców, rozumiem muzyczną różnorodność na festiwalu, podoba mi się ona, no ale takie atrakcje to już chyba są nie na miejscu.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Nie 25 Mar, 2012   

Viking napisał/a:
Jak dla mnie jest ona równie ważna, dlatego dziwi mnie trochę The Petebox czy Zakopower, ot zwyczajne wypełniacze czasowe.

Zakopower jednak nie gra na tegorocznym PW. Co do reszty - jest temat dotyczący przyszłości Wooda.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 25 Mar, 2012   

Hurra !!! <rotfl3>
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 26 Mar, 2012   

vin napisał/a:
Viking napisał/a:
Stanowcze nie takim propozycjom.


To nie propozycja,to pewniak ;-)

Mi tam się zaczyna robić obojętne co będzie grało..niech sobie gra, ja odpuszczam


tez tak mysle.... :) oby tylko dody itp. nie byla a reszta jakos ujdzie
 
 
iracki  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 11
Skąd: Krapkowice
Wysłany: Śro 28 Mar, 2012   

Zmarnowany potencjał. Beatboxerzy powinni absolutnie zaskakiwać żeby ludzie byli zadowoleni. O ile Dub FX pokazał coś nowego, muzyka się spodobała, to tu widać cover wykonywane przyzwoicie, niestety tylko przyzwoicie.
 
 
Voodevil  
Forumowy prawiczek
POGO.a[NIN]


Wiek: 34
Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 17
Skąd: Tarnovićkie oGórecki
Wysłany: Czw 29 Mar, 2012   

Dezaprobator napisał/a:

Jednocześnie myślę, że starczy już eksperymentów, teraz trzeba by było zadowolić bardziej konserwatywnych słuchaczy.


Dobre... czytając wypowiedzi owych konserwatywnych słuchaczy odnoszę wrażenie, że zatrzymali się nieco w czasie i rozwoju, niczym mochery broniąc zawzięcie swych równie konserwatywnych idei.
Ja natomiast apeluję żebyście wzięli pod uwagę fakt, że wraz z postępem czasu, zachodzą zmiany w kulturze, rozrywce a co za tym idzie również muzyce! Teraz już się nie nagrywa jak 30 lat temu. Zakładam, że miłośnicy muzyki z minionych epok równie mocno buntowali się owemu rozwojowi, który przyczynił się do tego że obecnie elektronika jest motywem przewodnim. Stety bądź niestety współcześni artyści nie mają dziś zbyt wielu alternatywnych rozwiązań.
Beatbox jest jednym z ostatnich przejawów kreatywnego podejścia do tematu dźwięku. Petebox - UWAŻAM OSOBIŚCIE - świetnie sobie w tym radzi bez względu na to czy robi cover'y, czy swoje. Chociaż nie jestem zwolennikiem takich nurtów, to z chęcią doczłapię się pod scenę żeby zobaczyć co zaoferuje ten gościu.

Poza tematem dodam, że mnie również trochę boli zmieniający się charakter festiwalu, jednak byłoby mi wstyd płakać pod każdym postem jak to Jurek zdupił, jaki jestem zły. Woodstock zawsze dawał szansę nowym i młodym. Dziś nie jest inaczej, po prostu taka nastała era w muzyce że niemal wszystko jest w mniejszym czy większym stopniu związane z elektroniką. Sam jestem na to otwarty, bo od małego słucham ostrej muzyki połączonej z elektroniką. Może niekoniecznie idzie to w dobrym kierunku, ale... nie jestem czasowtrzymaczem. Wciąż mam stare płyty :)
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2012   

Voodevil napisał/a:
Dobre... czytając wypowiedzi owych konserwatywnych słuchaczy odnoszę wrażenie, że zatrzymali się nieco w czasie i rozwoju, niczym mochery broniąc zawzięcie swych równie konserwatywnych idei.

Trochę błędna opinia <z jezorem>
Każdy sobie zdaje sprawę z upływającego czasu i zmian jakie zachodzą w muzyce.
Można stwierdzić że większość wykonawców jest przeciętna, bo wszystko już było i tylko można kopiować z lepszym lub gorszym skutkiem,a muzyki oryginalnej, twórczej i ponadczasowej jest niewiele i o taką muzykę trzeba się starać na Woodstocku, bo w zasadzie to właśnie wyznacza poziom naszego festiwalu.
Sorry za mały offtopik <gafa>
 
 
OchO  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 63
Skąd: Tuchola
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   

Ja lubię beatbox, każdy kto go wykonuje robi to na swój sposób, The Petebox również podchodzi do tego na swój sposób i z całkiem niezłym skutkiem. Jedyny minus to covery, trzeba być kreatywnym i grać swoje
 
 
 
goodvibestyla
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Mi jego koncert się bardzo podobał :) dziwne że wcześniej się z jego muzyką nie zetknąłem ale lepiej późno niż wcale ;)
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pon 13 Sie, 2012   

Akurat wtedy taplałam się w błocie i muszę przyznać ze akompaniament jak znalazł ;d
 
 
Sopel  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 25
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: Śro 15 Sie, 2012   

A mi się koncert bardzo podobał.
Petebox chodził po występie po Woodstocku - mój kolega go spotkał i z nim rozmawiał.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group