Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Shantel [Duża Scena]
Autor Wiadomość
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 03 Maj, 2012   

Velasquez napisał/a:
Vorathiel - Oczywiście masz rację. Dlatego też albo bądź daleko podczas tego koncertu, albo nie zapomnij przed snem zatkać sobie czymś uszu - żebyś przypadkiem tej nudy nie usłyszał. Bo jeszcze się okaże że z tej nudy to nawet spać nie możesz. : )

Moja tolerancja muzyczna jest naprawdę duża, dlatego tak entuzjastycznie podchodzę do tego typu eksperymentów. I jestem raczej jednym z ostatnich którzy będą biadolić że Owsiak niszczy Woodstock.

Ktoś mądrze raz powiedział przecież, że "destrukcja jest formą tworzenia". ; ]

Obstawiam że Asian Dub Foundation to też nie Twoje klimaty i są ogólnie słabi? Co z tego że Iggy Pop widząc ich na żywo stwierdził że musi coś nagrać razem z nimi. Co też ten Iggy wie o muzyce? : )


Panie Velasquez (nawiasem - świetny nick, skojarzenia z najfajniej napsianą i zagraną postacią w filmie Aliens, a zwłąszcza ejgo reżyserskiej wersji są na miejscu?).

Każdy hałas z duzęj sceny skutecznie uniemożliwia spanie (no, chyba, że bede gdzieś daaaaleko rozlozonym, czego nie planuję). Na Dog Eat Dog byłem pólprzytomny i padnięty, jednak zasnać mi się nie udawałao aż do konca koncertu. Ale nie planuję pojawiać sie pod sceną na Shantel.

Moja tolerancja muzyczna też jest, wbrew mozę pozorom, naprawde duża, ale to co prezentuje ten artysta nie trafia do mnie zupełnie. I to nie tak, że nie lubię muzyki bałkańskiej, czy folku.

Dobrze obstawiasz, ABF to też nie moje klimaty, ale muzycznie wydają mi się dużo lepsi niz Shantel. Nie twierdzę, że są słabi. Prawdopodobnie na nich też nie pójdę, ale nie bede płakal jak przypadkiem pojawię się wtedy pod sceną.

Iggy Pop nie jest dla mnie żadnym autorytetem, w zadnej dziedzinie. Paul McCartney zgodził sie kiedys zaśpiewac Yesterday z Chesterem z Linkin Park(ujdie, bo Ch śpiewać umie...) i wrzucajacym swoje 'aha, aha', 'um', 'that's right' itd Jayem-Z. I co mam uważać, że Jay jest super, bo sir Paul zgodził się z nim wystąpić? Na pewno nie.
 
 
Gawlik  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: Lubań
Wysłany: Czw 03 Maj, 2012   

świetna muzyka. Kocham bałkańskie klmaty! te dęciaki, tradycyjne bicie bębnów:) mmmm coś pięknego. To będzie niesamowity koncert.
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 03 Maj, 2012   

Widzę że Jurek Owsiak decyduje się uczynić ten PW muzycznie wyjątkowym. Rozpiętość gatunkowa jest spora a teraz jeszcze taki Shantel, który na żywo jest wg słów jednego z userów You Tube:

Cytat:
Shantel is magnificent on a CD or MP3, but absolutely intolerable live. :-(


To taka nauka muzycznej tolerancji jak widzę. Punk, Metal, dubstep, teraz jeszcze Bałkany. Ogólnie wygląda to ciekawie inna sprawa to jakość muzyczna kapel. Zobaczymy, posłuchamy. A tutaj ten Shantel (pierwsze słysze) :

[video]http://www.youtube.com/watch?v=E-eg1H1-IaM[/video]
 
 
Gawlik  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: Lubań
Wysłany: Czw 03 Maj, 2012   

O.O Coś przepięknego!!!! chyba najlepsza propozycja na tegoroczny woodstock! To brzmienie, technika, tyle energi! po prostu WOW.
Gość od komentarza to jakiś ignorant, co ogranicza się do prostej muzyki "łup łup", bo tego troszke slychac w mp3. Pewnie nie spodziewał się melodii, solówek, tylko dyskoteki. Już nie mogę się doczekać.
 
 
zgadnij080  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 22 Lip 2011
Posty: 38
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 03 Maj, 2012   

Mi również się podoba.Jeszcze Gorana Bregovica poproszę.
 
 
 
CzekoLady  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 25
Skąd: z brzucha mamusi
Wysłany: Sob 05 Maj, 2012   

Chryste Panie. No to się zawiodłam... Nie wytrzymuję ani jednego kawałka od początku do końca, mimo kilku podejść i szczerych chęci.
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 39
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Sob 05 Maj, 2012   

jak dla mnie bałkany pełna klasa. Jak przezyje Gogol Bordello w lipcu to opiszew.
 
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

Jakoś tak mi to nie do końca podchodzi.
Cieszyć się,nie cieszę; wkurzyć, nie wkurzam - neutralność na całego
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

Gawlik napisał/a:
O.O Coś przepięknego!!!! chyba najlepsza propozycja na tegoroczny woodstock! To brzmienie, technika, tyle energi! po prostu WOW

i can't believe że to się komuś podoba <zdziwiony>
 
 
kazuar  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

jak wygląda rozpiska na 2-gi dzień bo nie mogę nigdzie znaleść ?
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

kazuar napisał/a:
jak wygląda rozpiska na 2-gi dzień bo nie mogę nigdzie znaleść ?

nie jestem pewien czy to ta kolejność, nie zapisałem sobie jej z myślą że będzie na stronie wospu, tak więc jadę z pamięci: Bączek Folkowa, Fabryka, Fabryka, Gooral, My Riot, Machine Head, Asian dub foundation i Shantel

co do samego zespołu jak i całego drugiego dnia to raczej nie zjawię się pod dużą (to zależy od Bączka i Fabryki) sam Shantel mnie usypia, ale życzę miłej zabawy tym którym się podoba
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

 
 
Velasquez  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 12
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: Pon 07 Maj, 2012   

Vorathiel napisał/a:


Panie Velasquez (nawiasem - świetny nick, skojarzenia z najfajniej napsianą i zagraną postacią w filmie Aliens, a zwłąszcza ejgo reżyserskiej wersji są na miejscu?).

Iggy Pop nie jest dla mnie żadnym autorytetem, w zadnej dziedzinie. Paul McCartney zgodził sie kiedys zaśpiewac Yesterday z Chesterem z Linkin Park(ujdie, bo Ch śpiewać umie...) i wrzucajacym swoje 'aha, aha', 'um', 'that's right' itd Jayem-Z. I co mam uważać, że Jay jest super, bo sir Paul zgodził się z nim wystąpić? Na pewno nie.


Skojarzenie jest fajne, ale nick nie powstała of tej bohaterki Aliensów. ;) To słowo z jednego plakatu. Nazwisko. A potem się okazało że to nazwisko słynnego malarza.

Chyba masz rację - pojechałem za mocno z tym Iggy Popem. W zasadzie to dla mnie jego zdanie też nie ma żadnego znaczenia. : ) Znaczenie ma natomiast tylko to, co mi wpada w ucho, albo też czego mogę nauczyć się słuchać.

Ja wiem jedno - będzie pod sceną sporo ludzi którzy będą się tak na Asianach jak i na Shantelu świetnie bawić. A reszta - ma naprawdę masę fajnych rzeczy do roboty i jeszcze więcej ludzi do poznania w międzyczasie. A nawet samo krążenie wieczorem po polu woodstockowym - dla mnie - jest sprawą bardzo przyjemną. Spacerek i obserwacja. Przecież nigdy nie wiemy na kogo albo na co akurat trafimy. : )

Pozdrawiam. : ]
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 07 Maj, 2012   

kazuar napisał/a:
jak wygląda rozpiska na 2-gi dzień bo nie mogę nigdzie znaleść ?


To już wersja oficjalna:

Piątek, 3 sierpnia 2012r.:

15.00 - 15.40 ELIMINACJE
15.55 - 16.40 ELIMINACJE
16.55 - 17.45 THE ANALOGS
18.00 - 18.50 ZŁOTY BĄCZEK - SCENA FOLKOWA
19.10 - 20.00 PIOTR BUKARTYK
20.20 - 21.20 GOORAL
21.40 - 22.50 MACHINE HEAD
23.10 - 00.20 ASIAN DUB FOUNDATION
00.40 - 01.40 MY RIOT - sweet noise & goście
02.00 SHANTEL & BUKOVINA ORCHESTER
 
 
 
charlotte  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 7
Skąd: nowhere
Wysłany: Wto 08 Maj, 2012   

aj tam, nie bądźcie tacy drętwi ;P może to i nie mocne woodstockowe klimaty, ale przynajmniej podylać bedzie można ;P
szukajcie pozytywów marudy ;P
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 08 Maj, 2012   

pozytywem dla mnie będzie możliwość wycieczki do Tesco po piwo.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Śro 09 Maj, 2012   

O 2 w nocy?
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 09 Maj, 2012   

Vorathiel napisał/a:
O 2 w nocy?

Coś w tym dziwnego ?
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Śro 09 Maj, 2012   

Tesco jest w ogóle otwarte o takiej porze?

I to koniec tego tematu z mojej strony, bo juz warna jednego mam. Ale licze na odpowiedź. ;)

no no, koniec już ;) /kijan
 
 
Ovenhaak  
Coś już napisał
Marilize legajuana!


Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 56
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Nie 27 Maj, 2012   

Nie wiem jak w kostrzynie, ale u mnie tesco jest całodobowe.

A co do Shantela - dupy nie urywa, to fakt. Ale z tego co obejrzałem na youtubie wydaję mi się, że koleś o wiele lepiej wypada na żywo, więc potencjalnie można się spodziewać dobrej, lekkiej zabawy. Trochę mi się to kojarzy z wiejskim, bałkańskim festynem, ale to miłe skojarzenie. :)

Chętnie zjawię się, żeby zweryfikować jak naprawdę gra ten koleś i czy jest ogień. Innym też to polecam!

/Poprawka: Na pewno nie będę, bo wtedy w ASP będzie grała N. Przybysz z repertuarem Janis Joplin. Widzicie, nie musicie wcale narzekać na Shantela bo macie to: http://owsiaknet.pl/video/41766382
 
 
lilsun  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 27 Maj 2012
Posty: 8
Skąd: Żary
Wysłany: Pon 28 Maj, 2012   

Shantel? nie znam nawet :S
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group