Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Czw 01 Mar, 2012
Sabaton [ Duża Scena]
Autor Wiadomość
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Dziwi mnie ilość głosów oddawanych na Sabaton w ankiecie na najlepszy koncert.
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Jako oddany fan Sabatonu zabiorę głos.

Znam Sabaton już trochę i co mnie tknęło. Jak zszedłem z koncertu i wróciłem do wioski to byłem podjarany jak żul kilogramem miedzi. Ale po czasie trafiło do mnie parę rzeczy. Cała ta otoczka wokół zespołu, po co? Sami by show zrobili i to bez jarania się nimi. Za dużo pierdolenia na koncercie, przerywania i gadania - mniej pierdolenia więcej grania a nie odwrotnie. Masa przypadkowych ludzi którzy znali tylko ze słyszenia jedną piosenkę ale chuj, wszyscy idą to ja też. Stałem na początku z tyłu w pobliżu drogi ale długo tam nie wytrzymałem. Ludzie się dziwnie patrzyli na mnie że zdzieram sobie gardło przy każdej piosence i znam teksty. Dziwne nie? Koleś idzie na koncert i śpiewa z zespołem... nie do pomyślenia. Poszedłem do przodu przepchałem się pod scenę i już było lepiej. Ale to pierdolenia, to gadanie jak to nie jest zajebiście i w ogóle. rzygać się chce.

Nie mówię, koncert był spoko, fajne efekty, repertuar dobrany ale ta jebana otoczka wokół zespołu, nadawanie temu rangi przyjazdu papieża polaka do ojczyzny. nie nie, nie tędy droga. Mówię to ja fan zespołu.

No i ten żenujący falstart... gdzie kurwa wyciągnąć flagę Polski przy piosence o wojnie w Wietnamie <mysli2> ja jebie. Przecież Joakim się spytał czy pamiętacie taką płytę o nazwie "Primo Victoria"? Powiedział, no nie? i co kto miał w głowie że będzie 40:1? Na tej płycie nie ma tej piosenki nie ma za chuj. sprawdźcie sami. Pozdrawiam.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Jumbo napisał/a:
No i ten żenujący falstart... gdzie kurwa wyciągnąć flagę Polski przy piosence o wojnie w Wietnamie
A to fakt... Zapomniałem całkiem o tym, albo chciałem wymazać to z pamięci <z jezorem> Dali dupy i to ostro.
Jumbo napisał/a:
mniej pierdolenia więcej grania a nie odwrotnie
o tym też wspominałem w swoim poście... pod koniec zaczęło mnie to wkurzać, bo chciałem usłyszeć jeszcze parę kawałków i chuj. Czas się skończył.
Jumbo napisał/a:
ale ta jebana otoczka wokół zespołu
z jednej strony fajna ta otoczka, bo kapela się cieszy, ale z drugiej strony no właśnie... po co? Święto narodowe jak na 11 listopada, flagi powiewają,a tu zaledwie 2 kawałki o polskich żołnierzach. Zacne bo zacne, ale tylko dwa. I lepiej dla Sabatonu będzie jak w najbliższym czasie więcej nie nagrają. Bo kto ich lubi to lubi, a kto nie to i tak nie zrozumie zamiłowania. A ten zespół da się lubić. Może i grają tak samo ciągle (specyfika power metalu), ale teksty mają wg. mnie ciekawe i dzięki nim można nauczyć się paru faktów. Dziękuje im za płytę Carolus Rex, bo nauczyłem się trochę historii Szwecji, która nie do końca mnie kiedyś ciekawiła (chyba, że szwedzcy wikingowie).
A co do np. hymnu... Fajnie było zaśpiewać hymn na 400 tys. gardeł. Ale fajniejszym podziękowaniem dla kapeli byłoby zaśpiewać hymn Szwecji na 400 tys. gardeł. Może następnym razem?

PS:
Trochę mniej oddany fan Sabatonu <z jezorem>
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Jumbo napisał/a:
No i ten żenujący falstart... gdzie kurwa wyciągnąć flagę Polski przy piosence o wojnie w Wietnamie

Skoro każde nagranie brzmi tak samo, to pewnie intro było identyczne :P A, że jak sam pisałeś większość słyszała jedno, góra dwa nagrania to uznali, że "to jest to" ;] znaczy tak podejrzewam, bo nie słyszałem, wtedy już spałem :)
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Niestety dużo tam było przypadkowych ludzi i powstało to "nieporozumienie"... Szkoda.

EDIT

Hejters gona hejt. Pff...
[video]http://www.youtube.com/watch?v=HzNAH4A7H7U[/video]
 
 
Dziuku  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 19
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

DJPreZes napisał/a:
Jumbo napisał/a:
No i ten żenujący falstart... gdzie kurwa wyciągnąć flagę Polski przy piosence o wojnie w Wietnamie

Skoro każde nagranie brzmi tak samo, to pewnie intro było identyczne :P A, że jak sam pisałeś większość słyszała jedno, góra dwa nagrania to uznali, że "to jest to" ;] znaczy tak podejrzewam, bo nie słyszałem, wtedy już spałem :)


no może i dla osoby nie słuchającej na codzień Sabatonu kawalki mogą brzmieć podobnie, no ale to... akurat wokalista sam zapowiadał Into the Fire (że z płyty Primo Victoria, na której nie ma 40-1), a samo 40-1 ma bardzo charakterystyczny początek, którego nie idzie pomylić z niczym innym. no bo z czym pomylić krzyk "Baptised in fire, 40:1"?

no ale cóż, wyszło jak wyszło, a jak wyszło zobaczymy na DVD
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Dla fana metalowej muzyki ale nie Sabatonu koncert był bardzo monotonny. Ile można śpiewać o czołgach? Nie chcę tym nikogo urażać bo wiem że dla niektórych był to koncert życia.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Dla mnie na plus oprawa koncertu, na minus muzyka. Dla postronnej osoby z gatunku metalu, takiej jak ja, większość ich kawałków brzmiała zbyt podobnie i monotonnie. Między innymi dlatego nie wytrzymałem do końca i zasnąłem ;]
 
 
 
KateArtemida  
Forumowy prawiczek
Sabaton <3

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 5
Skąd: Legnica
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   szukam 4 chłopaków ;D (o ja zachłanna xDD)

KONCERT SABATONU, szukam czterech chłopaków, których poczęstowałam wodą na Sabatonie ;D jeden z Was ciągle wspominał, że to jego najlepszy koncert i później żegnaliśmy się w błocie (po tym jak wychodziliśmy małym pociągiem z tłumu) ;D chcieliście mnie podnieść, żebym mogła zrobić zdjęcie mojego zespołu i pokazywałam Wam moje foto z Sabatonem. liczę na odzew! :)
mój facebook; http://www.facebook.com/kateartemida
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Zajrzałem, postałem chwilę, totalne nieporozumienie, niepotrzebny koncert, tylko ludzi się nazjeżdżało i były dymy w pasażu, oraz popychanie i kolejki. Słaba muzyka, patetyczne teksty, kiczowata oprawa, nawet nagłośnienie kiepskie. Szybko podziękowałem i poszedłem do Krishny załapać jeszcze trochę woodstockowej atmosfery przed zbieraniem się na pociąg.

Oby jak najmniej "Sabatonów" za rok.
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Śro 15 Sie, 2012   

Sabaton? Siedząc przy namiocie każda piosenka brzmiała tak samo.Już ze znajomymi się śmialiśmy że za mały repertuar by zagrać inne kawałki ale jednak się czymś tam różniły ;))
Od razu wiedziałem że sytuacja pod sceną się powtórzy może nie tak bardzo jak przy Prożygi ale było całkiem podobnie więc nawet się nie pchałem pod scene.Wolałem przy namiocie się piwa napić ;))
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang