Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Czw 01 Mar, 2012
Sabaton [ Duża Scena]
Autor Wiadomość
DJPreZes  
Rozkręca sie

Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Suuuuuuuper koncert do spania w namiocie. Taka monotonia, że wystarczyły tylko 3 nagrania,a ja już spałem. Monotonia, monotonia, monotonia.

Felas  
Coś już napisał

Pękałem ze śmiechu jak tego słuchałem. Wszystkie kawałki grane na jedno tempo do tego ten wokal i próby solówek. O poziomie tekstowo-konferansjerskim (nadmuchany kondom buahaha. Normalnie jak T. Drozda) i tanim patosie to już nawet nie wspominam.

Kapela to jest dno i nie dziwię się, że im się chciało uczyć polskiego jak oni tutaj życiówkę robią, jednym kawałkiem uderzającym w ego zakompleksionego polaka jak pochwały zagraniczych gwiazd na temat bigosu i żurku.

Obok wizyty wąsa Komorowskiego największa porażka spędu.

FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All

A może to TY jesteś zakompleksionym polaczkiem, skoro nie potrafisz docenić tego, ze jakaś kapela może nas lubić bo jesteśmy fajnym narodem. A do tego szanujemy i znamy własną historię, co wokalista nawet mówił.
Do tego było widać, ze podobało im się granie przed taką publiką. Na pewno świetnie się bawili.

0===[:::::::::::::::::>

Kefir  
Tru Metal
Iron morda

Ja się trochę zawiodłem, niby fajnie ale dupy nie urwało, Może to przez to, że od kiedy ich ogłosili jarałem się na samą myśl niczym stodoła w jedwabnem.

Felas  
Coś już napisał

FeSTeR napisał/a:
A może to TY jesteś zakompleksionym polaczkiem, skoro nie potrafisz docenić tego, ze jakaś kapela może nas lubić bo jesteśmy fajnym narodem.

Nie jestem spragniony pochwał.

Cytat:
jarałem się na samą myśl niczym stodoła w jedwabnem.

Rozjebał mnie ten tekst jak Niemcy Polaków pod Wizną.

Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)

DJPreZes napisał/a:
Suuuuuuuper koncert do spania w namiocie. Taka monotonia, że wystarczyły tylko 3 nagrania,a ja już spałem. Monotonia, monotonia, monotonia.

Miałam to samo. Wszystko na jedno kopyto. Po The Darkness miałam takie pokłady energii, a Sabaton po prostu mnie znudził.

Glober  
Rozkręca sie

Felas napisał/a:
FeSTeR napisał/a:
A może to TY jesteś zakompleksionym polaczkiem, skoro nie potrafisz docenić tego, ze jakaś kapela może nas lubić bo jesteśmy fajnym narodem.

Nie jestem spragniony pochwał.
.

Co to ma do rzeczy? Podejście "nie podoba mi się, bo mówią o nas" jest śmieszne. Faktycznie Sabaton zyskał popularność dzięki "40:1", ale mają wiele zdecydowanie lepszych utworów, które ludzie poznawali właśnie dzięki "40:1" i dalszej chęci słuchania zespołu.

bartek354  
Forumowy prawiczek

Złoty Bączek dla nich wisi w powietrzu. A szkoda, wielka szkoda...

kmicic  
Coś już napisał

Mogło być lepiej.

Bronson  
Lubi pieprzyć

Nie działo się za wiele pod sceną tak naprawdę. Owszem ludzie falowali ale nie było mega ścian śmierci. Ot, tłum chciał rozpić wokalistę : D I cóż, ten nie miał jakichś oporów przed tym ; ) I tak wychylił jednego Carlsberga a później chyba i za drugiego się wziął. Tak, ten tekst o prezerwatywie, no cóż, zjawił się nadmuchany kondom na scenie to jak miał wokalista zareagować jak nie żartem : P Owszem, mógł machnąć ręka i dalej grać ... w ten sam rytm kolejne utwory ale takie jak te małe przerywniki są potrzebne bo są dowodem na łatwość w nawiązywaniu kontaktu z publicznością. I z tej strony akurat wypadło w mojej ocenie lepiej niż muzycznie. Tak, przewidywalni byli jeśli idzie o tempo , rytm i akordy ale teksty były jak najbardziej okej i ta pirotechnika oraz flaga, coś wspaniałego. Udało się mi być obok niej. Miazga. Ale faktycznie , brakowało tu tzw. "kopa" jak na Ministry.

HappyGregor  
Rozkręca sie
Enjoy!

Mało kto chyba uważa, że to im należy się złoty bączek... Ale to już nie zależy od głosowania internautów... :-(

Gość!Śpimy razem w namiocie na woodstocku?

Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

30 ton nagłośnienia, niby gwiazda, największy występ w historii, pokaz pirotechniczny... a lepsza zabawa i atmosfera były na Żabkach, gdzie padł prąd i nie było nawet światła.

Dla mnie równie dobrze mogliby śpiewać o smokach, jak stwierdził znajomy - gdyby urodzili się kiedy indziej, śpiewaliby pieśni pochwalne SS i się tym jarali. Kicz w średnim wydaniu i tylko spędziło to domorosłych historyków z Polską na ustach i demobilem z Niemiec na sobie, wygłaszających swe mądrości z podręcznika licealnego z przekonaniem wójta na wsi i nigdy nie będących w wojsku.

I kilka burd było. Po co?

Kuniek  
Rozkręca sie

jajec mi nie urwali, dobrze ze podgadalem do dobrej ekipy i mialem 2 piwka dzieki nim, inaczej bym nie wytrzymal pewnie do konca i sie znalazl w wiosce piwnej <rotfl3>

pierna  
Coś już napisał

Z tego miejsca niesamowite pozdrowienia i szczery uśmiech w kierunku ludzi, którzy na początku koncertu skakali na skakance między allegro a sceną :)!! Jak się zmęczyłam na skakance, to wróciłam do wioski i w ogóle tego nie żałuję, bo Sabaton mnie nie porwał tymi początkowymi songami.
Swoją drogą, zdenerwowało mnie bardzo śpiewanie hymnu na koniec. Niby czemu? Bo trzy piosenki o Polsce śpiewają? Trochę nadużycie hymnu, uważam.

aqu32  
Na pewno offtopuje

Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

pierna napisał/a:

Swoją drogą, zdenerwowało mnie bardzo śpiewanie hymnu na koniec. Niby czemu? Bo trzy piosenki o Polsce śpiewają? Trochę nadużycie hymnu, uważam.

Marketing, marketing. A takie chwyty łapią za serce. Niemniej ja już wówczas przysnąłem ;]
Ogólnie dodam, że zadziwił mnie fakt ile ludzi zmyło się z pola tuż po Sabatonie. W mojej okolicy jeszcze przed końcem koncert My Riot nie było już 1/3 namiotów.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi