Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
The Petebox [Duża Scena]
Autor Wiadomość
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

no chyba sobie ktoś żartuje <szok> . W takim razie nie chcę wiedzieć jaki zespół/wokalista będzie następny.
 
 
 
Gawlik  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: Lubań
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=89g7eyduXH0&feature=relmfu[/video]
Ok nie będę się wypowiadał na temat jego muzyki. Ja na koncert nie pójdę. Oby tylko pozostali nie narobili siary i nie zaczeli go wyzywac czy cos... Mysle, ze jak nie pojdziemy na te zjebane koncerty, to Jurek wiecej ich nie zaprosi:) Na tym woodzie chyba będę miał dłuugie przerwy na piwo. Na szczęście jest jeszcze scena Kriszny i ASP. Pozdro.
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Gawlik napisał/a:

Mysle, ze jak nie pojdziemy na te zjebane koncerty, to Jurek wiecej ich nie zaprosi:)


my nie pójdziemy, ale pójdą inni, którzy specjalnie przyjadą na te koncerty.
miejmy tylko nadzieje, że to ostatnia taka "miła niespodzianka", chociaż z tego co na razie widać to wątpię w to ;p.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Jeśli ktoś dalej jest nastawiony wrogo do beatboxing'u na Woodstocku to może dlatego, że nie miał jeszcze okazji zobaczyć tego:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=e3kyNGVK-hI[/video]
 
 
 
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=9O6AI5v8uCw&feature=related[/video]

The Petebox = Dub FX, wszyscy byli nim zachwyceni.
Asian Dub Foundation = Dhira, która grała w 2005 roku. Nikt ku*wa nie narzekał, koncert przedni.

Steczkowska, Flinta i wiele mniej znanych kapel grało i wtedy wszystkim pasowało...Jak już raz zagrała wielka gwiazda to teraz byście chcieli ich więcej....
Mimo faktu, że większość z Was pisze, że gwiazd nie chce to jeden za drugim mail do fundacji jest z prośbą o gwiazdę.

Teraz chyba taka moda. HEJTERZY!

PS.
Skład nie jest pełny...
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Ja nie tyle jestem wrogo nastawiony do beatboxingu na Woodstocku, bo jak przesłuchałem kilka kompozycji tego Peteboxa to stwierdzam, że jest nawet znośny. Po prostu ja patrzę na to tak, że zamiast niego mógłby zagrać inny dużo lepszy zespół. Jeśli miałby się pojawić zamiast Goorala czy Zakopower to nie mam nic przeciwko.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

To, że ktoś pisze maile do fundacji to nie nasza wina, ja nie chce gwiazd i cały czas w tym duchu piszę.
Dub FX był 100 razy lepszy
Wtedy pasowało ale raz nie zawsze 2 razy nie wciąż.
To że komuś naprawde zależy na woodstocku i wyraża swoje zdanie to hejter od razu, żenujące.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Badhorse napisał/a:
Po prostu ja patrzę na to tak, że zamiast niego mógłby zagrać inny dużo lepszy zespół.

Pojęcia dobry, lepszy itp. są cholernie względne. To co dla Ciebie znaczy lepsze, dla kogoś innego może być znacznie gorsze.
Tak jak już pisałem, po zeszłorocznym sukcesie, w tym roku na Woodstocku znów stawi się minimum pół miliona ludzi (być może tylko w dniu wolnym, czyli w sobotę, ale jednak) i Owsiak stara się, aby każdy znalazł dla siebie przynajmniej jeden dobry koncert na głównej scenie.
 
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Tak jak mówisz mnie w 2009 Clawfinger zmiażdżył w 2010 Papa Roach w 2011 Airborne ...
Wam pewnie inne w tych latach ;)
 
 
Leser  
Rozkręca sie
WhyDuck Oi!


Wiek: 33
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 119
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

jak juz pisałem
...
mam super pomysł niech na PW 2012 zaprosza DJ'a na jeden 3 dni i niech puszcza gówno ryjące mózg...


...takie rzeczy to na dyskotekach

jeszcze Dubstepu brakuje i mamy ch*jnie <zniesmaczony>
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Dubstep juz jest w postaci Goorala.
 
 
xxszogunxx  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 68
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

aqu32 napisał/a:
Vorathiel napisał/a:
Piosenek to raczej nie, chyba utwory jakieś swoje ma. Ale nie wiem, bo się nie znam na d'n'b.


Ten koleś to beatboxer i ma niewiele wspólnego z typową muzyką drum'n'bass. Jako, że używa tzw loop pedal do zapętlania swoich sampli to za to jak najbardziej można go przyrównać do Dub FX, którego notabene koncert na Woodstocku przyjęty został b dobrze.


Sprostowanie. Nie można go porównywać do Dub Fx'a. Mógłby dla niego pięty lizać. Po przesłuchaniu jego kawalków naprawdę stwierdzam, że nie ma w nich nic powalającego. Wręcz przeciwnie. Technicznie, oraz pod względem wokalnym jest o pare klas niżej od Dub'a.
Pamiętajcie, że jedziemy tam w większości dla klimatu, nawiązania nowych znajomości i przeżycia niezapomnianych chwil.
Pozdrawiam! ;)) :))
 
 
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

Ech, pardon za wyrażenie - d*py nie urywa, może byłoby dobre jako ciekawostka, ale ostatnio takich ,,ciekawostek" zdecydowanie za dużo nam organizatorzy serwują...
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

Hexen napisał/a:

Mimo faktu, że większość z Was pisze, że gwiazd nie chce to jeden za drugim mail do fundacji jest z prośbą o gwiazdę.

Teraz chyba taka moda. HEJTERZY!

PS.
Skład nie jest pełny...


Z tego co zauważyłem to na forum jakoś nikt raczej nie upomina się o nie wiadomo jaką gwiazdę. Dużo osób by zapewne byłoby zadowolone gdyby zagrała jakaś polska punkowa kapela np. Moskwa, Rejestracja, 19 wiosen... albo chociaż zespół typu TSA, Turbo, Oddział Zamknięty. Niby nic wielkiego ale zapewniam że na koncercie ludzie by się doskonale bawili.
I mówienie że nie, bo oni już grali też nie przemawia, bo wiele zespołów nie grało jeszcze na PW, a duża część owszem grała, ale X lat temu.
 
 
pankowa  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 223
Skąd: z nikąd
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

Unu, podpisuję się pod tym obiema rękami, nogami i jeszcze na dodatek głową.
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

nie można kolesiowi odmówić talentu ale kurde to się na woodstock nie nadaje. Jak zobaczyłem Zakopower to pomyślałem że gorzej być nie może a tu jednak niespodzianka jednak może
Ok rozumiem chcą żeby były różne kapele ale sory to już duża przesada co jeszcze może Peje, Słonia czy Fokusa jeszcze zaproszą.
Mamy w polsce wiele świetnych kapel Jak TSA, Turbo, Acidzi, Testor, Hunter, Pneuma, J D Overdirve i wiele wiele innych a tu zapraszają jakiegoś beatboxera z gitarką no są panowie jakieś granice
Nikt nie oczekuję kolejnych gwiazd jest już Machine Head i Sabaton ale większość chciałby zobaczyć coś naprawdę dobrego a nie jakieś popowe czy elektroniczne pitolenie
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

xxszogunxx napisał/a:
aqu32 napisał/a:
Vorathiel napisał/a:
Piosenek to raczej nie, chyba utwory jakieś swoje ma. Ale nie wiem, bo się nie znam na d'n'b.


Ten koleś to beatboxer i ma niewiele wspólnego z typową muzyką drum'n'bass. Jako, że używa tzw loop pedal do zapętlania swoich sampli to za to jak najbardziej można go przyrównać do Dub FX, którego notabene koncert na Woodstocku przyjęty został b dobrze.


Nie można go porównywać do Dub Fx'a.


Technicznie rzecz ujmując to właśnie takiego porównania dokonałeś ;] Może chodziło Ci o przyrównywanie ?;]
Niemniej ja się dalej 3mam swojego zdania. Jeżeli jakiś szary Woodstockowicz miałby z kimś kojarzyć styl Petebox'a to właśnie Dub FX jest mu najbliższy.
 
 
 
kszak  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 48
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

Dla mnie git, pewno obejrzę sobie z piwkiem w ręku, fajna ciekawostka. Szczerze wolę takiego Peteboxa niż dinozaurów typu TSA czy Turbo.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=0DtrUqZ8zao[/video]

Nie skreślajcie gościa, ma naprawdę fajny warsztat.
 
 
taDaemon  
Rozkręca sie
Voice of Soul


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 232
Skąd: King's Lynn/Chełm
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

Cytat:

Ech, pardon za wyrażenie - d*py nie urywa, może byłoby dobre jako ciekawostka, ale ostatnio takich ,,ciekawostek" zdecydowanie za dużo nam organizatorzy serwują...
no i tu wiecej jak dla mnie nie trzeba nic dodawac.

Ps. Jak Ty mozesz go porownac do Turbo czy TSA?? Masakra...
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

Cytat:
Ps. Jak Ty mozesz go porownac do Turbo czy TSA?? Masakra...

Akurat faktycznie nie ma co porównywać. To jakby pytać czy lepszy jest samochód osobowy czy ciężarówka.

Ja się cieszę, ale podchodzę do tego z dystansem. Jednak Dub-Fx grał swoje kawałki, więc nie wiem co PETEBOX zaprezentuje.
Jednocześnie myślę, że starczy już eksperymentów, teraz trzeba by było zadowolić bardziej konserwatywnych słuchaczy.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

Dezaprobator napisał/a:
Jednocześnie myślę, że starczy już eksperymentów, teraz trzeba by było zadowolić bardziej konserwatywnych słuchaczy.


<oklaski> Zgadzam się! Nie jestem może bardzo konserwatywna pod tym względem, ale chyba starczy nam już eksperymentów ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang