Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)

Poprzedni temat «» Następny temat
The Petebox [Duża Scena]
Autor Wiadomość
shinobipl  
Rozkręca sie

Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

Chłopak może dać radę i porwać publikę:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=UxGtThu3BMM[/video]

Od 1:40 słuchać, ja dobierze odpowiednie covery, kto wie ^^

4:20 czy ja widzę elektryka w jego rączkach ?? ]:->

Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wysłany: Pią 16 Mar, 2012   

Vorathiel napisał/a:
Dubstep juz jest w postaci Goorala.

Nie wiem gdzie wy w gooralu dubstep widzicie. K..a 1 dzwięk na milion i już się może dubstepem nazywać? Też na początku myślałem że serio jakieś dubstepowe dobre granie ale jak posłuchałem to tak dubstepu jak soli w cukierniczce

Vorathiel  
Lubi pieprzyć

Wysłany: Pią 16 Mar, 2012   

W sumie to się nie znam zupelnie. Ale w dużym skrócie przypisałem goorala do dubstepu bo uzywa dropów i 'odwiertów', tak typowych dla tego gatunku.

Badhorse  
Rozkręca sie

Wysłany: Sob 17 Mar, 2012   

Bekier napisał/a:

Nie wiem gdzie wy w gooralu dubstep widzicie. K..a 1 dzwięk na milion i już się może dubstepem nazywać? Też na początku myślałem że serio jakieś dubstepowe dobre granie ale jak posłuchałem to tak dubstepu jak soli w cukierniczce

Gooral napisał/a:
ETHNO ELEKTRO - tak nazywam Moją muzykę, to połączenie electro, dnb i dubstepu z góralszczyzną.

kachlok  
Forumowy prawiczek

Wysłany: Wto 20 Mar, 2012   

Badhorse napisał/a:
Bekier napisał/a:

Gooral napisał/a:
ETHNO ELEKTRO - tak nazywam Moją muzykę, to połączenie electro, dnb i dubstepu z góralszczyzną.

cokolwiek to jest (dup-step, ciul-step, jak zwał tak zwał..) - nie nadaje się na woodstock nie tylko z powodu gatunku ale przede wszystkim ze względu na bardzo niskie walory artystyczne.

woodstock to nie dyskoteka ;(

aqu32  
Na pewno offtopuje

Wysłany: Śro 21 Mar, 2012   

kachlok napisał/a:

cokolwiek to jest (dup-step, ciul-step, jak zwał tak zwał..) - nie nadaje się na woodstock nie tylko z powodu gatunku ale przede wszystkim ze względu na bardzo niskie walory artystyczne.

Muzyka to muzyka. Od kiedy to metalowa czy hard-rockowa młocka miałaby niby mieć wyższe walory artystyczne od innej?, w szczególności od elektroniki, która w większości nadal pozostaje gatunkiem rozwijanym undergroundowo.
Petebox, Gooral czy ktokolwiek inny tworzą dość odważną, nietuzinkową muzykę, której wiele otwartych na różne gatunki osób chciałoby widzieć jak najwięcej na Woodstockowej scenie. Z całym szacunkiem, ale na szczęście to Owsiak, a nie tacy jak Ty, decyduje kto na niej zagra, a kto nie.

sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex

Bekier napisał/a:
Thunderpussy napisał/a:
jestem tak rozbawiony i rozżalony, że nie wiem co napisać. woodstock stoi na szczycie wielkiej zjeżdżalni, a na jej końcu jest wielki basen wypełniony gównem. Już tylko kroku brakuje, aby z niej zjechać..

Popieram.
Byłem ZA malutkim czasem dla elektroniki na woodstocku bo niby jestem otwarty i róznorodny ale to co rzucili jeszcze dodatkowe poza elektroniką, taką masę dziwnego syfu to jest naprawdę przesada. KU*WA ODDAJCIE WOODSTOCK JA PIE*DOLE ;|
Koniec, żadnej je*anej elektroniki, zadnego je*anego zakopoweru czy innego feela... Oddajcie mi festiwal błagam...

2012 - kończy się świat = kończy się Woodstock

Zgadzam się z tym w 100%.
Wood się zmienia, niestety, w kierunku który mi osobiście się bardzo nie podoba.
Mimo, że akurat Goorala i zespół Zakopower dosyć lubię to sądzę że robi się za dużo tego elektro, techno i kombinowania na Woodstocku. Pierwotnie królował rock, folk i metal, teraz z Wooda robi się drugi Sunrise Festival.

kachlok  
Forumowy prawiczek

aqu32 napisał/a:
kachlok napisał/a:

Muzyka to muzyka. Od kiedy to metalowa czy hard-rockowa młocka miałaby niby mieć wyższe walory artystyczne od innej?, w szczególności od elektroniki, która w większości nadal pozostaje gatunkiem rozwijanym undergroundowo.
Petebox, Gooral czy ktokolwiek inny tworzą dość odważną, nietuzinkową muzykę, której wiele otwartych na różne gatunki osób chciałoby widzieć jak najwięcej na Woodstockowej scenie. Z całym szacunkiem, ale na szczęście to Owsiak, a nie tacy jak Ty, decyduje kto na niej zagra, a kto nie.

Absolutnie nie mogę się zgodzić z tym co napisałeś. Stosując Twój poziom argumentacji - dlaczego nie miałoby być na uctoku Disko-Polo. Muzyka jak muzyka, nie?
Pamiętaj, że ten festiwal nazywa się WOODSTOCK i dumnie nosi miano tej legendy, a to do czegoś zobowiązuje, prawda?
A co do elektroniki undergroundowej: Gdyby takowa była na Woodstocku to przestałaby być już undergroundowa przed uszami setek tysięcy ludzi. Poza tym jak już chcecie elektronikę na Woodsotcku to niech to jest coś z wyższej półki. Może Massive Attack, albo bardziej pokrewne rockowi Portishead, ale nie skaczący pajac przy konsolecie jak na dyskotece :(

kebshon  
Forumowy prawiczek
Główny Kanistrowy

Ostatecznie potwierdzone przez Jurka, audycja "Się Kręci" w Trójce. Jajec nie urywa póki co, ocenię po koncercie :)

PW XIV / XVI / XVII / XVIII / XIX

Cru  
Lubi pieprzyć
Asia

A mnie się podobało to co puścili w SięKręci ;p można się pobujać pod sceną.

Badhorse  
Rozkręca sie

No niestety, zamiast nowych, zaskakujących zapowiedzi dostaliśmy to co już wiemy.
Liczę, że drugim zespołem będzie The Darkness, a nie Zakopower, o którym Jurek już przecież wspomniał tydzień temu w audycji.

Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć

Największy problem z tym cały pedoboxem jest taki, że na żywo brzmi jak kupa, nie mówiąc gorzej.

shinobipl  
Rozkręca sie

Ocenisz po koncercie, Dub_FX też dupy nie urywał a o bisy to rzęście krzyczeli !!

Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje

Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

Stanowcze nie takim propozycjom.

vin  
Zakurwim dęsa ?

Wysłany: Nie 25 Mar, 2012   

Viking napisał/a:
Stanowcze nie takim propozycjom.

To nie propozycja,to pewniak ;-)

Mi tam się zaczyna robić obojętne co będzie grało..niech sobie gra, ja odpuszczam

<sex>

zero smutków, zero złości, wy***ane po całości ;)

Uwaga!Wszystkie linki, które tu wklejam otwieracie na własną odpowiedzialność :P

stwierdzam zgon, bo woodstock!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi