Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
The Petebox [Duża Scena]
Autor Wiadomość
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

Chłopak może dać radę i porwać publikę:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=UxGtThu3BMM[/video]


Od 1:40 słuchać, ja dobierze odpowiednie covery, kto wie ^^

4:20 czy ja widzę elektryka w jego rączkach ?? ]:->
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pią 16 Mar, 2012   

Vorathiel napisał/a:
Dubstep juz jest w postaci Goorala.


Nie wiem gdzie wy w gooralu dubstep widzicie. K..a 1 dzwięk na milion i już się może dubstepem nazywać? Też na początku myślałem że serio jakieś dubstepowe dobre granie ale jak posłuchałem to tak dubstepu jak soli w cukierniczce
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pią 16 Mar, 2012   

W sumie to się nie znam zupelnie. Ale w dużym skrócie przypisałem goorala do dubstepu bo uzywa dropów i 'odwiertów', tak typowych dla tego gatunku.
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 17 Mar, 2012   

Bekier napisał/a:

Nie wiem gdzie wy w gooralu dubstep widzicie. K..a 1 dzwięk na milion i już się może dubstepem nazywać? Też na początku myślałem że serio jakieś dubstepowe dobre granie ale jak posłuchałem to tak dubstepu jak soli w cukierniczce


Gooral napisał/a:
ETHNO ELEKTRO - tak nazywam Moją muzykę, to połączenie electro, dnb i dubstepu z góralszczyzną.
 
 
kachlok  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 33
Skąd: Wawa
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012   

Badhorse napisał/a:
Bekier napisał/a:

Nie wiem gdzie wy w gooralu dubstep widzicie. K..a 1 dzwięk na milion i już się może dubstepem nazywać? Też na początku myślałem że serio jakieś dubstepowe dobre granie ale jak posłuchałem to tak dubstepu jak soli w cukierniczce


Gooral napisał/a:
ETHNO ELEKTRO - tak nazywam Moją muzykę, to połączenie electro, dnb i dubstepu z góralszczyzną.


cokolwiek to jest (dup-step, ciul-step, jak zwał tak zwał..) - nie nadaje się na woodstock nie tylko z powodu gatunku ale przede wszystkim ze względu na bardzo niskie walory artystyczne.

woodstock to nie dyskoteka ;(
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 21 Mar, 2012   

kachlok napisał/a:

cokolwiek to jest (dup-step, ciul-step, jak zwał tak zwał..) - nie nadaje się na woodstock nie tylko z powodu gatunku ale przede wszystkim ze względu na bardzo niskie walory artystyczne.

Muzyka to muzyka. Od kiedy to metalowa czy hard-rockowa młocka miałaby niby mieć wyższe walory artystyczne od innej?, w szczególności od elektroniki, która w większości nadal pozostaje gatunkiem rozwijanym undergroundowo.
Petebox, Gooral czy ktokolwiek inny tworzą dość odważną, nietuzinkową muzykę, której wiele otwartych na różne gatunki osób chciałoby widzieć jak najwięcej na Woodstockowej scenie. Z całym szacunkiem, ale na szczęście to Owsiak, a nie tacy jak Ty, decyduje kto na niej zagra, a kto nie.
 
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Śro 21 Mar, 2012   

Bekier napisał/a:
Thunderpussy napisał/a:
jestem tak rozbawiony i rozżalony, że nie wiem co napisać. woodstock stoi na szczycie wielkiej zjeżdżalni, a na jej końcu jest wielki basen wypełniony gównem. Już tylko kroku brakuje, aby z niej zjechać..


Popieram.
Byłem ZA malutkim czasem dla elektroniki na woodstocku bo niby jestem otwarty i róznorodny ale to co rzucili jeszcze dodatkowe poza elektroniką, taką masę dziwnego syfu to jest naprawdę przesada. KU*WA ODDAJCIE WOODSTOCK JA PIE*DOLE ;|
Koniec, żadnej je*anej elektroniki, zadnego je*anego zakopoweru czy innego feela... Oddajcie mi festiwal błagam...

2012 - kończy się świat = kończy się Woodstock



Zgadzam się z tym w 100%.
Wood się zmienia, niestety, w kierunku który mi osobiście się bardzo nie podoba.
Mimo, że akurat Goorala i zespół Zakopower dosyć lubię to sądzę że robi się za dużo tego elektro, techno i kombinowania na Woodstocku. Pierwotnie królował rock, folk i metal, teraz z Wooda robi się drugi Sunrise Festival.
 
 
kachlok  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 33
Skąd: Wawa
Wysłany: Śro 21 Mar, 2012   

aqu32 napisał/a:
kachlok napisał/a:

cokolwiek to jest (dup-step, ciul-step, jak zwał tak zwał..) - nie nadaje się na woodstock nie tylko z powodu gatunku ale przede wszystkim ze względu na bardzo niskie walory artystyczne.

Muzyka to muzyka. Od kiedy to metalowa czy hard-rockowa młocka miałaby niby mieć wyższe walory artystyczne od innej?, w szczególności od elektroniki, która w większości nadal pozostaje gatunkiem rozwijanym undergroundowo.
Petebox, Gooral czy ktokolwiek inny tworzą dość odważną, nietuzinkową muzykę, której wiele otwartych na różne gatunki osób chciałoby widzieć jak najwięcej na Woodstockowej scenie. Z całym szacunkiem, ale na szczęście to Owsiak, a nie tacy jak Ty, decyduje kto na niej zagra, a kto nie.


Absolutnie nie mogę się zgodzić z tym co napisałeś. Stosując Twój poziom argumentacji - dlaczego nie miałoby być na uctoku Disko-Polo. Muzyka jak muzyka, nie?
Pamiętaj, że ten festiwal nazywa się WOODSTOCK i dumnie nosi miano tej legendy, a to do czegoś zobowiązuje, prawda?
A co do elektroniki undergroundowej: Gdyby takowa była na Woodstocku to przestałaby być już undergroundowa przed uszami setek tysięcy ludzi. Poza tym jak już chcecie elektronikę na Woodsotcku to niech to jest coś z wyższej półki. Może Massive Attack, albo bardziej pokrewne rockowi Portishead, ale nie skaczący pajac przy konsolecie jak na dyskotece :(
 
 
kebshon  
Forumowy prawiczek
Główny Kanistrowy


Wiek: 31
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 31
Skąd: Stolyca
Wysłany: Śro 21 Mar, 2012   

Ostatecznie potwierdzone przez Jurka, audycja "Się Kręci" w Trójce. Jajec nie urywa póki co, ocenię po koncercie :)
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 21 Mar, 2012   

A mnie się podobało to co puścili w SięKręci ;p można się pobujać pod sceną.
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 21 Mar, 2012   

No niestety, zamiast nowych, zaskakujących zapowiedzi dostaliśmy to co już wiemy.
Liczę, że drugim zespołem będzie The Darkness, a nie Zakopower, o którym Jurek już przecież wspomniał tydzień temu w audycji.
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Śro 21 Mar, 2012   

Największy problem z tym cały pedoboxem jest taki, że na żywo brzmi jak kupa, nie mówiąc gorzej.
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Śro 21 Mar, 2012   

Ocenisz po koncercie, Dub_FX też dupy nie urywał a o bisy to rzęście krzyczeli !!
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

Stanowcze nie takim propozycjom.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 25 Mar, 2012   

Viking napisał/a:
Stanowcze nie takim propozycjom.


To nie propozycja,to pewniak ;-)

Mi tam się zaczyna robić obojętne co będzie grało..niech sobie gra, ja odpuszczam
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 25 Mar, 2012   

No tak, to pewniak. <zab>
Wiem, że niektórzy jeżdżą na Wooda dla atmosfery, jest ona ważna, no ale muzyka?
Jak dla mnie jest ona równie ważna, dlatego dziwi mnie trochę The Petebox czy Zakopower, ot zwyczajne wypełniacze czasowe.
Nie wiem czemu Jurek zgadza się na takich wykonawców, rozumiem muzyczną różnorodność na festiwalu, podoba mi się ona, no ale takie atrakcje to już chyba są nie na miejscu.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Nie 25 Mar, 2012   

Viking napisał/a:
Jak dla mnie jest ona równie ważna, dlatego dziwi mnie trochę The Petebox czy Zakopower, ot zwyczajne wypełniacze czasowe.

Zakopower jednak nie gra na tegorocznym PW. Co do reszty - jest temat dotyczący przyszłości Wooda.
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 25 Mar, 2012   

Hurra !!! <rotfl3>
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 26 Mar, 2012   

vin napisał/a:
Viking napisał/a:
Stanowcze nie takim propozycjom.


To nie propozycja,to pewniak ;-)

Mi tam się zaczyna robić obojętne co będzie grało..niech sobie gra, ja odpuszczam


tez tak mysle.... :) oby tylko dody itp. nie byla a reszta jakos ujdzie
 
 
iracki  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 11
Skąd: Krapkowice
Wysłany: Śro 28 Mar, 2012   

Zmarnowany potencjał. Beatboxerzy powinni absolutnie zaskakiwać żeby ludzie byli zadowoleni. O ile Dub FX pokazał coś nowego, muzyka się spodobała, to tu widać cover wykonywane przyzwoicie, niestety tylko przyzwoicie.
 
 
Voodevil  
Forumowy prawiczek
POGO.a[NIN]


Wiek: 34
Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 17
Skąd: Tarnovićkie oGórecki
Wysłany: Czw 29 Mar, 2012   

Dezaprobator napisał/a:

Jednocześnie myślę, że starczy już eksperymentów, teraz trzeba by było zadowolić bardziej konserwatywnych słuchaczy.


Dobre... czytając wypowiedzi owych konserwatywnych słuchaczy odnoszę wrażenie, że zatrzymali się nieco w czasie i rozwoju, niczym mochery broniąc zawzięcie swych równie konserwatywnych idei.
Ja natomiast apeluję żebyście wzięli pod uwagę fakt, że wraz z postępem czasu, zachodzą zmiany w kulturze, rozrywce a co za tym idzie również muzyce! Teraz już się nie nagrywa jak 30 lat temu. Zakładam, że miłośnicy muzyki z minionych epok równie mocno buntowali się owemu rozwojowi, który przyczynił się do tego że obecnie elektronika jest motywem przewodnim. Stety bądź niestety współcześni artyści nie mają dziś zbyt wielu alternatywnych rozwiązań.
Beatbox jest jednym z ostatnich przejawów kreatywnego podejścia do tematu dźwięku. Petebox - UWAŻAM OSOBIŚCIE - świetnie sobie w tym radzi bez względu na to czy robi cover'y, czy swoje. Chociaż nie jestem zwolennikiem takich nurtów, to z chęcią doczłapię się pod scenę żeby zobaczyć co zaoferuje ten gościu.

Poza tematem dodam, że mnie również trochę boli zmieniający się charakter festiwalu, jednak byłoby mi wstyd płakać pod każdym postem jak to Jurek zdupił, jaki jestem zły. Woodstock zawsze dawał szansę nowym i młodym. Dziś nie jest inaczej, po prostu taka nastała era w muzyce że niemal wszystko jest w mniejszym czy większym stopniu związane z elektroniką. Sam jestem na to otwarty, bo od małego słucham ostrej muzyki połączonej z elektroniką. Może niekoniecznie idzie to w dobrym kierunku, ale... nie jestem czasowtrzymaczem. Wciąż mam stare płyty :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group