Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Czw 01 Mar, 2012
Sabaton [ Duża Scena]
Autor Wiadomość
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Tiaaa... Połowa woodstockowiczów to będą tzw. sezonowcy bo Sabaton i Uprising lub 40:1 a reszta niech sobie gra. Owszem.Jedna pójdę na koncert tej kapeli ale napewno nie z myślą o piosenkach ;)) "Bo ta mi się podoba.Usłyszę ją i spadam do namiotu" :d
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Ja może i będę sezonowcem i co z tego nie wolno mi iść na koncert z ciekawości? Bo sabatonu na codzień nie słucham a koncert tak czy siak napewno będzie fajnym przeżyciem. O!
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

A czy napisałem gdzieś że nie można? ;)) Poprostu jak co roku jak jest jakaś mega gwiazda nagle znajduje się dużo fanów itp. ;)) Tylko i wyłącznie to mam na myśli ;))
 
 
 
spanielop  
Forumowy prawiczek
Zaraz będzie ciemno !


Wiek: 29
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 16
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Chłopaki rozwalili wszystkich na drobne cząstki elementarne !
 
 
 
JiMi  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 34
Skąd: Gniezno/Toruń
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Popieram, koncert mega xD
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

taaak! było zajebiście!
 
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Prawie pewny zdobywca ZB 2013. To "jeszcze jedno... piwo" gadanie po polsku i zejście w tłum po koncercie. To jest prawie pewne że zdobędą większość głosów. :)
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Urwało mi dupe <haha> Mega czad. Lepiej wypadli niż w klubie
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Sabaton! Sabaton! Sabaton!! Najlepszy chyba koncert, w ogóle na wszystkich woodstockach, na których byłem.
Ale brakowało mi paru kawałków, np: Aces in Exile, Swedish Pagans czy Screaming Eagles. Może by były te kawałki, gdyby kapela miała czas zagrać. Bo dużo czasu "antenowego" zabrały im nasze skandowania i nasze rozmowy o gumkach i piciu piwa <z jezorem>
Tak ogólnie to klimat był przechuj zajebisty i postanowiłem sobie kupić oryginalne DVD jak już wyjdzie. Taki koncert trzeba mieć <haha>
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Wrażenia po?
Opisuję to jako osoba, która z Sabatonu to zna tylko forti tu łan.

Płakałam 2 razy, tak bardzo się wzruszyłam. Koncert był przepiękny, wokalista ma zajebisty kontakt z publiką. To się ceni, bardzo ceni.
Dziękuję im za to z całego serca.
Dziękuję im też za szacunek do Polski, większy, niż mają niektórzy Polacy.
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Ja się zawiodłem na tym koncercie, były momenty gdy,aż chciało się pomachać bańką ,ale prócz dużej oprawy nie wyróżniali się niczym szczególnym. Ich koncert przez większość czasu się po prostu nudził (było kilka fajnych momentów, które miały moc)
Nie podobało mi się brzmienie, zbyt sztuczne i za dużo perkusji w stosunku do gitar.
Mam nadzieje,że bączek poleci do Machine Head bo ich koncert był genialny i zdeklasował wszystkie inne.
 
 
HappyGregor  
Rozkręca sie
Enjoy!


Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 147
Skąd: Sieraków
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

There are not baloons, this is for fucking!
 
 
 
M.  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 41
Skąd: stąd
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

koncert pourywał tyłki... i to mówi ktoś, kto przez cały dzień marudził, że żabki grają w tym samym czasie. Fantastyczny klimat i kontakt z publiką. Do tego przeróżne efekty i wyszło naprawdę super. Jak wyjdzie dvd chętnie obejrzę z 'innej strony' jak to wyszlo w całości

[a tak poza tym to 19kojot91 weź Ty już zamilcz bo co napiszesz to jakieś brednie i czytać się tego nie da.]
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

M. napisał/a:
koncert pourywał tyłki... i to mówi ktoś, kto przez cały dzień marudził, że żabki grają w tym samym czasie. Fantastyczny klimat i kontakt z publiką. Do tego przeróżne efekty i wyszło naprawdę super. Jak wyjdzie dvd chętnie obejrzę z 'innej strony' jak to wyszlo w całości

[a tak poza tym to 19kojot91 weź Ty już zamilcz bo co napiszesz to jakieś brednie i czytać się tego nie da.]


Wyjdź i nie trzaskaj drzwiami :) O ile w tamtym temacie masz prawo mieć jakiekolwiek zastrzeżenia do tego co napisałem to w tym po prostu zamilcz. Mam prawo wyrazić swoje zdanie na temat koncertu i ten wg. mnie nie był jakiś specjalny były lepsze.
MACHINE FUCKING HEAD! ( przed tym koncertem nie byłem jakimś ich wielkim fanem, po koncercie sie zakochałem )
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

<beksa> <beksa> <beksa>
A ja byłam na początku, a później musiałam zmyć się do pociągu i jestem zła bardzo...
Żałuję, że nie pojechałam później.
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Suuuuuuuper koncert do spania w namiocie. Taka monotonia, że wystarczyły tylko 3 nagrania,a ja już spałem. Monotonia, monotonia, monotonia.
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Pękałem ze śmiechu jak tego słuchałem. Wszystkie kawałki grane na jedno tempo do tego ten wokal i próby solówek. O poziomie tekstowo-konferansjerskim (nadmuchany kondom buahaha. Normalnie jak T. Drozda) i tanim patosie to już nawet nie wspominam.

Kapela to jest dno i nie dziwię się, że im się chciało uczyć polskiego jak oni tutaj życiówkę robią, jednym kawałkiem uderzającym w ego zakompleksionego polaka jak pochwały zagraniczych gwiazd na temat bigosu i żurku.

Obok wizyty wąsa Komorowskiego największa porażka spędu.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

A może to TY jesteś zakompleksionym polaczkiem, skoro nie potrafisz docenić tego, ze jakaś kapela może nas lubić bo jesteśmy fajnym narodem. A do tego szanujemy i znamy własną historię, co wokalista nawet mówił.
Do tego było widać, ze podobało im się granie przed taką publiką. Na pewno świetnie się bawili.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Ja się trochę zawiodłem, niby fajnie ale dupy nie urwało, Może to przez to, że od kiedy ich ogłosili jarałem się na samą myśl niczym stodoła w jedwabnem.
 
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

FeSTeR napisał/a:
A może to TY jesteś zakompleksionym polaczkiem, skoro nie potrafisz docenić tego, ze jakaś kapela może nas lubić bo jesteśmy fajnym narodem.


Nie jestem spragniony pochwał.

Cytat:
jarałem się na samą myśl niczym stodoła w jedwabnem.


Rozjebał mnie ten tekst jak Niemcy Polaków pod Wizną.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

DJPreZes napisał/a:
Suuuuuuuper koncert do spania w namiocie. Taka monotonia, że wystarczyły tylko 3 nagrania,a ja już spałem. Monotonia, monotonia, monotonia.


Miałam to samo. Wszystko na jedno kopyto. Po The Darkness miałam takie pokłady energii, a Sabaton po prostu mnie znudził.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime